Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
    Dziewczynki bardzo się boję. Mój Malutki od czwartku mało się rusza........... Dzisiaj po jedzeniu nie było 10 ruchów............ Serduszko bije ( mam sprzęt do słuchania ) Mój lekarz na urlopie. Sama sobie nic nie załatwie( mam zaburzenia mowy- siedze na rencie). Mieszkam w małym mieście - nie ma dobrych lekarzy. Zadzwoniłam do mamy - wydarła się na mnie, ze mogłam wczoraj o tym powiedzieć. Mówiłam już w czwartek........... Tak mi przykro............. Jak mi to dziecko umrze, to skończe ze sobą.........
    Sylwia, powiedz mi gdzie mieszkasz a jak chcesz to poszukam numeru na pogotowie i zadzwonie za Ciebie, żeby przyjechali! Ale nie martw się osłabieniem ruchów! Mój na codzień jest wariat, a też miał moment, że była cisza...moze się obrocił??? I błagam - zadnych czarnych myśli!!!!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Dziękuje kochana.
      Mama gdzieś zadzwoniła ( do jakiegoś lekarza) i powiedział, że w 30 tc to 10 ruchów na dobę powinno być Dziwne to, bo gdy w 33 tc leżałam z Mają na patologii w Warszawie miało być 10 po śniadaniu i kolacji w ciągu godziny. Nie wiem co mam myśleć............
      Chyba załatwiła mi ktg z rejestracją ruchów( jest ktg gdzie trzeba naciskać gdy się poczuje ruch) - a te samo rejestruje
      Kochany Nikodem 2009.04.07.

      [/url][/url]

      Skomentuj


        Dokładnie tak jak pisze nator nie zawsze jest tak że dzidzka na zawolanie podskakuje a co jeśli swoją aktywność przerzucił na nocke jak spałaś ?
        Tylko sie nie denerwuj możesz pojechać do szpitala i tam zrobią wam usg i będziesz spokojna a przecież mówiłaś że serduszko bije bo masz przyżąd do sprawdzania więc sie zrelaksuj
        Ja jak miałam taką sytuacje że niecały miesiąc temu miałam plamienia to też próbowałam ale nie mogłam wyczuć ruchów bo taka zestresowana byłam i pojechałam do szpitala i wszystko było ok
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Sylwia i dobrze pojedziesz i sie nie będziesz denerwowala zobaczysz że wszystko będzie ok bo jak człowiek jest zdenerwowany to takie dziwne rzeczy sie dzieją
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            A tak wogóle to dzień doberek! Ja wczoraj odpadłam po nieprzespanej poprzedniej nocce czekania na mężusia.
            A jak zaczęłam czytać to sobie notatki musiałam porobić
            Serwunia, ślicznie wyglądałaś, a ludzie potrafią być podli i nie należy się nimi przejmować i tyle. Moja siostra rodziła jak miała 17lat a teraz Jula ma 11lat i jest moją ukochaną chrześnicą, a z mamą ma świetny kontakt, bo Izka jest młoda i ma sily nadążać z Wichami Winxami i innymi modami dziewczęcymi...a ja jestem od niej 2 lata młodsza i dopiero startuje w macieżyństwo... A ona ma już 2 maluchów odchowanych, maturkę, studia, mężusia i cudnie jej teraz kumpelki zazdroszczą!
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Nichol ja to mam paskudną teściową. Zupełnie bez taktu! Tak to ma mnie w tyłku, ale jak już się pojawi, to wszystko robię na nie. Ona to czasem klepie "szczerze" jak trzylatek, zamiast pomyśleć, czy komuś przykrości nie robi... Tylko jej córeczka (też wredna małpa) jest wspaniala! Za to mamka jest pielęgniarką od 30 lat na oddziale dziecięcym, więc jest bardzo na bierząco..aż czasem mnie przeraza I ona się nie obraza jak mam swoje zdanie. Narazie tylko wyszła awantura o znieczulenie przy porodzie! Ale mam w niej pełne wsparci...szkoda tylko ze mieszkam 60km od rodziców...
              Calceola cześć i podziwiam, że wytrzymujecie bez wiedzy o wypełnieniu brzuszka Ja to jestem niecierpliwa i od początku czekalam na usg.
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Graza Ty masz buldozka??? Ja się śmieje, że te pieski są tak brzydkie, ze az ładne, takie świneczki małe... ale jego to już ciężko będzie oduczyć spania w łóżku (o ile to wogóle możliwe)...
                Ja mam kołyskę, żeby stała przy naszym łóżku. Chcę oddzielić łoże małżeńskie od dziecka - lubie w życiu podziały i jasne sytuacje (taki troche strateg walnięty ze mnie) A dzięki temu mężuś nie poczuje się odsunięty aż tak mocno

