Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tak odbiegając od tematu wiecie jaką ostatnio mam ochotę na kakao w proszku, normalnie wyżeram wszystko łyżeczką z pojemniczka i to dzień w dzień Nie wiem co we mnie wstąpiło

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Mhm ale mnie ta waga zaskoczyla bo brzucha nie mam wielkiego! Ale lekarze mowia, ze to dlatego, że wod jest mało.
      Ja bym się póki co nie przejmowała zbytnio bo wiadomo że usg nie mierzy dokładnie i zawsze jest przekłamane Oni mierzą tak wiesz, długość plus coś tam coś i wychodzi niby waga, a nóż widelec Twój maluch jest tylko długi a chudy?

      Skomentuj


        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        Ja bym się póki co nie przejmowała zbytnio bo wiadomo że usg nie mierzy dokładnie i zawsze jest przekłamane Oni mierzą tak wiesz, długość plus coś tam coś i wychodzi niby waga, a nóż widelec Twój maluch jest tylko długi a chudy?
        Wlasnie nie, jest gruby. Ja sie pytam czy moze to nie jakas przepuklina, a on do mnie, ze napewno nie, ze jest po prostu grubiutki.

        Skomentuj


          Ja właśnie wróciłam z zakupów i ze spaceru. Gorąco jest strasznie więc szybko się zwinełam. Kupiłam sobie żel pod prysznic do szpitala, płyn do higieny intymnej i kremik do twarzy dla maluszka. Chciałam kupić pieluchy jednorazowe,ale nie było z happy z wycięciem na pępek. Te ponoć są najlepsze do szpitala. Kupiłam też upragnione śliweczki właśnie gotuje kompot z jabłek i śliwek,niewiem co z tego wyjdzie bo już znudziła mi się woda mineralna i soki z kartonów.
          Ja też mam dosyć niskie ciśnienie, ostatnio miałam 100/56. Ja mam strasznie puls wysoki, nigdy mi nie schodzi poniżej 90.
          Co do opalania to ja się nie opalam,bo ponoć mogą plamy wyskoczyć więc wole dmuchać na zimne.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            moja Alusia ma duże stópki:P
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Carin - moja bratowa rodziła dwoje dzieci -
              - pierwsze w 8mc - cesarka - wcześniak , niecałe 2kg
              - drugie donoszone - poród naturalny - 4400g
              Różnica 4lata.
              Jak porównywała oba porody, to mówiła,że po drugim lepiej i szybciej do siebie doszła.A to,że dziecko było takie duże nawet nie poczuła.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                Carin - moja bratowa rodziła dwoje dzieci -
                - pierwsze w 8mc - cesarka - wcześniak , niecałe 2kg
                - drugie donoszone - poród naturalny - 4400g
                Różnica 4lata.
                Jak porównywała oba porody, to mówiła,że po drugim lepiej i szybciej do siebie doszła.A to,że dziecko było takie duże nawet nie poczuła.
                Wiesz ja tez powiem (nawet jak maly bedzie faktycznie duzy), ze chce naturalnie rodzic. Ja przy porodzie mialam 4,600 i moja mama jakos jakos dala rade mimo, ze jest bardzo szczupla w bioderkach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tulipanek, skąd wiesz,że ma duże stópki? Czyżby wystawiła jedną?




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Ja jestem ciekawa ile już moja niunia waży bo ostatnio mi nie powiedział a kolejna wizyta dopiero 13 sierpnia, więc sobie poczekam...

                    Skomentuj


                      ja mam wizytę w najbliższy poniedziałek, to się dowiem. Wraca moja pani doktor, to i usg będę miała zrobione.
                      W ogóle mam upiorny poniedziałek, bo rano muszę jeszcze przejechać pół Warszawy do hematologa. Żyć nie umierać




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                        ja mam wizytę w najbliższy poniedziałek, to się dowiem. Wraca moja pani doktor, to i usg będę miała zrobione.
                        W ogóle mam upiorny poniedziałek, bo rano muszę jeszcze przejechać pół Warszawy do hematologa. Żyć nie umierać
                        Jak sobie przypomnę te korki w Wawie chyba o każdej porze dnia to szczęśliwa jestem że już sobie stamtąd pojechałam

                        Skomentuj


                          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                          Tulipanek, skąd wiesz,że ma duże stópki? Czyżby wystawiła jedną?
                          na usg widziałam,a pozatym mała lubi wypychać stópki. mam już takie odgniecienie na brzuchu od jej stópki. I to ciągle w jednym miejscu kopie. Można już skarpetke założyć
                          Nie straszcie mnie dziewczyny, ja będe mieć cesarke...
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                            ja mam wizytę w najbliższy poniedziałek, to się dowiem. Wraca moja pani doktor, to i usg będę miała zrobione.
                            W ogóle mam upiorny poniedziałek, bo rano muszę jeszcze przejechać pół Warszawy do hematologa. Żyć nie umierać
                            jak byłam ostatnio z mężem w Warszawie to myślałam, że padne. Korki straszliwe, wszędzie remonty,jeszcze my nie bardzo znamy stolice to ciągle się gdzieś gubiliśmy, musieliśmy okrążyć pól Warszawy, żeby zawrócić. KOSZMAR!! jeszcze kierowcy sie pchają!!
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              JA nie zamierzam jechać autem.
                              tzn. dojadę nim od siebie może do Arkadii, bo tam potem idę do lekarza. Potem tramwaj (2 przystanki), metro (kilkanaście) i autobus (5 przystanków) no i dojście, a potem z powrotem.Albo od razu od siebie zacznę zabawę na pętli z nowodworów na ursynów i z powrotem, tylko, że przez centrum.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Coyotek a Ty z jakiego osiedla jesteś?? Ja mieszkałam na Bemowie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X