Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nitka ja też miałam w nocy straszne bule krocza i to takie że ciężko mi bylo wstać siusiu ale już mi przeszło
    nator ja dziś też bym musiala troszke ogarnąć ale nie chce mi sie mebelki są naprawde fajowe. Wlaśnie wróciłam z zakupów i kupiłam sobie nowe jeansy a co jak szaleć to szaleć
    Ciekawe jak tam sylwia
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      kurcze ja też z tym kroczem mam problemy
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Moja ginekolog jak jej ostatnio o tym mówiłam zbadała mnie i powiedziala że teraz to już będzie tak pobolewć szczególnie jak sie w jednej pozycji najczęściej siedzącej długo przebywa i jak sie jest za długo na nogach bo tam sie już wszystko rozszeża i układa pod dzidzke która z czsem będzie schodzić coraz niżej, twierdziła również że nieznacznie ale jednak skróciła mi sie szyjka
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Męża siostra tam rodziła i sale nie wyglądały źle. Sie przejade tam, ale pod koniec ciąży. Jak myśle o porodzie to coraz bardziej sie boje
          Mój brat był chory i się bałam, że mnie zarazi. Ale tylko mam lekki katarek. Poza tym dziś mam dobry humorek. Mężulo obiecał zrobić pyszną kolacyjke wieczorem. Jakiś taki miły dziś się zrobił. Przytula się, mówi do brzucha. Oglądaliśmy dziś powtórki Na Wspólnej i było tam jak ojciec Oli rozmawiał z Danielem. Się śmiałam i mu powiedziałam, że niedługo i on tak będzie z chłopakiem córki gadał... Zazdrosny się zrobił i powiedział, że nikogo do domu nie wpuści... I on chce mi wmówić, że nie będzie mi przy dziecku pomagał, hehe
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Dzisiaj nie mam ochoty na sprzątanie ale zauważyłam, że jestem nadpobudliwa. W nocy kilka razy wstawałam sama nie wiem dlaczego. Co chwile się budziłam i w dodatku obudziłam mojego męża żeby przestał chrapać bo wpadnę w furie. Jestem jakaś podenerwowana. Moje kochanie chyba też bo dopiero teraz się trochę uciszył od rana się rozciągał. A piesek przyszedł do mnie do łóżeczka tylko po to żeby polizać mnie po brzuchu.

            Ja też podejrzewam, że szyjka się powolutku skraca. A Ja jeszcze mam dużo dużo czasu.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Widzisz mówiłam Ci że będzie dobrze,faceci poprostu maja gorsze dni i za bardzo nam to pokazują. Jak tylko mała się urodzi to oszaleje na jej punkcie, tak jak mój oszalał na punkcie mojej córeczki.

              Skomentuj


                Mnie też tak czasem pobolewa i to na pewno przez skracanie szyjki. Poza tym to ona "trzyma wszystko w kupie" i po 8 miesiącach ma prawo strajkować no nie?!
                A moje kochanie wyrwało mi odkurzacz i mopa i sam lata po chałupce no luxus poprostu
                Attached Files
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  MłodaM.17 ja sie z chlopakiem rozstalam wlasnie przez to, ze mizernie mu szlo szukanie pracy i mieszkania i sobie powiedzialam oooo nie, ja z kims tak malo zaradnym nie bede, bo sie pozniej skonczy tak, ze ja bede musiala go utrzymywac, a tak do utzrymania bed emiala tylko dziecko.
                  Ja mam termin 22 z mieisaczki 18 z USG. Bez roznicy mni kiedy urodze choc wolalabym zeby to nie bylo po terminie. A bardziej prawdopodobny termin porodu jest ten z kalendarzyka wyliczony, bo tez z USG to wystarczy, ze dziecko jest wiekwsze niz przecietna wskazuje i juz ci sie przesuwa termin do przodu. Ide za tydzien do lekarz ato sie moze w koncu dowiem czy to Fabian czy Anastazja, ale watpie, juz calkowicie na to nadzieje stracilam. Jednak najbardzioej nie moge doczekac sie tego, ze serduszko ma obejrzec dokladnie
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    A to pokoik! jeszcze nie skończony, ale ogólnie tak to będzie
                    Jeszcze owce na ściane, dokupie jakieś ładniejsze firanki i lampy, poukładam zabawki...i będę czekać jak pojawi się pierwsze dzieło syna na ścianie
                    Attached Files
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Cześć dziewczyny ja czuje się dobrze.Mdłości mnie ominęły został tylko ból podbrzusza.Ale z tym tez da się wytrzymać.Ja również nie mogę się doczekać naszego drugiego dziecka.Pozdrawiam wszystkich.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nator sliczniutko tylko pozazdroscic naprawde super a jak na koniec bedzie pieknie hoho tylko pokaz foty jak juz skonczysz i dobrze ze maz cie wyrecza w sumie tez ci sie cos nalezy a ciaza to ma byc wygoda
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Jemu sie pewnie w ydaje, że będzie miał nad tym wszystkim kontrole. My wiemy czego sie spodziewac po takim maluchu, a oni nie. No i rola ojca przeraża...

                          A reszta się nie odzywa? Myszka, Liliana, co u Was?
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Nator bardzo ładnie i przestrzennie.
                            Mój mąż wpadł dzisiaj do domu i odkurzył mieszkako . Naprawdę!!! haha sama nie mogłam w to uwierzyć. Nie wiem co mu się stało bo wczoraj sprzątałam ale najwidoczniej naszła go jakaś wena. Ale teraz tak patrze że mógł się bardziej postarać (ale tego już mu nie powiem).
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Śliczny pokoik nator mężuś widać też sie stara- kochany jest
                              A co do tych naszych szyjek to pewnie tak jest że taki już piękny okres nastal że będą nas teraz troszke pobolewać
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                bylam dzisiaj na spacerku tak z 15 min bo taka ladna pogoda i juz nie moglam wytrzymac w tym domu cale 3 tyg tylko w lozku to pozwolilam sobie na odrobine przyjemnosci ale nie wiem czy to nie za szkodzi bo mam rozwarcie na 1cm i zeby sie nie powiekszylo...
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X