Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
    Dzień dobry laseczki !!!!!
    Ja miałam dzisiaj super pobudkę, moja psinka miała rozwolnienie i od 5 rano mnie budził. Wstałam o 5.20 i zrobiliśmy sobie zasrany spacer
    No i najgorsze jest to że ja dzisiaj ide na pobieranie krwi więc nic jeść nie moge i musze na siłe zasnąć, bo inaczej nie wytrzymam


    Hehe. Ciesz się, że Cię obudził - inaczej byś teraz dywany szorowała

    Witam. U mnie 0 stopni, biało i pada śnieg. Dlaczego nie padał na święta??????????
    Maluszek bardzo się wierci a ja obiecałam sobie, że nie będę narzekać, że to mi w czymś przeszkadza
    Wczoraj obcięłam paznokietki u stóp. Och to był nie lada wyczyn. Ale następnym razem raczej już sama nie poradzę.
    Ja miałam pobudkę o 4. Mój M obudził mnie z powodu........... jęczmienia na oku " Rano mam spotkanie i nie mogę tak iść". Do 6 rano robiłam okłady z herbaty nacierałam obrączką. Trochę się zmniejszył, ale rzecz jasna nie wyparował.
    Dzisiaj czuje się dobrze, wręcz świetnie( nic mnie nie boli). Mam syndrom wicia gniazda i coś bym porobiła, ale nie wiem co. Nie będę sama skręcać łóżeczka bo to za wcześnie a i tak na początek ma być kołyska.
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      ja też jeszcze ostatnio dałam radę obciąć paznokcie sama i ogolić nogi ale coraz trudniej jest
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        U mnie prawdziwa zamieć
        Miałam na stole w kuchni kwitnącą azalię. Jeden z moich pupili ( mam ich 3) wskoczył na stół i zjadł WSZYSTKIE kwiatki.
        Oto 2 z 3
        Kwiaty zjadł ten ciemny z grzywką http://www.garnek.pl/cytrynka27/a
        Last edited by sylwia.b; 11-02-2009, 09:18.
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          Hej Mamusie!!! ja to jakiegoś doła mam,pogoda mi chyba nie służy,za oknem ciemno wieje i pada raz śnieg raz deszcz normalnie mnie dobija nic mi się nie chce.Moja mała wstała dziś o 2 zażyczyła sobie mleka a potem wstała o 5,45 i to na dobre,mój mąż pojechał sobie do Zielonej Góry na badania,a ja siedzę i nadal czekam na tego kuriera,jak sprawdziłam to dopiero dziś wyjechał więc do dwunastej powinien dojechać.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            madzik fajnio że wózeczek podobał sie mężowi
            sylwia ciesze sie ciesze że mnia psina zbudziła, bidulek ale ciekawe po czym
            sylwia a te twoje urwisy to tak po mieszkanku szaleją ??
            Majorka tyle sie na tego kuriea już naczekałaś, bidulko
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Uciekam do krwiopijców bo coraz bardziej głodna sie robie, dobrze że medisona i invicte mam po drugiej stronie ulicy
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Witam kobietki moje drogie!
                Ja wręcz przeciwnie mam dzis świetny humor choć się nie wyspałam bo obudził mnie kurier z przesyłką ha!! przyszło mi tyle rzeczy że jestem w szoku i wszysko rozpakowuje i macam czy aby wystarczająco miękkie dla mojego księcia (kocyk, ręczniczek, pieluchy...) i czy ładnie pachnie aby go czasem nie drażniło w nosek (kosmetyki) hehe no jestem taka zadowolona, swoją drogą zamawiałam rzeczy tam gdzie ANKASOS tj. myszka-sklep na allegro polecam.

