Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no my wlasnie kupilismy w ciemno bo nigdzie w sklepie nie moglismy znalezc i jak narazie zadowoleni jestesmy
    olcia ja juz ide spaciu dobrej nocki zycze wszystkich mamuskom

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      kolorowych kurczaczku inne mamusie chyba juz spia..do juterka
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        czesc dziewczyny
        dzis ostatni dzien mamy szanse zostac kwietniowymi mamusiami

        Gospi nie zebym miala jakies przeczucie, ale wysle Tobie swoj nr telefonu jak cos to pusc dzwonek, a na 100% bede wiedziala, ze to Ty, bo raczej malo nieznanych nr-ow dobija sie do mnie z Polski , to wystarczy sygnalik a ja teraz jak nigdy telefon zawsze przy sobie nosze

        Moj krolewicz dzis od 5:20 buszuje - ale dla mnie to juz rybka, bo sama juz spac wiele wczesniej nie moglam, ale za to polezec zawsze mozna, bo bawi sie grzecznie na wyrku z pol godzinki i dopiero jak sie wynudzi to wola - grzeczne dziecko

        Milego dzionka muski :]
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
          Ale słodko! Ja nie mogę się tego doczekać.

          Dziewczyny, mam pytanie - ile dziennie spożywacie płynów? Woda, mleko, soki... Bo ja niestety bardzo mało, jak wyjdzie litr dziennie to naprawdę sukces! Ogólnie zawsze mało płynów piłam, potrafiłam wytrzymać nawet i dwa dni bez picia...
          Ja też nie piję za dużo, może około 1-1,5 l dziennie, nie więcej.

          Pochwalę Wam się: byłam wczoraj u giny - wszystko już w porządku, a do tego będzie... CHŁOPAK na 100%!!!!!!!
          Cieszę się bardzo!!!
          Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



          Skomentuj


            Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
            Ja też nie piję za dużo, może około 1-1,5 l dziennie, nie więcej.

            Pochwalę Wam się: byłam wczoraj u giny - wszystko już w porządku, a do tego będzie... CHŁOPAK na 100%!!!!!!!
            Cieszę się bardzo!!!
            Kara.. a w którym tygodniu jesteś że już wiesz na 100% że będzie chłopczyk?GRATULUJĘ;-)

            Skomentuj


              aha i jeszcze chcialam zapytać czy byłaś na zwykłym USG czy np na 3 lub 4D? ja dzisiaj ide na usg i na wizyte i też mam nadzieje, ze sie dowiem;p trzymajcie kciuki zeby była przede wszystkim zdrowa i DZIEWCZYNKA;P bo syneczka już mam;p

              Skomentuj


                Hej dziewczyny. Bylam wczoraj u lekarza na USG. Wszystko jest OK. Maleńka waży 2800 i lekarz (stary jak świat) powiedział, że spokojnie do 4kg dojdzie i że to jest duże dziecko Ułożona główkowo i już nie zmieni pozycji. Acha i powiedział, że twardnienie brzucha w odt trymestrze jest normą i że nie ma się czym martwić, a ja głupia panikowałam jak wariatka.
                Ogólnie przeżyłam szok jak weszłam do gabinetu, wyglądał jak ze starego horroru, sprzęt stary (ale czysty i zadbany), na ścianach pełno stareńkich zdjęć lekarza z żoną i dziećmi, jego wnuków, nie działający zegar, biurko zajmujące połowę gabinetu - dębowe, opis robił na... maszynie do pisania! Nie myślałam, ze jeszcze jakikolwiek lekarz MA maszynę a nie komputer. No ale facet się zna, bo ma ze 40 lat doświadczenia.
                Co do wózków - My kupiliśmy składający się z gondoli, spacerówki i z fotelika połączonego z bujaczkiem (ma bieguny) i kolor jest zielony, taki trawiasty. Mąz taki wybrał, ja chciałam bardziej dziewczęcy, ale on stwierdził że WSZYSTKO co jest dziecka w domu ma kolor różowy lub żółty i że już go mdli

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej laseczki

                  my już prawie 3 tygodnie mamy, kolki wieczorne niestety są od 19 tak krzyczy przez 2-3 godziny że aż mi się płakać chce, póki co działa suszarka ale krótko, musiałaby cały czas chyba chodzić to może by ją to uśpiło,teraz leży mała i się gapi na mnie a czasem jak do niej gadam to robi taką minę jakby chciała powiedzieć: matka co ty za głupoty gadasz

                  no dobra to posiedziałam już syrenka mnie woła :/

                  a tak poza to klocek z niej niezły, waży 4700 <szok>
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Masz szczęście z tymi skurczami.
                    Z drugiej strony to moja pierwsza dolegliwość w ciąży. Ominęły mnie poranne mdłości, nie odrzucało mnie na widok jedzenia, więc nie było tak źle.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Hej dziewczyny

                      Muszę się z Wami podzielić najnowszymi wiadomościami. Wczoraj byliśmy u Pana doktora iiiiiiiiiiiiii...........................
                      Mam w brzuszku synusia. Pewne na 100%. Tak wyraźnie nam się pokazał, że ani my (ja i Adrian) ani lekarz nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Adrian jest szczęśliwy i trochę w szoku, bo on przeczuwał że będzie dziewczynka. Wniosek z tego taki, że coś takiego jak męska intuicja jednak nie istnieje. Jeśli chodzi o mnie to nie miałam wogóle przeczucia, jestem strasznie szczęśliwa i tak zawsze lepiej dogadywałam się z facetami, a teraz będę miała tak naprawdę swojego własnego.

