Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A dzidzki z wami będą spały na początku czy jednak w łóżeczku?
    Ja ze względu na mojego smyka psiaka to niestety dzidzka od razu do łóżeczka bo piesia z nami śpi, no niestety piesio był pierwszy
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      kurczaczek mi ginekolog powiedział że prawdopodobniejszy termin jest według miesiączki gdyż z usg to komputer wylicza , ja jak już będzie czerwiec to będe przygotowana codziennie na porod.
      Ja mam córeczke i będzie miała na imię Pola.

      Skomentuj


        diabelecke wiesz ja dziś pokłuciłam się z chłopakiem i ogolnie narazie to nie układa mi się bo damian szuka pracy i mieszkania...kiepsko mu idzie , coraz bardziej mnie to stresuje ze jak dziecko się urodzi to nie będziemy mieli gdzie iść. Moja mama się wkurza na niego i wszystko na mnie idzie... jak błędne koło.

        Skomentuj


          Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
          a my wlasnie zajadamy sie batonikami kala moja malutka w 33 wazy 2 kg to nie wiele wiecej od twojego malenstwa wiec nie ma czym sie martwic pewnie nasze dzieci beda mialy fajne figurki jak sie urodza
          dziewczyny wy macie problem że za małe a ja na odwrót martwie się tym że jak dojdzie do porodu to koło 5 będzie ważyć,już teraz w 31 tyg ma 3100,chociaż lekaż od początku mówił że będzie ponad 4kg bo poprzednio mała urodziła się 4kg i 60cm długa,ale potem nie ma to znaczenia bo kumpela rodziła ze mną jej ważyła trochę ponad 3kg a teraz moja szczuplutka i wysoka a jej 3x większa od mojej.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            kaszi89 ale masz fajnie na początku czerwca masz termin a ja:/ 15 według miesiączki a według usg 20. Ale chciałabym urodzić 10 czerwca bo mój chłopak ma wtedy urodziny.

            Skomentuj


              Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
              A dzidzki z wami będą spały na początku czy jednak w łóżeczku?
              Ja ze względu na mojego smyka psiaka to niestety dzidzka od razu do łóżeczka bo piesia z nami śpi, no niestety piesio był pierwszy
              Ja Moją Kruszynkę tez do łóżeczka od razu. Jest wiele powodów:
              1. Bezpieczeństwo, nie chciałabym jej zgnieść podczas przewracania nocnego, czytałam że nie należy spać z takim Maluszkiem.
              2. Nie chcę też męża wyganiać z łóżka, nie chcę żeby poczuł się taki odtrącony, na końcu, bo w trójkę to nam będzie ciężko spać.
              3. Boję się, że jak się przyzwyczai to już potem trudno będzie spać jej w łóżeczku. Znam kilka przypadków rodziców, którzy od paru lat spią osobno, bo dzicko przyzwyczaili tak.
              Ale raniutko jak mąż ruszy do pracki to będę ja brała na poranne zabawy do siebie do łózka
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                A dzidzki z wami będą spały na początku czy jednak w łóżeczku?
                Ja ze względu na mojego smyka psiaka to niestety dzidzka od razu do łóżeczka bo piesia z nami śpi, no niestety piesio był pierwszy
                moje dzieci spały ze mną bynajmniej parę pierwszych miesięcy,duża wygoda bo przez sen prawie wstajesz i karmisz i nie jesteś tak zmęczona,a problemu z przestawieniem do łóżeczka też potem nie było,co do pieska to nauczył się spać na swoim ale to trzeba teraz przed porodem żeby nie poczuł że to przez dziecko bo potem może nawet zaatakować mimo że nigdy tego nie robił,z zazdrości o właściciela,on i tak pójdzie na tor boczny bo będzie dzidziuś i jak go wcześniej przyzwyczaisz to nie będzie miał takich stresów.
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  O kurcze, tylko chwile mnie nie bylo a tu tyle postow. Z mama myslalam naprawde ze bedzie ok, ze nie bedzie sie wtracac. Zawsze jak podejmowalismy jakies decyzje to nam doradzala, ale szaowala jesli robilismy po swojemu. Tesciowa znowu jest taka ze zawsze narzuca swoje zdanie i w powazaniu ma co mysla i planuja inni. Naszczescie mieszkamy sami, wiec itak wszystko po swojemu bede robic. Siostra meza mieszka wlasnie u moich tesciow, to tesciowa na poczatku wogole nie dopuszczala jej do synka. Teraz z reszta tez 3 letni juz Kacper babcie traktuje jak mame, a matke jak swoja starsza siostre. Masakra. Tez mi sie marzy zeby wybyc stad jak najdalej. Mieszkamy na swoim, ale za blisko naszych mamusiek chyba...


                  Skomentuj


                    Witam wszystkie kwietniowe mamusie!!!!
                    Ufff w końcu dobrnęłam do końca przeglądania wątku i tak tu fajnie, że postanowiłam dołaczyć. Moja dzidzia ma termin na 24.04
                    Pozdrawiam Kasia
                    Gabrysia lub Mateusz przyjdzie na świat 24.04

                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      dziewczyny wy macie problem że za małe a ja na odwrót martwie się tym że jak dojdzie do porodu to koło 5 będzie ważyć,już teraz w 31 tyg ma 3100,chociaż lekaż od początku mówił że będzie ponad 4kg bo poprzednio mała urodziła się 4kg i 60cm długa,ale potem nie ma to znaczenia bo kumpela rodziła ze mną jej ważyła trochę ponad 3kg a teraz moja szczuplutka i wysoka a jej 3x większa od mojej.
                      Moja w 27 tyg. ważyła 1035 gram. Lekarz mówi, że to oki. Ty się nic nie martw, najwazniejsze żeby była zdrowa. Jak sama widzisz na poźnejszy rozwój to nie ma wiekszego wpływu. Ale myślę, że 5 to nie będzie ważyła, najwyżej lekko ponad 4.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                        dziewczyny wy macie problem że za małe a ja na odwrót martwie się tym że jak dojdzie do porodu to koło 5 będzie ważyć,już teraz w 31 tyg ma 3100,chociaż lekaż od początku mówił że będzie ponad 4kg bo poprzednio mała urodziła się 4kg i 60cm długa,ale potem nie ma to znaczenia bo kumpela rodziła ze mną jej ważyła trochę ponad 3kg a teraz moja szczuplutka i wysoka a jej 3x większa od mojej.
                        WOW! To duuuze!! A jak rodzilas popszednie- sn czy cc??


                        Skomentuj


                          Napisane przez calceola Pokaż wiadomość
                          Witam wszystkie kwietniowe mamusie!!!!
                          Ufff w końcu dobrnęłam do końca przeglądania wątku i tak tu fajnie, że postanowiłam dołaczyć. Moja dzidzia ma termin na 24.04
                          Pozdrawiam Kasia
                          A witamy witamy
                          jak przygotowania? Bedzie synek czy córa?
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Będzie ... niespodzianka. zdecydowaliśmy, że poczekamy do porodu i zobaczymy. A ciuszki można kupić w neutralnych kolorach.
                            Gabrysia lub Mateusz przyjdzie na świat 24.04

                            Skomentuj


                              Myśle że mój piesio to raczej nie zaatakuje bo dzidzki bo nie ma czym ale myśle że bedzie bezpieczniej jak dzidzka będzie u siebie w łóżeczku ale bardzo blisko naszego łóżka
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Ja tez nie chcialam wiedziec, ale bylo juz widac w 12 tygodniu i lekarz sam sie wygadal


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X