                Dziś umówiłam się z moją koleżaneczką tak więc nowe ploty przy herbatce i ciasteczkach już niebawem... ciekawe czy mi saochód odpali u nas też biało na około....

                teraz wcinam sobie mlekołaki z mleczkiem żeby synka trochę rozruszać (zawsze po nich 'głaszcze' mnie od środka)

                Pozdrawiam was cieplutko!!
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mój maluszek też sie uspokaja jak mi mąż rękę do brzucha przyłoży, czuje respekt przed tatusiem.
                  Atusia - ja tez mam teraz wiekszy brzuch niz z moja małą, ale to normalne bo to druga ciąża i wszystko jest juz rozciagnięte.
                  Mnie udało się ostatnio kupić fajny komplet pościeli dla malucha na allegro, zreszta ja większość rzeczy kupuję dla niego na aukcjach bo i tak z domu wyjsc nie moge i w porownaniu z cenami jak sie uda cos wypatrzec to duzo taniej, a i maz mi nie jojczy ze musi ze mna po sklepach lazic. Smoczki tez i butelke mam, chociaz mam zamiar karmic piersia (pokarm mam juz od 4 miesiaca tzn siare) ale to i tak si ena pozniej przyda na soczek np. tylko ja juz kupilam wieksza na 330 ml bo to lepiej juz na pozniej.
                  poszukaj sobie atusia fotelika na allegro tez sa w przytepnej cenie. ale co do tego ze dziecko woli fotelik to i owszem ale jest tez tak ze w gondoli mniej mu sie kregoslup forsuje (to wiem od lekarki jak moja mala lezala w prokocimiu)
                  Szkoła rodzenia jest lepsza bo i tak masz kontakt z poloznymi no i widzisz wszytsko od srodka i poznajesz obyczaje szpitala. Ja nie mam tego problemu na szczescie bo czeka mnie cc i nie musze sie martwic. u mnie w szpitalu jak masz szkole rodzenia to juz nie placisz za porod rodzinny, ktory masz w osobnej salce fajnie wystrojonej.
                  Moj maluch jakos tak dziwnie spokojny po nocy. moze dlatego ze mielismy cala przespana.
                  Akunia

                  Skomentuj


                    Witam mamuśki!
                    Wstałam dzisiaj raniutko bo miałam pobranie krwi i piłam glukozę (Feeeee) wynik 156 chyba za dużo prawda?
                    Dzisiaj mam USG ale zmieniłam lekarza zobaczymy czy z tego będę zadowolona.J adę na 16:00. Jak wrócę to wszystko Wam opowiem i może ktoś wreszcie powie mi wagę mojego synka.
                    A teraz najważniejsze. Moja przyjaciółka urodziła dziś raniutko maleństwo. 3800 długości nie znam. Przez całą ciążę i wszystkie USG (miała 3 lekarzy) było pewne, że urodzi chłopca. A dzisiaj wykluła jej się córeczka. Nie mogą w to uwierzyć. Ma wszystko niebieskie ale bardzo się cieszy... Fajnie nie
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      No. Wreszcie. Skonczylam czytac, to moge cos napisac, tylko, ze juz niewiem o czym, cholipcia przegapiam najlepsze momenty dnia na rozmowy

                      dzis mialam pierwsza od 3 czy czterech noc przespana i nie obudzil mnie synus, a dla odmiany mezus
                      tak czy siak i tak mialam wczesnie wstawac, bo dzis na badania byla wyprawa; no i poszlismy, a tam........ milion dziadkow i babci, chyba wszedzie tak jest ; no a ile mozna w wozeczku posiedziec, co nie?? wiec mialam mala rozgrzxewke przed dalszym spacerem, bo jeszcze musialam isc do marketu bpo jedzonko a to tez kawalek, cholerka tu nie ma tak jak w Polsce jakiegos malego osiedlowego sklepiku tylko zawsze musze takie wyprawy robic, no i chyba niepotrzebnie dodalam sobie na dzisiaj ten market, bo ledwo do domu doszlam, masakra, ja juz sie czuje jak stuletnia babcia po takim wysilku, wszystko na raz rozbolalo i kaput, a wokol brzucha i plecow to jakby ktos worki z kartoflami poprzyczepial krocze obolale, no to tyle nowinek
                      i wiecie co, jak tak sobie pomarudze komus to od razu lepiej, serius

