Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mi sie wydaje że nawet lepsze są pampersy bo wchłaniają wilgoć i dzidzka nie leży w mokrym i nie odparza pupci
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Zaraz się za obiadek biorę. Chyba wyciągnę męża na spacer po sniegu jak wstanie. Daję mu pospać w niedzielę, tak ciężko na nas pracuje w tyg. Jest Kochany, o nic się nie muszę martwić. Nawet jak sobie coś drogiego upatrzę to on słowem nie pisnie, że za drogie tylko nadgodziny bierze żebym mogła sobie to kupić. Naprawdę dziewczyny jestem taka szczęsliwa z nim Choć ma swoje wady i czasem mnie wkurza.
      Dziś mam ochotę na niedzielny rosołek
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
        Mi sie wydaje że nawet lepsze są pampersy bo wchłaniają wilgoć i dzidzka nie leży w mokrym i nie odparza pupci
        Racja graza, całkowicie się zgadzam. No i raczej Ci nie braknie tych pieluch. A nawet jak to chyba łatwiej do sklepu skoczyć i kupić niż prać w domu bo brakło. Nie, nie, nie... Pieluchy tetrowe chyba przejdą do lamusa na zawsze, jeśli chodzi o kupy i siku, bo do innych rzeczy bardzi się przydają
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Witam dziewczynki. Ja robię obiadzik. Dopadło mnie przeziębienie. Kicham, smarcze i gardło mnie boli. A tak chciałam już do końca ciąży być zdrowa żeby mojemu synkowi nie szkodzić.
          Co do tabletek to jadłyście w ciąży rutinoscorbin? Coraz gorzej się czuje.
          A to wszystko przez to, że ciągle siedze w domu i na spacerki nie chodze. Musze z tym skończyć.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Dokładnie tak Yoenne i chyba tak co chwila do sklepu sie po pieluszki nie lata pewnie pierwsze tygodnie to trzeba sie nauczyć ile pieluszek dziennie schodzi a później to można zapasy na cały miesiąc kupować , przynajmniej moja siostra tak robiła jak miała małe berbecie
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Dzieki mamuski Ciezko jest kiedy sie debiutuje w roli mamy, a kazdy doradza cos innego. Szkoda ze wiedza na temat dzieciatek i opieki nad nimi nie wydziela sie razem z hormonami. Byloby duzo prosciej


              Skomentuj


                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                Witam dziewczynki. Ja robię obiadzik. Dopadło mnie przeziębienie. Kicham, smarcze i gardło mnie boli. A tak chciałam już do końca ciąży być zdrowa żeby mojemu synkowi nie szkodzić.
                Co do tabletek to jadłyście w ciąży rutinoscorbin? Coraz gorzej się czuje.
                A to wszystko przez to, że ciągle siedze w domu i na spacerki nie chodze. Musze z tym skończyć.
                Nitka spokojnie można brać rutinoscorbin, wapno a na gardełko polecam tantum verde tylko to w z aplikatorem i uważaj jak masz dmuchać w chusteczkę to nie napinaj sie za mocno przy tym bo jak kiedyś przesadziłam i miałam plamienia.
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Moj maluch w tej chwili nie dosc ze ma czkawke, to jeszcze tak sie wierci jakby probowal dotknac stopka nosa masakra jakie dziwne uczucie


                  Skomentuj


                    Witam was laseczki iwasze brzuszki no i nowe mamusie też witam Wczoraj wyszalałam się w moim rodzinnym mieście,ale brakowało mi naszego forum,a jak wróciłam to zanim się wziełam do czytania to już musiałam iść spać.Co do tetrówek to tylko 6 kupuję bo poprzednio kupiłam 40 z myślą że będę używać ale od razu zaczełam na pampersach,i mi wygodnie i dziecko ma sucho,więc jestem za pampersami.Z utęsknieniem czekam na zwrot z podatku,bo po rozliczeniu za dzieci trochę kasy wpadnie i od razu startuję na zakupki.Macie może coś takiego że ciągnie was w nogach jakby żyły wyciągali,a do tego drętwieja,mój gin twierdzi że to od kręgosłupa,ale aż chodzić nie mogę.No i znowu muszę spadać,synuś wrócił z kościółka i siada na kompa,więc narazie
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Nitka, na przeziebienie dobre sa tez domowe sposoby. Moze niesmaczne, ale skuteczne. Jak mnie dopadlo to maz wlewal we mnie hesrbatke z malinowym sokiem od babci, mleko z miodem albo z maslem i z czosnkiem- paskuda, ale po 2 dniach bylam zdrowa jak ryba. A na bardzo dokuczliwy bol gardla- tantu verde w pastylkach


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        diabelecke tak wiem że nie jest to idealny wiek.
                        chciałabym żeby wpisali mi 18 lat , ale dziecko urodzi się w czerwcu a ja mam urodziny prawie we wrześniu.
                        I poprostu chcialabym żeby było dobrze.

