Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ola daj znać jak wrócisz od lekarza co i jak

    Skomentuj

    •    
         

      diabelecke wróciłam ale widzę że cię nie ma:*

      Skomentuj


        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
        Ale wózek już wybrałam tylko fotelik do niego dokupić będe musiała i kolor niebieski będzie http://www.allegro.pl/item550053394_..._x_lander.html
        FAJNIUTKI TEN WÓZECZEK TEZ JUZ MAM I Z TEJ SAMEJ FIRMY TYLKO ZE POMARAŃCZOWY http://www.allegro.pl/item504288879_...ek_gw24ms.html
        Last edited by milena1; 09-02-2009, 17:13.
        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

        Skomentuj


          Nie wiem co mnie dzią napadło ale padam ze zmęczenia, właśnie snuję się po domu i ledwo chodzę a położyć się nie mogę bo potem w nocy nie zasnę i będę się męczyła. Poza tym jutro mam wizyte w szpitalu i muszę się przygotować, a tak mi się nie chce. Wiecie słownik i parę rzeczy przetłumaczyć, żebym wiedziała co lekarz do mnie mówi A jeszcze mam obiad do zrobienia, rosołek z wczoraj i wrapsy z mięskiem zrobię
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            ja sie dzisiaj tak obrzarla slodyczami ze nie moge chodzic a jak zgage mam ojej a moja malutka Niunia czkawke a puzniej chodze i narzekam ze mam rozstepy nic dziwnego jak tyle jem
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Ja już po obiadku jestem u mamci zjadłam gulasz z kaszą gryczaną i surówką z kiszonej kapustki mniam, ja to mam dobrze że mama tak blisko mieszka.
              Do soboty mam luzy z gotowaniem bo w sobote przyjeżdża mój miśko i wiadomo jak chłop w domu to obiad musi być
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                ja sie dzisiaj tak obrzarla slodyczami ze nie moge chodzic a jak zgage mam ojej a moja malutka Niunia czkawke a puzniej chodze i narzekam ze mam rozstepy nic dziwnego jak tyle jem
                Ja zgagi nie mam jeszcze jak na razie. Ale zawsze jak miałam przed ciążą to mi kubek gorącego mleka pomagał. Zawsze przed snem staram się wypić, lepiej mi się śpi, szybcej zasypiam i zgagi jak do tej pory nie mam To moja Babunia mi podpowiedziała kiedyś.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                  Ja już po obiadku jestem u mamci zjadłam gulasz z kaszą gryczaną i surówką z kiszonej kapustki mniam, ja to mam dobrze że mama tak blisko mieszka.
                  Do soboty mam luzy z gotowaniem bo w sobote przyjeżdża mój miśko i wiadomo jak chłop w domu to obiad musi być
                  Graża Ty to masz dobrze z tą Mamą. Moja mieszka 3 tyś. km ode mnie I codziennie gotuję i to 2 obiady, bo dla męża osobno a dla siebie osobno bo nie mogę jeść tego co on ze względu na probelmy zdrowotne. Mąż lubi boczuś, schabowe itd...a ja same lekkostrawne potrawy jem
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Yoenne a to masz trozke przechlapane bo nie dość że sie narobisz to jeszcze nawąchasz a zjeść tego już nie możesz
                    A jaka u was dzisiaj pogoda ?
                    Bo u mnie wiosna słoneczko świeciło cały dzionek i jeszcze bylo ok 10 stopni ale słyszałam że ochłodzenie ma przyjść a to niedobrze bo płaszcz który kupiłam specjalnie na zime na ciąże to powoli za mały sie robi i miałam nadzieje że już cieplej będzie
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Graza u nas ładna pogoda, wczoraj spadł śnieg, który po 3h stopniał ale Irlandczycy zdjęcia robili bo to pierwszy taki śnieg od 30 lat u nich. Dziś ładnie. Wogóle jak nie pada w Irlandii to można powiedzieć, że pogoda prześliczna, bo wogóle z domu można wyjść
                      No żebyś wiedziała, nawącham się, teraz to już spoko, zanim rozpoczęłam leczenie to od wąchania miałam całonocne wymioty, nawet frytek, kiełbaski nic nie mogłam smażyć a co dopiero jeść
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oj, bidna ty jesteś
                        A mnie to mój mośko pilnował i tylko jak miałam ochote na jakieś frycie to on mi zaraz wykład robił jakie to niezdrowe ble, ble, ble tyle sie nagadal że już dość miałam. Tylko że jak on mial ochote na Mc Donaldsa to kazałam mu zjeść na miejscu żeby mi nie smrodził
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          A dzisiaj to mi sie ssanie włączyło normalnie dopiero co obiadek zjadlam 1,5 godz temu a już głodna jestem ide sobie kupiś coś do jedzonka, tylko najgorsze jest to że nie wiem na co mam ochote więc ide połazić na pewno coś mi wpadnie w oko
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Ale teraz już jest spoko, brzuch nie boli i mogę też sobie czasem jakiegoś hamburgerka wciągnąć
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              A to dobrze, że możesz sobie pozwolić na więcej
                              A ja już nakupowałam takich tam, dobrze że sklep mam tak blisko, chyba zachciewajki mi sie zaczeły.
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                                A to dobrze, że możesz sobie pozwolić na więcej
                                A ja już nakupowałam takich tam, dobrze że sklep mam tak blisko, chyba zachciewajki mi sie zaczeły.
                                No mnie czasem tez napadnie zachcianka ale rzadko Staram się nie objadać słodyczami ale często sie nie udaje.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X