Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wpadłam dziewczyny powiedzieć dobranoc,normalnie padam już na twarz.... Jutro rano idę na badania ,miłej nocki życzę i nie siedżcie długo bo nie nadąże jutro z czytaniem
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Też tak myśle bo synek już będzie taki pulchny i taki prawdziwy niemowlaczek już na monitorku będzie. W poniedziałek dzwonie się umówić
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        hej dziewczyny))) co do wagi to ja juz mam 7 kg na plusie.....bylam wczoraj u lekarza ...dzidzius wymiarowy co najwazniejsze zdrowy a ze wazy ok 0,5 kg takze brzuszek mam juz spory....lekarz stwierdzil ze biedy po synusiu nie widac))...jak tam mialyscie juz badania na cukrzyce bo nie wiem jak jest w PL u mnie w Usa badaja kazda ciezarna...troche sie rozni zestaw badan u mnie a w Polsce.....pozdrawiam mamuski))
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
          Wpadłam dziewczyny powiedzieć dobranoc,normalnie padam już na twarz.... Jutro rano idę na badania ,miłej nocki życzę i nie siedżcie długo bo nie nadąże jutro z czytaniem
          Dobranoc Madzik, wyspij się tam i wypocznij. Erotycznych snów zyczę
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Oki Kochane, ja też znikam. Jakaś taka zmęczona jestem a nic nie robiłam dziś prócz plotkowania, bo obiad z wczoraj, posprzątane. Chyba te ploty mnie tak wykończyły i emecje przy słuchaniu opowieści o porodzie koleżanki Jeszcze jakiś filmik obejrzę z mężulkiem w wyrku, potem zrobię smutną minę żeby mnie wymasował do snu i zasnę
            Jutro będę, planuję dzien w domu na leniuchowaniu więc będzie masa czasu.

            Buziaki i słodkich senków Wszystkim Mamusiom i ich Brzusiom
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Ja też uciekam dobranocka.
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                kurcze wlasnie sobie uswiadomilam ze jak bylam na usg tydz temu to nie zapytalam sie ile wazy i jak dlugie jest z wrazenia zeto chlopiec zapomnialam totalnie a w karcie nie napisali nic wiem tylko ze jest wiekszy o 1.5 tyg niz wychodzi z OM no cóz ważne ze zdrowy
                umnie w uk nie badali mnie na cukrzyce w 28 tyg dostane zastrzyk z immuglobiną bo mamy konfilkt serologiczny i taki zastrzyk jest profilaktyczny mialam tez badanie na hiv tu jest obowiązkowe a w Polsce jesli jest podejrzenie. Reszta badan takie same jak w Polsce.
                z ciekawostek w tydzien przytylam 2 kilo i stuknęla mi 50 nie moglam uwierzyc wlasnym oczom hehe zobaczymy jakbedzie za kolejny tydz

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  kTO Z KURAMI CHODZI SPAC...ten pierwszy na forum

                  Dzien dobry mamuski
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                    Grygo, podaj adres tej aukcji jak mozesz. Jest tam jeszcze cos ciekawego? Bo allegro to juz na pamiec chyba znam, na wylot i spowrotem
                    spoko, podaje link http://www.marktplaats.nl/ ale to holenderska strona wiec trzebaby po holendersku sie dogadywac ze sprzedajacymi a i wysylka troche by kosztowala ale strona super mozna wyszukac perelki
                    Last edited by grygoranna; 13-02-2009, 09:20.
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      Hej. Wczoraj nie miałam czasu włączyć komputera.
                      Byłam na wizycie. Wszystko dobrze Mały nadal o 2 tygodnie za mały do OM i waży niecałe 1400g. Cieszę się, że ta różnica sie nie powiększa.
                      Łożysko w porządku ( wcale mi nie opuszcza się) odpowiedni stopień dojrzałości. Przepływy prawidłowe. Maluszek leży główką w dół, ale z Nim to nic nie wiadomo. W grudniu był ułożony główkowo a w styczniu już poprzecznie.

                      Któraś z WAS kochane pisała, że lekarze mówili, że będzie chłopczyk a urodziła się dziewuszka. I ja miałam cichą nadzieję na taką pomyłkę. Ale po zobaczeniu w okazałości dorodnej męskości mojego Synusia nie ma już ŻADNYCH złudzeń
                      Attached Files
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej sylwia b. swietnie, ze wszystko ok z maluchem, a na zdjeciu to siurek??? bo najpierw zobaczylam jakby w buzi cos trzymal tak w tle no ale pozzniej na pierwszy plan rzucil mi sie siurek, jak to jest dokladnie
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          Dzień dobry mamusie Ja już wróciłam z pobrania krwi,dzisiaj wepchłam się bez kolejki.a co!! Trzeba korzystać póki można.


                          Sylwia,super,ze z maluszkiem wszystko ok,a wagą się nie przejmuj bo ma jeszcze czas,by nadrobić Zdjęcie fajniutkie,ciekawe czy mój też tak zapozuje w poniedziałek No chyba,że się okaże ,że wcale nie jest chłopcem
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Zdjęcie przedstawia dorodne jajeczka i ptaszka, który za 20- ścia kilka lat będzie sprawiał rozkosz dziewczynkom
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              nooo, jajeczka ma ci On dorodne
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                Dziewczynki w czwartek w LIDL asortyment dla maluszków Ja mam zamiar kupić podkłady do przewijania i wkładki laktacyjne z przylepcem. Podaje link
                                http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20090217.index
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X