Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zgadzam się,są takie kobiety ,które rodzą dzieci dla tych 1000 zl a póżniej oddają je lub są zabierane do domu dziecka. Ja pamiętam ,że jak cztery lata temu dostałam becikowe(500 zł) to jeszcze musiałam dołozyc do wózka.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      WITAM JUSTYNĘ JEST NAS TERAZ CORAZ WIĘCEJ JA MAM WYNIK PO 50 144 A JAKA JEST TERAZ NORMA TO JUŻ SAMA NIE WIEM KAŻDY GADA INACZEJ WOLE ZACZEKAĆ DO NASTĘPNEJ WIZYTY U GINEKOLOGA ŻEBY MI WYJAŚNIŁ NIEMA CO SIĘ MARTWIC NA ZAPAS

      Skomentuj


        diabelecke widzisz inne laski nas olały.
        zostałyśmy my dwie skazane na siebie , nie no joke.
        fajny pomysł z tym dzrzewem.
        Jak tam zdróweczko?
        mnie dziś pęcherz bolał... buu...
        ale już ok.

        Skomentuj


          To zacznij tworzyc swoje na www.bliscy.pl czy jakos tak. Moja ciocia uwielbia tego typu portale wiec ją wspieram
          Mi dzisiaj dzidzia w brzuchu szaleje, wczoraj byla nadzwyczaj spokojna.
          A zdrowie ok tylko okropna zgage mam moze nza ktos jakies sposoby na pozbycie sie jej?
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            witam to mialo byc forum jak sie czujemy i jak przechodzimy ciaze ) prawda???? bo juz myslalam przez chwile ze pomylilam forum:P:P pewnie te inne przyszle mamy...mialy takie same odczucie i wcale nie chodzi o olewanie) pozdrawiam
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              hej dziewczynki widze ze tu jakos spokojnie jak nigdy ja musialam wczesniej wstac bo dzisiaj na badania i trzeba sie ogarnac bo idzie sie miedzy ludzinaszczescie nie przegapilam pierwszego moczu bo tak to zawsze zrobie juz siusiu i mi sie przypomina ze mialam w pojemniczek sikac to tylko tkie delikatne zaspanie ale dzisiaj czuwalam zobaczymy jak ta krew mi pobiora czy im nie odlece bo sama swiadomosc mnie przeraza... pozdrawiamy
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                dzien dobry Mamusie!
                Ja wczoraj cały dzionek w Bydgoszczy spędziłam, byłam na spacerze, pogadałam z rodzicami i mały spacerek...ale jak wróciłam do domu to czułam się jakbym maraton przebiegła.

                Witaj Gospi. Ja też jestem z Torunia. Chodzę do Marchwińskiej i takie ciągle mam mieszane uczucia...ale szukam teraz przychodni dla synka i sama się chcę przepisać, więc podjadę do Naszego Lekarza. A powiedz, nie boisz się tego naszego szpitala??? Mnie przerazają sale poporodowe

                Nichol, ja Ci powiem ze strasznie boję się cesarki. Jestem po 3 operacjach na nadgarstki i wszystkie były straszne: raz dostałam za dużo narkozy i nie mogli mnie wybudzić, a poza tym gojenie się ran... Mam tendencje do zrostów pooperacyjnych i do bliznowców (robią mi się b.brzydkie blizny i bolą i trzeba sporo nalatać się na rehabilitację by to rozpracować). Ja się boję co będzie już po...

                Wczoraj widziałam, że rozmawiałyście o nacięciach. Ja to wolę aby trochę nacieli (we właściwym kierunku) niż sama mam popękać. Na patologii leżała dziewczyna, która po pierwszej ciązy strasznie popękała i miała problemy z nietrzymaniem kału i moczu To było straszne jak mówiła o ilości szwów i o gojeniu tego. Zresztą ja tam wolę zaufać położnej, która będzie widzieć co się dzieje.
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  hej dziewczynki widze ze tu jakos spokojnie jak nigdy ja musialam wczesniej wstac bo dzisiaj na badania i trzeba sie ogarnac bo idzie sie miedzy ludzi naszczescie nie przegapilam pierwszego moczu bo tak to zawsze zrobie juz siusiu i mi sie przypomina ze mialam w pojemniczek sikac to tylko tkie delikatne zaspanie ale dzisiaj czuwalam zobaczymy jak ta krew mi pobiora czy im nie odlece bo sama swiadomosc mnie przeraza... pozdrawiamy
                  Ja też jadę dziś do "wampirków" z mojej przychodni i pewnie znów zjadę pod krzesełko, bo jadę sama Jak jestem z mężem to się zawsze trzymam kupy, a tak...
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Witam kobietki Widzę,że dzisiaj dzień honorowego dawcy krwi Ja pójdę chyba w piątek na badania.Zaraz idę męża budzić ,żeby poszedł ze mną na zakupki...To do póżniej
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Ja też już nie śpię bo jak zwykle przygotowywałam małą do przedszkola

                      madzik291 Gdybym ja o tej porze budziła męża na zakupy to chyba by mnie udusił. No on normalnie pracuje od 8 ale jak ma możliwość pospać to przed 9 nie mam co próbować nawet podchodzić
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej kobitki Pisałyście o becikowym a wiecie ile wynosi comiesięczne rodzinne na dziecko -50 zł ( w 2007r)

