Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej

    ja też na każdej wizycie jestem normalnie badana łacznie z wziernikiem. Od jakiegoś czasu też mam takie dziwne bóle krocza tak właśnie jakby mnie ktoś kopnął. pojutrze idę do lekarza to zobaczymy co tam się dzieje bo ogólnie rozwarcia nie mam ale nie wiem czy z szyjką wszystko oki bo nie umiem jej zbadać (tzn wydaje mi się ze jest wysoko i utrzymana ale nie mam wprawy w jej badaniu) dziś też jak byłam na zakupach to mnie taki ból nagle brał jakby miało mi coś wyskoczyć nagle

    Przytyłam już 22 kilo i teraz ważę 80 i jest to dla mnie tragiczna waga w obwodzie brzucha mam 115cm
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      a jeśli chodzi o rozstępy to zapomniałam o smarowaniu pośladków i tam mi się duuużo zrobiło bo jakiś czas temu bardzo przybrałam w krótkim czasie i nagle zrobiło mi się w udach z 90cm aż 110
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Niestety nie mam badania przy żaden wizycie, przynajmniej badania ginekologicznego. Tutaj niestety uważają, że nie wolno ingerować i robić badań jak kobieta jest w ciąży. Istnieje takie przeświadczenie, że organizm sam wie co robi i jeśli dostanę skurczy w 7 mcu i zacznę rodzić to wezmą mnie na porodówkę. Raczej nie powstrzymują nic lekami itd... Chyba jednak pojade do Dublina i zrobię sobie w Polskie klinice badania na własną rękę bo to nie ma co się zdawac na kogoś...

        Co do tycia to ja już 13,5 na plusie Ale Kocham Moje Sadełko, bo hoduję je w dobrzej wierze
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Właśnie muszę się dowiedzieć czy u mnie wszystko porządku z tą szyjką macicy. Przytyłam już 16kg. W ciągu 10 dni 2,5 kg do przodu. Ale rano na śniadanko jadam dwa jajeczka sadzone z dwiema kiełbaskami smażonymi. Jem tak już dobry tydzień. Mama mówi, że to jej wygląda na cztery kiełbaski. A mi się wydawało, że mało jem haha. Najwidoczniej tak sobie wmawiam, bo od pory obiadku już kilka razy nakładałam sobie ,,Kapuśniaczku". Mały od kilku dni jest bardzo spokojny ale często tak jest.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
            a jeśli chodzi o rozstępy to zapomniałam o smarowaniu pośladków i tam mi się duuużo zrobiło bo jakiś czas temu bardzo przybrałam w krótkim czasie i nagle zrobiło mi się w udach z 90cm aż 110
            Nie martw się, ja mam cały brzuszek aż fioletowo-różowy od rozstępów i od 4 mca używam naprawdę drogich kremów i nic nie pomogło. Takie smarowanie może jedynie załagodzć. Niektóre kobiety wogóle nie mają roztępów a inne się smarują, masuja i nic. To chyba zależy w dużej mierze od rodzaju skóry i ilosci kolagenu w niej. Uda, pupa i bioderka na razie bez rostępów - ale tak jak napisałam "na razie" Głowa do góry i tak jesteśmy najpiękniejsze
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
              Nie martw się, ja mam cały brzuszek aż fioletowo-różowy od rozstępów i od 4 mca używam naprawdę drogich kremów i nic nie pomogło. Takie smarowanie może jedynie załagodzć. Niektóre kobiety wogóle nie mają roztępów a inne się smarują, masuja i nic. To chyba zależy w dużej mierze od rodzaju skóry i ilosci kolagenu w niej. Uda, pupa i bioderka na razie bez rostępów - ale tak jak napisałam "na razie" Głowa do góry i tak jesteśmy najpiękniejsze
              no ja na brzuchu nie mam na piersiach też nie, jakoś się uchroniły a smarowałam jedynie oliwką a te pośladki...ja nie mogę na to patrzeć zwłaszcza ze już przeszło na uda a mój się śmieje ze najwyzej zmienię sie w zebrę lub coś takiego a i tak mówi ze mu się podobam bo nie ważne rozstępy tylko ten brzuszek i jego dziecko, codzień mi powtarza ze dla niego jestem teraz nawet piękniejsza niz bez ciaży
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Hej Mamuśki,ja też mam na 1 kwietnia,narazie czuje się dobrze ale dziś moja niunia zaczela sie bardzo wyciągać z jednej strony głowa a w jajnikach nogi i tak od rana,brzuch też twardnieje częściej,jutro mam wizyte u lekarza,a co do badania to badał mnie tylko dwa razy bo brałam antybiotyk tak to bym chyba przez całą ciąże nie siedziała na samolocie za to co wizyte mam usg jutro pewnie mi powie ile waży ale na koniec stawiam na cztery z kawałkiem bo poprzednie też miałam duże.
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Witaj Majorka mi moja rozciaga się w poprzek i chce mi rozerwac brzuch widzę ze terminy mamy takie same, zobaczymy która z nas pierwsza
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    diabelecke też mam ręte po moim tacie ... dzisiaj byłam w kinie z moim chłopakiem , troche mi lepiej było że wyszłam z domu .W szkole masz jakieś problemy z powodu dzidziulki? , jeśli chodzi o szpitale nie nawidze tego miejsca ... nigdy nie zapomne jak moja babcia umierała ... w szpitalu i jak ją wynosili , nigdy nie zapomne tego jak lekarz poprostu nic nie zrobił, ale wychodził z założenia że moja babcia jest za stara ....i dlatego mam uraz
                    Last edited by MłodaM.17; 02-02-2009, 21:22.