                        Skomentuj


                          ja dziś też czuję od rana czkaweczke ale delikatnie i nisko bo dzidzia głową w dół już sobie siedzi.

                          jeśli chodzi o pieluchy to jednorazowe są dużo zdrowsze dla pupy dziecka bo wchłaniają wilgoć i ją zatrzymują wiec nie ma kontaktu z pupą dziecka teraz to przecież takie wymyślają co oddychają niby w tetriowych dziecko ma non stop styczność z mokrym więc jak dla mnie to odpadają totalnie, jedynie właśnie do podkładania, wycierania, karmienia itp.

                          idę sobie kawusię zrobić ale niestety znowu ją piję sama i znowu mam samotną niedzielę już bym chciała mieć dzidzie to wypełniłaby pustkę w tym domu bo nie lubię tak siedzieć sama, nawet gotowac mi się nie chce a i też nie miałam siły żeby pojechać do mamy, zresztą oni tam chorzy to moze lepiej bo jeszcze bysmy się zaraziły
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            Witam dziewczynki. Ja robię obiadzik. Dopadło mnie przeziębienie. Kicham, smarcze i gardło mnie boli. A tak chciałam już do końca ciąży być zdrowa żeby mojemu synkowi nie szkodzić.
                            Co do tabletek to jadłyście w ciąży rutinoscorbin? Coraz gorzej się czuje.
                            A to wszystko przez to, że ciągle siedze w domu i na spacerki nie chodze. Musze z tym skończyć.
                            ja byłam dość dobrze przeziębiona jakiś czas temu i brałam rutinoscorbin potem przeszłam na samą wit C miałam antybiotyk ale udało sie go uniknąć ale ogólnie lekarka dała mi też syrop Stodal, tabletki na gardło z propolisem tyle że ja złe kupiłam tzn nie było takich jak ona mi przepisała i w aptece jakaś flądra mi dała inne drogie na których dopiero potem zauważyłam wielgachny pogrubiony napis" UWAGA!!! nie zażywac w ciąży!!!" wiec ich nie brałam a tak to herbatki z cytryną i miodem lub z sokiem malinowym, po dwóch dniach dostałam jeszcze goraczki ale zbiłam ją okładami i chłodną kąpielą ale jakby co to dozwolony jest Apap góra 2 tabletki na dobe
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              a tu jest stronka gdzie piszą o przeziebieniu i co można: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...e_w_ciazy.html
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                                ja dziś też czuję od rana czkaweczke ale delikatnie i nisko bo dzidzia głową w dół już sobie siedzi.

                                jeśli chodzi o pieluchy to jednorazowe są dużo zdrowsze dla pupy dziecka bo wchłaniają wilgoć i ją zatrzymują wiec nie ma kontaktu z pupą dziecka teraz to przecież takie wymyślają co oddychają niby w tetriowych dziecko ma non stop styczność z mokrym więc jak dla mnie to odpadają totalnie, jedynie właśnie do podkładania, wycierania, karmienia itp.

                                idę sobie kawusię zrobić ale niestety znowu ją piję sama i znowu mam samotną niedzielę już bym chciała mieć dzidzie to wypełniłaby pustkę w tym domu bo nie lubię tak siedzieć sama, nawet gotowac mi się nie chce a i też nie miałam siły żeby pojechać do mamy, zresztą oni tam chorzy to moze lepiej bo jeszcze bysmy się zaraziły
                                no widzisz, ja tez siedze sama jak palec, bo moj maz jakby malo ze pracuje caly tydzien to jeszcze dzisiaj zgodzil sie kogostam zastapic. W tygodniu swiraz dostaje to jeszcze dzisiaj na deser. Gdyby nie to forum to siedzialabym w Kobierzynie w kaftaniku bezpieczenstwa


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X