                      jeszcze 10 minutek i klade synusia spadku a sama ide gotowac kapusniak
                      juz tydzien za mna chodzil wiec kupilam produkty i bede dzisiaj smrodzic sasiadom, hehe oni to juz chyba wiedza ze jak jakies obiadowe zapachy to tylko od nas ( Holendrzy nie maja tak urozmaiconej kuchni jak Polacy, bidacy nie wiedza co traca), wiecie co chyba sie rozpisalem i kurcze, mialam cos jeszcze powiedziec i mi wypadlo eh
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                        Witam mamuśki!
                        Wstałam dzisiaj raniutko bo miałam pobranie krwi i piłam glukozę (Feeeee) wynik 156 chyba za dużo prawda?
                        Dzisiaj mam USG ale zmieniłam lekarza zobaczymy czy z tego będę zadowolona.J adę na 16:00. Jak wrócę to wszystko Wam opowiem i może ktoś wreszcie powie mi wagę mojego synka.
                        A teraz najważniejsze. Moja przyjaciółka urodziła dziś raniutko maleństwo. 3800 długości nie znam. Przez całą ciążę i wszystkie USG (miała 3 lekarzy) było pewne, że urodzi chłopca. A dzisiaj wykluła jej się córeczka. Nie mogą w to uwierzyć. Ma wszystko niebieskie ale bardzo się cieszy... Fajnie nie

                        jejciu, ja tez bym sie nie obrazila z takiej pomylki
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          ania to teraz masz frajde ja też po 10 razy składalam i rozkładałam ubranka
                          nitka , gratulacje dla koleżanki no to ładnie że dziewczyka ale z moim miśkiem rozmawiałam i też go pytałam co będzie jak dzidzka zrobi nam psikusa i jednak będzie dziewczynką ?
                          A on na to że dziewczynke w niebieskie ubranka ubierzesz ale chłopca w różowe to już nie
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Myszka ja tam ogólnie sobie myśle co trzeba kupić. Wpadłam na szampony, proszki, oliwki, ale nie pomyślałam o butelkach... Że tak powiem nie wliczyłam tych butelek w kosztorys, hehe.

                            Liliana może zmiana pogody, ale ciśnienie tak podziałało na te nasze pociechy

                            Akunia ja szukam na allegro. Takie nowe jak ja chce są za około 600 zł, a na allegro o połowe taniej. Ja chce taki rozkładany, do pozycji leżącej. Smoczków i butelek szukam na http://dino.sklep.pl/nowy/ i na http://www.tomi.pl/ Ogólnie pytam po znajomych, kto gdzie i za ile kupował. Mój mąż nie marudzi na zakupach. Woli żebym wybrała sama, ale chce żeby uczestniczył w tym przygotowaniu. Jak coś znajde zawsze mu się zapytam czy ładne, co myśli itd.
                            Pościeli też szukałam na allegro. Chce taką 11 cześciową. Ale nie zamawiam narazie. Bo nie wiem jaki kolorek i wzorek wybrac. Boje sie, ze Michasia może urodzić się NIM. Znajoma pomalowała i ustroiła pokój dla dziewczynki, bo tak mówili na USG, poszła na 3d i pokazał wielkie jajka Wiec czekam jeszcze troszke.

                            Justynka ja też bym wybrała szkołe rodzenia. Poznasz inne kobiety, pogadacie sobie itd. Więcej się nauczysz w szkole rodzenia.
                            Ja, podobnie jak Akunia będę mieć cesarke i nawet mężowi już powiedziałam, że bardzo mi przykro, ale przy narodzinach dziecka nie będzie obecny.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              graza widzę, że my dzisiaj kilometrówki już swoje odpykałyśmy. Teraz jestem taka zmęczona oczy mi się same zamykają. U mnie w Ośrodku wyjątkowo nie było nikogo. Pobrali mi krew potem wypiłam to świństwo i przez godzinę się męczyłam aby nie zwymiotować.

                              Zapomniałam dodać, że przytyłam już 17kg.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                niteczko bidna, dobrze że mamy to świństwo za sobą (glukoze)
                                Wiem jak sie teraz czujesz bo mi to po tej glukozie cały dzeń sie odbijało i było niedobrze
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X