Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Z tymi wydatkami to masz rację. Ja się cieszę,że większość dostaliśmy. Jak patrzę się na te ceny w sklepie za te mini ciuszki to się łapię za głowę.
    Teraz to najchętniej urządziłabym pokój małemu. Powiesiła firanki, zasłonki (gdybym je miała), postawiła łóżeczko i kanapę z dużego pokoju i jakieś mebelki. Ale jak się nie ma tego czego by się chciało, to łóżeczko stoi u nas w sypialni, firanki jakie są to są, a ubranka zmieszczą się do stojaka plastikowego (takie słupek) koło łóżka. Może męża namówię na taką zawieszaną kieszen na łóżko w motywach z pościeli to będę miała dodatkowe miesjce na kosmetyki




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      ankasos ja wlasnie cos takiego chcialam a zaraz jak zdaze to zrobie zdjecie moich spierolonych wlosow wiecie co tak mnie wzielo ze juz wymiotowalam
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        No i oto sens naszego forum.
        Dzięki dziewczyny za rady. Dla mnie to pierwsza ciąża więc jestem "zielona" Kupie sobie jednak jedną taką do domu (tu wystający cycek nikogo nie zrazi ) a do szpitala taką na guziczki. Faktycznie jomada fajna ta koszulka, te zakładane kopertowo też wyglądają spoko, już się im przyglądałam. Muszę się namyśleć. Jeszcze raz dzięki za rady






        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
        http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

        Skomentuj


          Ps Katinkaw Nie panikuj, hormony nam szaleją. Ja się zamartwiam bo moja mała kopie cały czas z prawej strony brzucha (), no i nadal mało jem. Zobaczysz ze wszystko będzie dobrze. Ja mam wizytę w środę. Mam nadzieję, że córcia nadal będzie córcią a wyniki mam w porządku.






          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
          http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

          Skomentuj


            Z przodu to tylko takie znalazłam a w ogóle jak patrzę na to zdjec ie to mi się płakać chce ;( jaka ja kiedyś byłam szczuplutka ( na tym zdjęciu mam 21 lat)
            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              No Ankasos ale z ciebie niezła sztuka super wyszłas na tym zdjęciu i nie przejmuj sie moze jeszcze będziesz taka życie przed tobą
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                hejka
                My właśnie czekamy na położną, bo ma przyjść o 14.
                Noc dla mnie była koszmarem. Obudziło mnie siku o 3 i do 6 nie spałam, przekręcałam się z boku na bok i nic. Mąż jak zabity się do mnie przytulał a ja sobie patrze w okno. A rano musiałam wstać o 9 bo do szpitala szłam na spotkanie z tamtejszą położną.
                Wieczorem to pewnie koło 19 usnę Mała nadrabia straty z nocy i przeciąga się we wszystkie możliwe strony.
                Co do wydatków to faktycznie wszystko kosztuje. My niestety musieliśmy wszystko od podstaw kupować... bo "koleżanki" mamusie, nawet nie zapytają się czy czegoś nie potrzebuje itp. Ehh Ale przynajmniej mam czyste sumienie i wiem, że od nikogo nic nie wyciągałam.
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  To fakt,rzeczy dla maluszków są strasznie drogie. Ja też większość rzeczy podostawałam na szczęście. Gdyby mi wszystko przyszło kupić to masakra
                  Oj ja mam dzisiaj strasznego lenia, jednak śliwek nie zjem dzisiaj mimo, że mam na nie wielką ochote, bo kto pójdzie za mnie do sklepu?
                  Może jutro się zbiore...
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    witam przyszle Mamusie!
                    tez własnie dostałam 2 reklamowki malych ciuszkow dla Nikosia i widze ze razem z kupionymi nowymi mały bedzie miał juz swoja pierwsza garderobe skompletowana Zostanie kurteczka/śpiworek i kilka bluzeczek... Takie prezenty ciesza bardziej niz cos dla mnie... A odwdzieczylam sie tez komplecikiem ciuszkow dla roczego chlopczyka....

                    Dzis odebralam wyniki m.in cukru i oczywiscie cos poza standardem - bo malo... glukoza na czczo tylko 60 mg a po 1h 100mg... Ciekawe czy bedzie powtorka.
                    Jomada -mi tez bardzo podoba sie koszula nocna z przeslanego linka, chyba ja zamowie, dzieki za pomysl
                    Pozdrawiam cieplutko, ide sie "docukrzyc"

                    Skomentuj


                      no i gdzie ta fotka Sylwia??

                      a ja właśnie zrobiłam zupkę kalafiorową i zajadam pyszniutka posprzątałam i zmyłam naczynia z wczoraj a młody u babci. Wiecie co moja mama mieszka na takim cichym osiedlu i w domku jednorodzinnym więc ja położy na ogrodzie Fifka do wózka to jej tam śpi i 4-5 godzin a u mnie w bloku nie dość że duchota to jeszcze za oknem droga z bardzo dużą ilością samochodów a w szczególności tirów i dupa jak pośpi 1,5 godziny to jestem szczęśliwa... kurcze jak ja bym chciała mieć swój kawałek ziemi i domek z ogródkiem i altanką

                      A tak w ogóle dodałam nowe zdjęcie Fifiego na nk
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A ja właśnie wykonałam pierwszą część zadania na dziś - poprasowałam. Teraz poleniuchuje z godzinkę i spróbuje ogarnąć choć trochę mieszkanko.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Ankasos nieżle wyglądałaś i fryzurka super! Jak ja bym chciała mieć proste włosy,ehhh...Kiedyś miałam długie włosy i ważyłam 50kg no ale po trójce dzieci już się nie wróci do dawnej figury,niestety...

                          Jak będę miała chwilę to wam wżucę zdjątko
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            patrzcie sie na zywo troche inaczej wyglada ale pujde do innego fryz zeby mi to poprawil
                            Attached Files
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              sylwka wystarczy troche podwinąć pod spód włoski z tyłu i będzie super! kolorem mi się bardzo podoba
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Ja wzielam prysznic, umylam wlosy i mialam zamiar pojechac do banku po pieniadze, ale zadzwonila siostra meza z Singapuru no i pogadalysmy na skype. Ona zawsze ze mna gada w poniedzialki i czwartki. W ten poniedzialek mnie nie bylo i myslala, ze ja siedze i pisze prace i nie dzwonila, zeby mi nie przeszkadzac. A ja w tym calym zamieszaniu nie napisalam jej nawet smsa.
                                Teraz musialam jej wszystko opowiedziec.
                                Nosilam sie z zamiarem, zeby pojechac na ktg dzisiaj do szpitala, ale zdechla jestem. Pojade jutro z rana. Ale do banku musze sie wybrac, bo nie mam kasy. Zzwyczaj w sklepach place karta i nie nosze pieniedzy przy sobie. Teraz dodatkowo poloze na polce z rzeczami do szpitala z 50 euro tak na wszelki wypadek. Mam tylko nadzieje, ze nastepnym razem bede zabierac te rzeczy z polki dopiero we wrzesniu.



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X