Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
    ja tez bylm na usg 3d 4d tylko ze w 26 tyg i placilam 200zl ale nie zaluje jakas pamitka bedzie dla coreczki
    sylwia b tobie to tylko pozazrdoscic tych usg
    To przyjedź do Białej P. na 4d- będą zdjęcia i płytka. Jeżeli chcesz mogę podać tel.

    Ja właśnie chodzę prywatnie
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      A dzień dobry Mamunie! Ale wczoraj padłam pod laptopem...nawet się nie pozegnalam!

      Witaj Gospi wśród nas. Ja tam śpię jak popadnie (tylko nie na brzuchu, bo się Groszek buntuje). I mam taką poduchę w literę C i ją sobie układam pod brzuch, głowę i między nogi! Jest świetna!

      Syluś ale się cieszę, że na usg wszystko ok! Według tego liczenie 2*waga z 33tyg. to ja bym też miała ok 5kg! to by było przegięcie!
      Ale Majoreczko dodałaś dinusia sobie do opisu, to może w brzuszku też masz duuużego stworka jak ja???

      Madzik, u mnie ten brzuch też się obniżył gdy mały sie obrócił, ale teraz już wygląda spowrotem normalnie (nadal nisko, ale nie aż tak jak wtedy). Może to być spowodowane tym, że teraz synek zaczął go wypychać do przodu. Ja tam wolę się tym nie martwić. JAk zechce wychodzić to i tak ich nie zatrzymamy no nie?!

      A tak się zastanawiam ile my będziemy miały fałszywych alarmów??? Ja to już jestem po 2 większych akcjach skurczowych, ale udało mi się zachować zimną krew...ale jak będzie już blisko terminu...oj to pewnie też usłyszycie, że "jadę"...a później, że "wróciła" ale nadal w ciąży
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        A co do wizyt, to ja płacę 80 za wizytę, a 120zł jak z USG. To jest normalna cena u nas.
        Ale wolę płacić i chodzić do dobrego sprawdzonego lekarza niz jakiegoś patałach, co na nic nie ma czasu. Jak chodziłam do przychodni przed ślubem, to usłyszałam, że "przegapiłam moment na dzieci" Zwykły dupek a nie lekarz, tym bardziej, że Groszek ma 34tyg!

        Ale wiecie, tak z mężem postanowiliśmy odpuścić USG 3/4D, bo stwierdziliśmy że za tą kasę kupimy mu coś...ale mam trochę wyrzuty sumienia czy dobrze robie? To w sumie pamiątka na lata???
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Dzięki trochę mnie uspokoiłyście bo takie straszne rzeczy czytałam że jeszcze troche i spałabym na siedząco
          Ja do spania pożyczyłam od córki wielkiego micha i jak się w niego wtulę to jest całkiem wygodnie tylko często spada na podłogę i nie chce mi się już wtedy wstawać
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
            To przyjedź do Białej P. na 4d- będą zdjęcia i płytka. Jeżeli chcesz mogę podać tel.

            Ja właśnie chodzę prywatnie
            dzieki za propozycje ale nie skozystam troche za daleko mam tam do ciebie .... i na to samo by mi wyszlo jak by tu zrobila.... w sumie ostatnio bylam na usg i lekarz mi powiedzial ze jest zdrowiutka moja coreczka to juz nie bede robic usg...
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              powiedzcie mi co jeszcze kupujecie dla swoich maluszków oprócz tych potrzebnych rzecz(jak pościele pieluchy itp)bo siedze na allegro i już nie wiem co szukać

              Może jeszcze podgrzewacz do butelek ( mam z 2 końcówkami - można podłączyć do zapalniczki w samochodzie), odciągacz do pokarmu ( mam ręczny jest do du...), sterylizator do butelek ( ja mam taki do mikrofali), i nianie - przyczepia się do łóżeczka i jak dzidzia płacze zapala sie światełko i grają melodyjki

              Ja zastanawiam się nad kupnem monitora oddechu, bo po tym co przeszłam z Mają...................
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                nator ja tez mialam obawy co do tego usg ale jak zrobilam to juz nie rzaluje ogl;adam sobie codziennie i moja mala jak podrosnie to bedzie mmiala pamiatke jak sie jej mieszkalo w brzuszku wiec jeszcze masz czas naprawde warto
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Co do ginekologa to też prywatnie chodze i płace 80zł za wizyte z taki zwykłym usg ale okazjonalnie czyli usg: prenatalne,połówkowe i teraz po 33 tygodniu na sprawdzenie wszystkich parametrów i pracy serduszka to chodze do innego ginekologa który ma specjalizacje z rozpoznawania wad serca poprzez usg i on za tak,a przyjemność bieże 250 zł już z płytką, ale dziewczyny jaka wyluzowana od niego wychodze że wszystko jest ok
                  I musze sie przyznać że troszke dzisiaj pogrzeszę bo właśnie zajadam sie jajecznicą z kiełbaską i cebulką i kupiłam sobie takie dwa maleńkie pączusie
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                    dzieki za propozycje ale nie skozystam troche za daleko mam tam do ciebie .... i na to samo by mi wyszlo jak by tu zrobila.... w sumie ostatnio bylam na usg i lekarz mi powiedzial ze jest zdrowiutka moja coreczka to juz nie bede robic usg...