                      Carin - "Już nie pamiętam jak to jest się w 100% dobrze czuć." Trzymaj się cieplutko, pamiętaj, że w Twoim brzuszku rośnie Ci śliczna córeczka, dla niej bardzo ważne jest żebyś miała dobry nastrój i dobrze się czuła.

                      Jeśli chodzi o skurcze to w nogi mnie nie łapią, ale za to czasami w brzuszek. Rozmawiałam o tym wczoraj z lekarzem no i kazał jeszcze bardziej zwolnić tryb życia. Poza tym to wszystko ok. Ale się rozpisałam aż mi głupio.

                      Pozdrowionka





                      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobry

                        Moj klocek wczoraj skonczyl 6 tygodni. Dzwonila do nas wlasnie piegniara z przychodni z zaproszeniem na szczepienie. Zamowilam tego strzala skojarzonego. 150 taka impreza kosztuje, ale wole zeby go raz kluli niz trzy. Tyle mniej cierpienia i placzu bedzie.

                        Ankasos, ja mojego diabla zaczynam przyzwyczjac do sztuczngo mleka, bo skórnik tak sie wkurza przy cycu (lapie, wypluwa, znow lapie...)ze sie nie najada i co chwile placz, jakbym go wrzatkiem polewala (ja podobno bylam taka sama i moja mama zwatpila po miesiacu i odstawila mnie od cyca). Kupilismy mleko Bebilon antykolkowe. W aptece ok 26 zl, ale w Carrfurze tez kupisz i to duzo taniej. Daje mlodemu naraie raz dziennie- po kapieli, i musze przyznac ze ta mala wieczorna dawka rozluznia mu jelitka, bo w nocy juz bez stekania kupka ksiazkowa. Droga ta mieszanka, ale jak kolki po ok 3 miesiacach ustepuja, to mysle ze warto sie poswiecic i szarpnąc dla wlasnego i dziecka spokoju.

                        Grygo
                        r, ja tu mocno piąstki za Was ściskam, byle szybko i gladziutko poszlo

                        Sikornik juz raczej rozpakowana, cos sie dlugo nie odzywa...


                        Skomentuj


                          Hej dziewczyny

                          Muszę się z Wami podzielić najnowszymi wiadomościami. Wczoraj byliśmy u Pana doktora iiiiiiiiiiiiii...........................
                          Mam w brzuszku synusia. Pewne na 100%. Tak wyraźnie nam się pokazał, że ani my (ja i Adrian) ani lekarz nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Adrian jest szczęśliwy i trochę w szoku, bo on przeczuwał że będzie dziewczynka. Wniosek z tego taki, że coś takiego jak męska intuicja jednak nie istnieje. Jeśli chodzi o mnie to nie miałam wogóle przeczucia, jestem strasznie szczęśliwa i tak zawsze lepiej dogadywałam się z facetami, a teraz będę miała tak naprawdę swojego własnego.

                          Buziaki





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            He he Mi nie zejdzie dłużej niż 15 dni od dzisiaj. Bo maksymalnie 15 maja mam się wstawić w szpitalu na wywołaniu, jakby Edytka do 10 maja siedziała jeszcze w moim brzuszku.
                            Mam wrażenie, że Edytka się nieco pośpieszy - byłoby fajnie. Liczę, że moja córcia już teraz świetnie mnie rozumie i że potrafi czytać w moich myślach

                            No i zaczyna się dłuuugi weekend majowy...Co roku wybieraliśmy się w tym czasie na kilka dni do naszej ukochanej Wisły, a teraz siedzimy w domku. Ze względu na mnie, a raczej na nasze dzieciątko Za to mąż wczoraj obiecał, że w przyszłym roku to sobie solidnie odbijemy, tylko już we trójkę. Trzymam go mocno za słowo!!!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              my od poczatku jedziemy na Nan to juz nie chce jej zmieniac. Jutro dojda do mnie kropelki sab simplex to powalczymy z kolka i zobaczymy jak to dalej pojdzie co do szczepionek to oczywiscie ze tez biore skojarzona bo chce tez odrazu zaczac pneumokoki itp wiec trzeba jej oszczedzic klucia.


                              niedlugo zostane mistrzynia pisania jedna reka bo mala znowu wisi na ramieniu

                              musze zainwestowac w chuste bo ciagle sie drze jak ja odloze a z nia to nic nie zrobie w domu jak jestem sama dzis np robilam kawe jedna reka
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                a oto jakaś poza we snie cos jakby egipskie tance i podnoszenie głowki ocziwiscie wykonywane na mamusi, ale potrafi długo i wysoko ja trzymac.
                                Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X