Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a więc dobrze, że poszłaś do innego lekarza; ostrożności nigdy nie za wiele

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
      to ja teraz tak mam i ciągle bym morele albo słonecznika lub orzechy jadła a ikakao litrami bym piła
      Ooo kakao to ja też . A teraz to brzoskwinkami się zajadam .

      Skomentuj


        Magdapm Melduję się

        Jestem w szoku, że kolejna mamuśka z połowy listy leży na porodówce, a ja dalej w domu skacze po stołkach jak małpa w buszu i nic, żadnych reakcji!! sory jest reakcja- spuchnięte kostki

        To o czym ja teraz będę z Wami pisała, jak Wy już zasuwacie z tematami na temat jedzenia i chudnięcia po porodzie

        dzisiaj moja noc nawet nawet była, łatwo usnęłam, ale 3 razy wstawałam do łazienki i bardzo pić mi się chciało.

        Nie wiem, czy u mnie już odpadł ten czop czy nie... chociaż ostatnio mam więcej tego śluzu... ale wiadomo. Krew mi się nie pokazuje, więc jak już głupieje
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
          to ja teraz tak mam i ciągle bym morele albo słonecznika lub orzechy jadła a ikakao litrami bym piła
          Ja znowu czekolada w mega ilościach i kakao, ale na sucho A i dodatkowo mleko z płatkami owsianymi i to w kakale rozpuszczonym.

          Carin Mleko w tubce mmm pychota, tylko nie chce mi się iść po to do sklepu

          Co do owoców to wczoraj np zjadłam 3 banany pod rząd i na jabłka mnie naszło
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            ja też nie wiem czy mam ten czop czy nie bo w nocy to pewnie bym nawet nie zauważyła u mnie to sukces jak tylko 3 razy wstane do toalety bo norma co godzine wędrówka na "tron". A zwiększenie śluzu obserwuje już przynajmniej tydzień.
            Ewelina nie odpisuje więc pewnie już jest blisko wyjścia albo już po pewnie wieczorem się odezwie
            Weronika 19-09-2009

            Skomentuj


              sms od Eweliny: WODY ODESZŁY MI OK 4:50, W NOCY NIC NIE ROBIŁAM JAKOŚ CIĘŻKO MI BYŁO ZASNĄĆ I SIĘ MĘCZYŁAM. JAK JUŻ BYŁAM NA IZBIE TO ZALAŁABYM PRAWIE CAŁY POKUJ TAK SIĘ ZE MNIE LAŁO. TERAZ ZACZYNAM MIEĆ JUŻ BÓLE I CHOLERA BOLI! A WODY ODCHODZĄ JUŻ RAZEM Z KRWIĄ WIĘC PEWNIE DZISIAJ URODZE
              w ramach wyjaśnienia pytałam się co robiła wieczorem i w nocy i kiedy jej wody odeszły
              Weronika 19-09-2009

              Skomentuj


                To ja właśnie teraz częściej biegam do łazienki... A śluz u mnie od poniedziałku lub niedzieli się zwięszył... jakoś tak

                Co do Eweliny to jeszcze wczoraj o 23:43 pisała do mnie posta na forum hehe a dzisiaj już w szpitalu leży... ehh a ja sie nie zdziwie jak w październiku urodzę
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
                  sms od Eweliny: WODY ODESZŁY MI OK 4:50, W NOCY NIC NIE ROBIŁAM JAKOŚ CIĘŻKO MI BYŁO ZASNĄĆ I SIĘ MĘCZYŁAM. JAK JUŻ BYŁAM NA IZBIE TO ZALAŁABYM PRAWIE CAŁY POKUJ TAK SIĘ ZE MNIE LAŁO. TERAZ ZACZYNAM MIEĆ JUŻ BÓLE I CHOLERA BOLI! A WODY ODCHODZĄ JUŻ RAZEM Z KRWIĄ WIĘC PEWNIE DZISIAJ URODZE
                  w ramach wyjaśnienia pytałam się co robiła wieczorem i w nocy i kiedy jej wody odeszły
                  Hmm ja też tak mam wieczorem że ukręce się z dwie godziny zanim zasnę. Wczoraj np ok 2 dopiero usnęłam... tylko, że u mnie wody jeszcze nie odchodzą
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    Witam!

                    Kochane, jestem mamą z maja 2009.
                    Widzę, że macie problem z ciemieniuchą i jeśli mogę, to podzielę się z Wami moją radą.

                    Otóż moja siostra, która jest już doświadczoną Mamusią poradziła mi, żeby przy kąpieli używać szamponu Oilatum (dostępny tylko w aptece). Nam bardzo pomógł, zaczęłam go wcześnie stosować i u Edytki pojawiły się tylko bardzo cieńkie płatki, które bardzo szybko zniknęły. POLECAM!

                    Pozdrawiam!
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Mam kanapę przyszła nowa i jest cudowna i nie ma żadnych śladów zniszczeń.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                        Hmm ja też tak mam wieczorem że ukręce się z dwie godziny zanim zasnę. Wczoraj np ok 2 dopiero usnęłam... tylko, że u mnie wody jeszcze nie odchodzą
                        A kiedy Ci to napisala? Ja jej wspolczuje, wiem co to znaczy

                        Skomentuj


                          yo, yo yo
                          Cień wiatru za*****iaszcza książka, przeczytałam jednym tchem.
                          mi się też nic dziś nie chce, obudziłam się o 4 rano i wzięłam się za porządki a potem jeszcze spałam i dopiero się obudziłam

                          ps: robicie se padania na paciorkowca grupy B ? w Polsce są wogóle obowiązkowe? bo tu trza na własną rękę
                          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                          Skomentuj


                            ostatni sms napisała o 12:26 teraz dopiero wieczorem ja pomęce smsem chyba że sama się wcześniej odezwie
                            Aga super że dojechała tak szybko a ma taki kolor jak chcieliście?
                            Weronika 19-09-2009

                            Skomentuj


                              ja jabuszko ścieram sama a deser z dodatkiem banana pierw kupie w sloiczku a jak malemu posmakuje to bede robic tez sama. dziewczyny a wy podobnie jak ja dajecie kaszke w mleku czy osobno mleko i osobno w miseczce lub butelce kaszke? bo ja robie z mlekiem ale Kuba duzo tego nie je bo sie zaraz zapycha,moze powinnam jeden posilek w ciagu dnia zrobic inny? kaszke w miseczce i z lyzeczki? co myslicie
                              Kubuś ur. 28.05.2009

                              Nasz synuś ma już...
                              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                              Skomentuj


                                Dziewczynki moje Kochane.. ależ WAM zazdroszczę.. czytam Was kilka razy dziennie i normalnie nie wierzę, że tak z dnia na dzień się rozsypujecie.. to cudowne ;-)

                                Trzymam mocno kciuki za Ewylynkę i za Agatti !!:-) zapewne już dzisiaj będą tulić swoje kochane maluszki..

                                Carin a ja się nie mogę napatrzeć na Twojego pięknego szkraba! piękny chłopaczek, do kogo podobny?:P




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X