                Dobra, trochę nadgoniłam i lecę na śniadanko!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                  Dziękuje kochana.
                  Mama gdzieś zadzwoniła ( do jakiegoś lekarza) i powiedział, że w 30 tc to 10 ruchów na dobę powinno być Dziwne to, bo gdy w 33 tc leżałam z Mają na patologii w Warszawie miało być 10 po śniadaniu i kolacji w ciągu godziny. Nie wiem co mam myśleć............
                  Chyba załatwiła mi ktg z rejestracją ruchów( jest ktg gdzie trzeba naciskać gdy się poczuje ruch) - a te samo rejestruje
                  Pamiętaj, że od tego też tu jesteśmy! A lepiej pojedz i sprawdz, tylko dla siebie...ale myśle że maleństwo odsypia sobie wcześniejsze aktywności
                  Uszka do góry Słoneczko
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Dokładnie nator ten mój wypieszczony, wygłaskany i zabawek ma tyle że trzeba będzie polikwidować troche nigdy by nie odpuścił spania z nami w łóżku mogę sie założyć że by wskoczył do łóżka zaraz jak byśmy tylko zasneli
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      O to chodzi , że jedyne porządne usg jest w szpitalu. Dziś sobota - lekarz, który ma dyżur nie potrafi go obsłużyć. Mój Nikoś zawsze szalał gdy piłam kawę ( bezkofeinową). Teraz pije i nic Ja czuje ruchy, tylko rzadziej i delikatniejsze. Synek przyzwyczaił mnie do skaczącego brzucha - a tu nic..............
                      Przepraszam ,że smęcę z samego rana, ale musiałam się komuś wyżalić...
                      Dam znać po ktg
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sylwia spoko naprawde ja tak samo miałam mi podskakiwał ze brzucho całe chodzilo a teraz troszke bardziej leniwy sie zrobił może dlatego że coraz większy jest
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                          O to chodzi , że jedyne porządne usg jest w szpitalu. Dziś sobota - lekarz, który ma dyżur nie potrafi go obsłużyć. Mój Nikoś zawsze szalał gdy piłam kawę ( bezkofeinową). Teraz pije i nic Ja czuje ruchy, tylko rzadziej i delikatniejsze. Synek przyzwyczaił mnie do skaczącego brzucha - a tu nic..............
                          Przepraszam ,że smęcę z samego rana, ale musiałam się komuś wyżalić...
                          Dam znać po ktg
                          a i nieważne jakie te ruchy są ważne że są i powiem tobie że może sie obrócił albo zmienił pozycje
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                            O to chodzi , że jedyne porządne usg jest w szpitalu. Dziś sobota - lekarz, który ma dyżur nie potrafi go obsłużyć. Mój Nikoś zawsze szalał gdy piłam kawę ( bezkofeinową). Teraz pije i nic Ja czuje ruchy, tylko rzadziej i delikatniejsze. Synek przyzwyczaił mnie do skaczącego brzucha - a tu nic..............
                            Przepraszam ,że smęcę z samego rana, ale musiałam się komuś wyżalić...
                            Dam znać po ktg
                            Silwia nie denerwuj sie wszystko będzie dobrze dziewczyny maja racje najwazniejsze ze śa ruchy
                            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                            Skomentuj


                              Sylwia nie możesz się tak denerwować. Ja też strasznie przeżywam gdy mały robi się leniwy i się nie rusza (od momentu gdy powiedzieli mi o tym serduszku) ale wierze, że będzie dobrze Musi być, Tyle lat na niego czekałam. Jestem w 30 tyg a mały róznie reaguje. Lepiej jedź i to sprawdź.

                              Witam calceola.Widzę, że imię dla swojego synka szykujesz takie imię jak Ja, gdyby była dziewczynka Zosia lub Amelka a chłopiec Mateusz.
                              Dodam jeszcze kobietki, że u mnie dzisiaj nawet ładna pogoda taka wiosenna. Piesek od rana po podwórku biega i nawet nie ma zamiaru wrócić do domu. A o 7 rano ptaszki mi pod oknem śpiewały. Aż miło...
                              Last edited by nitka236; 07-02-2009, 10:34.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                                O to chodzi , że jedyne porządne usg jest w szpitalu. Dziś sobota - lekarz, który ma dyżur nie potrafi go obsłużyć. Mój Nikoś zawsze szalał gdy piłam kawę ( bezkofeinową). Teraz pije i nic Ja czuje ruchy, tylko rzadziej i delikatniejsze. Synek przyzwyczaił mnie do skaczącego brzucha - a tu nic..............
                                Przepraszam ,że smęcę z samego rana, ale musiałam się komuś wyżalić...
                                Dam znać po ktg
                                Sylwia,naprawdę nie martw się,wszystko będzie dobrze.I wcale nie smęcisz,bo tutaj każda jest po to aby dobrą radą służyc Jak zrobisz ktg to daj znać koniecznie.
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X