Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A oto mój Nikodem 3 tygodnie temu. Na chudzielca nie wygląda
    Attached Files
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      ja na wysokości pępka mam 119cm a przytyłam 9kg
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Sylwia śliczny ja też już nie moge doczekać sie usg 4D normalnie odliczmy z miśkiem dni i rzecz jasna płytke znowu nagramy na pamiątke.
        Tak sobie pomyślałam że będzie wesoło kiedyś z synkiem usiąść przed telewizorem i pokazać mu jaki był fajowy u mnie w brzusiu
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          super dzidzia,moja też zakrywa rączkami twarz,ale za to drugą strone pokazuje w całej okazałości,śmiałam się z lekarzem że mi jakaś bezwstydnica wyrosnie
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Ja na wysokości pępka mam 103 a przytyliśmy już równe 10 kilo
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Dobra dziewczyny uciekam z piesiem i po grahamki do sklepu bo ies to mnie zaraz wzrokiem zabije że jeszcze z nim nie wyszłam a synek to mnie okopie na śmierć bo już głodny jest
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                ja na wysokosci pepka mam 104cm ale za to jetem niska .... a przytylam 11 taki maly grubasek ze mnie mowia teraz na mnie kuleczka....
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  fajnie macie z tym usg 4D,u nas niby miasto tak rozwinięte,wszystko dla sąsiadów z za rzeki,nawet za euro moę wszystko kupić w sklepie,ale co do szpitala to tragedia co prawda nigdy tam nie rodziłam bo nie mam zaufania do tych lekarzy(opieka straszna)mam nadzieje że zdążę na czas dojechać bo jak nie to w samochodzie urodzę (do mojego mam50km)
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Ja mam na każdej wizycie 4 d. Zaczęłam chodzić do lekarza i on w trakcie zmienił sprzęt. Cene podniósł o 10 zł ( 140 zł). Z każdej wizyty mam płytkę, ale dopiero od 2 mcy Nikoś wygląda jak człowiek, wcześniej był podobny raczej do UFO


                    U nas w szpitalu jest remont na położnictwie i póki co położnictwo jest z ginekologią. Wczoraj widziałam dzieciątko urodzone w sobotę. Boże jaki słodziaaaaaaaaaaaaak. Ja już się nie mogę doczekać synusia - tak bym go poprzytulała, wycałowała.......... ech
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      to za wizyte tyle płacisz? u mnie w mieście biorą 70, ja jak jeżdże do swojego gin to płacę 40,łącznie z usg i dookoła twierdzą że to najlepszy szpital w całym województwie.
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja tez bylm na usg 3d 4d tylko ze w 26 tyg i placilam 200zl ale nie zaluje jakas pamitka bedzie dla coreczki
                        sylwia b tobie to tylko pozazrdoscic tych usg
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          ale za wizyte u swojego gin ile płacicie
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Atusia no mam nadzieje że bedzie dobrze jak teraz się już przeprowadzimy to nie bedziemy niczego już szukać tylko jakoś się urządzimy u mamy przy dziecku pomoże bedzie dobrze Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              ja do ginekolofa nie chodze prywatnie to nic nie place.... a na tym usg bylam prywatnie i dlatego placilam wiem ze nawet ten gin za wizyte bierze 80zl .... ale ja tylko wytedy bylam na samym usg
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                powiedzcie mi co jeszcze kupujecie dla swoich maluszków oprócz tych potrzebnych rzecz(jak pościele pieluchy itp)bo siedze na allegro i już nie wiem co szukać
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X