                    Kurcze a jestem taka głupia, że jak mi mówią, że zdrowy to ja nie dowierzam. Szukam dziury w całym i ciągle chce USG. Chyba po prostu boję się, że historia się powtórzy........
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                      Co do ginekologa to też prywatnie chodze i płace 80zł za wizyte z taki zwykłym usg ale okazjonalnie czyli usg: prenatalne,połówkowe i teraz po 33 tygodniu na sprawdzenie wszystkich parametrów i pracy serduszka to chodze do innego ginekologa który ma specjalizacje z rozpoznawania wad serca poprzez usg i on za tak,a przyjemność bieże 250 zł już z płytką, ale dziewczyny jaka wyluzowana od niego wychodze że wszystko jest ok
                      I musze sie przyznać że troszke dzisiaj pogrzeszę bo właśnie zajadam sie jajecznicą z kiełbaską i cebulką i kupiłam sobie takie dwa maleńkie pączusie
                      A grzesz sobie Wychodzi na to, że jestem największym obżartuchem na tym forum
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sylwia wydaje mi sie że ja też przez to że poprzedniej ciąży nie donosiłam to tak wole sie upewnić zawsze u drugiego lekarza i myśle że to jest zrozumiałe, tylko że u ciebie bylo troszke gorzej bo ty widziałaś swoją małą kruszynke a ja nie
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                          Co do ginekologa to też prywatnie chodze i płace 80zł za wizyte z taki zwykłym usg ale okazjonalnie czyli usg: prenatalne,połówkowe i teraz po 33 tygodniu na sprawdzenie wszystkich parametrów i pracy serduszka to chodze do innego ginekologa który ma specjalizacje z rozpoznawania wad serca poprzez usg i on za tak,a przyjemność bieże 250 zł już z płytką, ale dziewczyny jaka wyluzowana od niego wychodze że wszystko jest ok
                          I musze sie przyznać że troszke dzisiaj pogrzeszę bo właśnie zajadam sie jajecznicą z kiełbaską i cebulką i kupiłam sobie takie dwa maleńkie pączusie
                          Ta moja też nie robi często USG, tylko tak jak piszesz i kontroluje mi łożysko, bo też było nisko jak u dziewczyn. Ale ja płacę u niej tylko te 120zł, a kobieta jest niesamowita! Powiem Ci, że specjalizuje się właśnie w prowadzeniu ciąż i w wykrywaniu wad u maluchów. Tylko ona robi tylko 2D bo twierdzi, że jest najlepsze do badań.

                          Dobra Laseczki! Uciekam do Bydgoszczy do mamuni, tatulka i babci...a wieczorem fryzjer
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            sylwia b musisz byc dobrej mysli i wierzyc w to ze wszystko bedzie dobrze... ale nie dziwei ci sie ze masz taki obawy to normalne jeszcze po tym co przeszlas ale glowa do gory wiesz ja tez jak tak siedze dluzej sama to sobie cos wkrecam i sie puzniej schizuje niepotrzebnie.... i wtedy wlanczam sobie plytke mojej dzidzi i jest wszystko oki y tez tak rob to pomaga
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Też sie zastanawiałam nad monitorem oddechu, bo miałam koleżanke i jej córcia miała bezdech i jak pojechala z tym do szpitala to powiedzieli że dzidzka może mieć tak do 6 miesiąca i jak nie kupi aniołka (tak sie na to mówi) to nie wydadzą jej małej do domku
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                ja zaluje troche ze prywatnie nie chodze moze jak bym zaplacila to by wtedy bardziej sie przykladala bo wiedziala by za co dostaje pieniadze .... a do tej co chodze to tak jak wiecie nie mialam na glukoze tego badania i wogule musza ja ciagnac za jezyk zeby mi cokolwiek powiedziala nic nie mowi sama z siebie nawet musze sie jej pytac po ile tabletek brac tego leku czy innego dziennie bo sama nie powie teraz za puzno by sie przepisac ale jak juz urodze to napewno to zrobie... moja kolezanka nawet u niej nie dostala skierowania na 3 usg pewnie sie jej zapomnialo...
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X