                    Skomentuj


                      wlasnie wrocilam od poloznego + 14, co do badan to tez nigdy nie mialam badania ginekologicznego w trakcie wizyt ( mieszkam w Holandii) dopiero przy akcji porodowej
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja do przodu juz 17 kg mały mors roztępów nie mam wogule i mam nadzieje ze tak juz zostanie




                        Witam nowe mamuśki



                        30 tygodni ma córeczka
                        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                        Skomentuj


                          NITKA236 jak to cie pocieszy to ja jeszcze nic nie mam ani ubranek ani kosmetykow ani wozka ani lozeczka nic kompletnie nic... ale łozeczko mala bedzie miala po mnie bo jest w dobrym stanie a dziadek mowi ze je odnowi a tak to porobilam listy co trzeba kupic razem z nazwami i jak pojade do sklepu to zebym mogla juz kupic wszystko a wozeczek znalazlam na allegro i mam nadzieje ze bedzie sie tak samo prezentowal....a o sobie to nawet nie myslalam jeszcze... Mi jak sie moja mala dama wigina to mi tak brzuszek znieksztalca ze hoho... mnie rozstepy dopadly na piersiach i teraz mam takie brzydkie... nie bede mogla ich prezentowac hehe teraz bede je ukrywac...
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                            Aniu tylko mi nie mów, że jesteś rocznik 1976 Bo ja tak

                            W lipcu ( na imieniny Ani) skończe 33 lata. To moja pierwsza dzidzia ( 4 ciąża)
                            Będzie synuś chyba Nikodem. Przytyłam 15 kg, nie mogę w nocy spać, dokucza mi zgaga( sposoby na nią: mleko, migdały, herbata rumiankowa), w nocy biegam jak szalona siusiu( poleci kilka kropel)- może to taki nałóg
                            Siedzę w domku i się nudzę
                            Tak ,Sylwia jestem rocznik 76, ale grudzień. To mój drugi dzidziuś. Mam już synka 7-letniego. Teraz też będzie chłopiec.
                            Ja również siedzę w domu i się nudzę. Nie mogę się doczekać końca kwietnia!!!!!
                            TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                            Skomentuj


                              Witam kobietki. Przez ten cholerny katar to się strasznie męcze i do tego jeszcze zgaga Jutro mam wizytę u ginekologa,zobaczymy czy wszystko wporządku po tym szpitalu...
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                ja to na oczy ledwo widze ale ocieram lzy i do przodu
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X