                        U mnie coraz więcej dolegliwości : budzę sie z zatkanym nosem ( obrzęk śluzówki nosa), mam kłopoty z oddychaniem , zgaga dokucza cały dzień. Ale cóż.......... już mamy z górki.
                        Tak sobie myśle dlaczego mam duży brzuch: dzidzia malutka, wody w normie. Gdybym się upasła to wszędzie byłoby widać a na twarzy zeszczuplałam



                        Wieczorami nie mogę dopchać się do kompa, bo mój M wraca wcześniej, żeby mieć na mnie oko. Wygląda to tak " jak się czujesz" - pyta, " dobrze" - odpowiadam " to idę pograć". W efekcie muszę donosić przed komputer kanapki, herbatę itd. " Mam świetnego gracza i nie mogę odejść, rozumiesz?" Taaaaaaaaaaa jesne, że rozumiem. Jakże mogłabym inaczej
                        Kochany Nikodem 2009.04.07.

                        [/url][/url]

                        Skomentuj


                          Też miałam problem z nosem. To było straszne, jakby korkiem był zapchany. Czułam że jest zapuchnięty w środku. Najgorsze było to że coś mnie ciągle gilało i leciał katar (sama woda) a w nocy jak leżałam to mi się z nosa ulewało bo nic nie chciało spłynąć. Nie spałam wtedy przez tydzień tylko drzemałam z chusteczkami wciśniętymi w dziurki
                          pomogła mi nocna inchalacja kropli olbasoil. Miałam nakapane na poduszkę i wdychałam. Jakoś przeszło na szczęście. Ale dzisiejszej nocy też mnie zapychało. To chyba przez te kaloryfery :/
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                            Ja też już nie śpię bo jak zwykle przygotowywałam małą do przedszkola

                            madzik291 Gdybym ja o tej porze budziła męża na zakupy to chyba by mnie udusił. No on normalnie pracuje od 8 ale jak ma możliwość pospać to przed 9 nie mam co próbować nawet podchodzić
                            My tez juz od 5.30 na nogach, przez ten kaszelek Vini zrobil sie rannym ptaszkiem

                            gospi dokladnie tak jak mowisz, nawet sobie nie chcem wyobrazac tego wykladu, co bym go uslyszala po probach budzenia
                            takie zycie i kto tu ma lepiej???
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Podaje link do nowego gg http://www.gadu-gadu.pl/pobierz/
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                                hej dziewczynki widze ze tu jakos spokojnie jak nigdy ja musialam wczesniej wstac bo dzisiaj na badania i trzeba sie ogarnac bo idzie sie miedzy ludzi naszczescie nie przegapilam pierwszego moczu bo tak to zawsze zrobie juz siusiu i mi sie przypomina ze mialam w pojemniczek sikac to tylko tkie delikatne zaspanie ale dzisiaj czuwalam zobaczymy jak ta krew mi pobiora czy im nie odlece bo sama swiadomosc mnie przeraza... pozdrawiamy
                                ja jutro robie wyprawe na klucie, a propo cos mnie sie przypomnialo, tylko prosze sie nie smiac;
                                kiedy bylam w ciazy z Vincentem tez cos ok 30 tygodnia polozny dal skierowanie na badania krwi no i mowil "no i zobaczymy czy zelaza nie trzeba bedzie brac" no ale mowil tez duzo innych rzeczy bo to bylo kilka naraz probek do roznych badan, no i nic nie wspominal o byciu na czczo, a mnie tak zapadlo to zelazo w glowe, tak bardzo chcialam wypasc dobrze, ze juz wieczorem obzeralam sie suszonymi morelami a rano zjadlam 2 buleczki z maslem czekoladowym
                                masakra, ja niewiem co ja mialam w glowie, no i za jakis czas dzwoni polozny jak juz mial przeslane wyniki z labolatorium i wtedy sie nasluchalam hehe; ale musial facet pomyslec, ze jakas szurnieta, ale to naprawde bylo dziwaczne, no teraz juz jestem o prawie 2 lata madrzejsza przynajmniej w kwestii badan
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X