Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    diabelecke wiesz jak mój damian pojdzie do pracy to chce zarobić około 1000zł tyle wystarczy bo moja mama da mi ogolnie z ręty po tacie 300 złotych dziaadek da mi 200 jeszcze rodzice damiana dadzą mu 400 i ręte po dziadku damian ma 600 złotych łacznie 2500 będziemy mieli więc starczy i na wynajem i na opłaty , oprucz tego rodzice damiana zaoferowali się że wyremontują nam mieszkanie wynajęte a moja mama kupi nam sprzęt taki jak pralka lodówka itp.
    Damiana tata też mu załatwi po znajomosic prace za kierownicą więc nie obawiam się że nie damy sobie rade, wiem może być cięzko ale my bardzo się kochamy , chciałabym wychowywać z nim córeczke .

    Skomentuj

    •    
         

      Sylwia dziękuje Ci bardzo za adres . Mam nadzieje, że Bozia nam pomoże i okaże się, że to była pomyłka i że z małym jest wszystko ok. W czwartek będę wiedzieć więcej ale jeśli będzie coś nie tak to nie ma mocnych abym tam nie pojechała.
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        nitka ja też będe miala synka w łóżeczku zaraz obok mojego już nie moge sie doczekać aż będe miała mojego syneczka przy sobie. Ciekawe do kogo będzie podobny mówi się że jak chłopiec to podobny do mamy a jak dziewczynka to podobna do taty
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          No to witam wszystkie "przewietrzone" Ja cały dzień w domku, ale za chwilkę jadę do kuzynki, bo jutro idzie do szpitala na kapoplastykę biodra

          Syla, wiedziałam, że będzie dobrze! Ale cieszę się, że udało Ci się uspokoić tym ktg. USG pewnie tylko Cie upewni!

          Ja stwierdziłam, że pokoik zrobie już, bo później jak przestanę dostawać pensję to pewnie nie styknie na remont A synek i tak w sypialni ma swój kącik i własną kołyskę... nie mogłabym chyba bez niego usnąć...

          uciekam, pa pa!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Ja Dziś Byłam Na Zakupach Kupiłam Sobie Bluzkę I Trochę Kosmetyków-np Z Seri Bilenda Masło Po Kapaniu W Postaci Jakby Takiego Balsamu Z Czarnej Oliwki Bardzo Natłuszcza Skore A Ja Mam Bardzo Sucha A Szczególnie Nogi Produkt Niedrogi A Zobaczymy Czy Skuteczny ładnie Pachnie Z Tej Seri Sa Tez Super Balsamy Do Ust Które Sa Bardzo Wydajne U Mnie Pomału Zaczyna Się Remont Wiec Leki Bałagan Niedługo Zakup Nowych Mebli I Wogule Wielkie Malowanie Odswierzanie Mieszkania Przed Narodzinami Tymusia Mojego Synusiateraz Lece Bo Robię Pizze I Musze Doglądać Czy Mi Się Nie Przypali Hihhi Ale Odezwę Się Jeszce Zapewne:d

            Skomentuj


              Mój mąż dziś zaczął wyrzucać niepotrzebne rzeczy z domu. Taki remont i odświeżanie mieszkania zaczniemy w połowie marca. Ale już szukam kolorków, wzorków. Powoli zaczne też zwozić ciuszki dla Maludy. Po wielkanocy wstawaim łóżeczko NO i chyba na początku maja zamówie gondolke i foteli na allegro
              Ale chciałabym już być po wszystkim...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Sylwia super,że wszystko ok.
                My też po rodzinnym spacerkupogoda śliczna powoli zbliża sie wiosna a z nią nasze terminy




                Skomentuj

                •    
                     

                  Wielkimi krokami skrada sie do nas porodówka
                  Zrobiłam sobie galaretke truskawkową z ananasem bo musze zjeść coś słodkiego, wiem że nie powinnam ale musze
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    graza masz rację,WIELKIMI krokami A dopiero co był pażdziernik,nie?

                    I smacznego życzę
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Oby bylo tak jak piszesz, ja juz sie przejechalam na takiej ofiarowywanej pomocy, zwykle gadanie jak przyszlo,co do czgo to nikt nie pomogl, po za tym cale zycie nie mozna polegac na innych, a 2500zl to nie jest tak duzo jak sie wydaje, wrecz bardzo malo. Milo, ze sie kochacie i chcecie razem corke wychowac, ale nie sama miloscia czlowiek zyje. Ja jestem osoba praktyczna i realnie na wszystko patrze. Jezeli mam kiedykolwiek sie wyprowadzic to tylko wtedy gdy mnie bedzie na to stac zebym nigdy nikomu za nic wdzieczna nie musiala byc. Po za tym niedlugo skzole skoincze na studia chce isc wiec pomoc mamy przy wychowywnaiu dziecka jest dla mnie wazniejsze niz wlasne mieszkanie, bo przeciez za studia tez zaplacic bede musiala, a po nich mam wieksza szanse na stala prace. Ja jakbym w twoim wieku bylo to za nic na swiecie bym sie z domu nie ruszyla.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No, pamiętam jak mówiłam kiedy będzie styczeń, później luty a teraz mówie byle do marca i z górki
                        Dzięki ale galaretka gotowa będzie za jakieś 2 godzinki
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          .Eh mamy inny światopogląd.
                          Ale obie chcemy być szczęsliwe c'nie
                          nie ważne z tym tematem już...
                          czekam na swojego bonzoo i się nudze strasznie... nie wiem co z nim;P.

                          Skomentuj


                            no i jestempiza pyszna mi wyszła!ja pokoik dla dziecka mam zamiar pomalować na brzoskwiniowo taki pomarańcz ale nie jakiś rażący do tego łóżeczko wstawię dopiero w połowię kwietnia lub pod koniec tak samo wózek będę kupowała jakoś w kwietniu wypiłam dziś dwie kawy i spać mi się chce ciuszki mam w domu materac do łóżeczka przebijak rożek trochę pieluch wszystko dostałam nowe lub używane w stanie super materac jedynie odkupiłam bo był praktycznie nie używany gryka kokos kupiłam już firankę pod kolor pokoiku no ale Jeszce tyle przedemnamam nadzieje ze sobie poradzę bo mój maż to zbytnio się nie przejmuje on remontuje maluje i będzie płacił za wszystko

                            Skomentuj


                              Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                              Kochane. Byłam na ktg, jednak takim prymitywnym, gdzie trzeba naciskać. Jak mnie zapieli w ten pas to Malutki zaczął kopać, bo pewnie go cisnęło. Ruchów wyszło dużo. Lekarz powiedział, że nie ma się czego przyczepić. Trochę mi ulżyło.
                              Jutro idę jeszcze na usg. Myśle, że warto żeby na dziecko spojrzał inny lekarz.Cały czas chodzę do jednego.

                              Dowiedziałam się też, że przy drugiej i kolejnych ciążach dzidzia może sie prawidłowo ułożyć nawet dzień przed porodem, gdyż macica jest rozciągnięta. Przy pierwszej ciąży układa się ok 2 mcy wcześniej.

                              Ja pierwsze dziecko rodziłam 4 godziny, więc jak poczuje bóle porodowe mam natychmiast jechać do szpitala, bo z drugim pewnie pójdzie szybciej



                              Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie, ale po śmierci córeczki drżę o wszystko...................
                              i mówiłyśmy że wszystko będzie dobrze ni e przepraszaj bo nie masz za co uważaj na siebie
                              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                              Skomentuj


                                Dziewczyny 1/4 lutego za nami Zaraz ostatki. Może czas o faworkach pomyśleć lub pączkach
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X