Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja tez nie czytam takich artykulow ...napedzaja stracha i nic wiecej ...nawet ostatnio przestalam czytac niektore watki na forum bo jak sie naczytalam to pozniej mi sie wydawalo ze to juz teraz np boli mnie brzuch i takie tam ....narazie troche sie uspokoilam i jak poczytalam ze duzo z Was jest sama w domciu to mi sie tak lzej zrobilo buziaczki
    Julia 20.08.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
      Nie chcę też żadnego baldachimu, to tylko zbieracz kurzu.
      Ja kupiłam dwa komplety pościeli z baldachimem, mamy tylko jeden pokój. Baldachim zawsze choć trochę osłoni malucha o światła, czy telewizora wieczorem żeby mu nie świeciło.





      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

      Skomentuj


        Czesc kobiety, wrocilam wlasnie od pani doktor, dzidzia wazy 2kg i wielkosciowo jest na 33 tydz. wiec prawidlowo ale niestety czy chlopczyk czy dziewczynka to nadal slodka tajemnica i chyba dopiero jak urodze dowiem sie. Potem pojechalismy z mezem na zakupy, bo nic kompletnie jeszcze nie mialam dla mojej dzidzi i kupilismy materac i posciel do lozeczka, jutro jade po ubranka itd. Po tych pierwszych zakupach coraz bardziej do mnie dociera co przede mna
        http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

        Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
        waga 3030 53cm

        Skomentuj


          Witam. Ja przepajam moją ok. 2 razy dziennie herbatkami z Hippa - z kopru włoskiego i uspokajającą, a poza tym rano i wieczorkiem daję małej cyca.
          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

          Skomentuj


            Dzieki dziewczyny za opinie na temat imienia, czekam na nastepne
            Evela, dopiero teraz do Ciebie dociera? Kochana nie mysl o tym za duzo!
            Moj synek ulozony jest glowkowo. Ostatnio mialam robione usg szyjki i lekarz powiedzial ze maly ma glowke tuz przy wyjsciu. Madry chlopiec ale czy mama da rade urodzic silami natury?
            Staram sie nie myslec o porodzie a jesli juz mysle to pozytywnie. W koncu wszystkie jakos daja rade!
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              Hej kochane forumowiczki

              Wróciłam niedawno z pracy, było bardzo fajnie, dzieciaki superowe, rzuciły się od razu na zabawki i nie chciały iść do domu!!!! Rodzice tez wydają sie być w porządku więc będzie dobrze

              Przez 5 godzin nie zadzwoniłam do domu z pytaniem o Juleńkę !!!!!!! Sukces!!!! Postanowiłam sobie, że nie zadzwonię!!!!

              A Jula była bardzo grzeczna, nawet mleczko z buteleczki wypiła, zjadła jabłuszko ze słoiczka. A wiecie, jabłko z marchewką jej nie smakuje! Krzywiła sie i wypluwała.

              Napisane przez ola_zabrze Pokaż wiadomość
              Witam dziewczynki
              dziewczynki mam pytanie, jeśli będziecie szły do pracy gdzie/komu zostawiacie malucha ??
              (
              Moja Julka zostaje z moją mamą.

              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              ale sie rozpisałam broń boże nie weźcie tego za pouczenie
              Majorka własnie ja się cieszę, że z nami się dzielisz swoją praktyką i doświadczeniem. I możesz nas pouczać, wcale się nie obrazimy, prawda dziewczyny???

              Majorka przesliczne fotki Hani!!!!!!!!!! W końcu z bliska sobie ja dokładnie poogladałam Może i swoja fotę kiedyś wklej, bo na NK chyba tylko jedna jest, a i na forum chyba nie wklejałaś...

              To do wieczorka kochane papa




              Skomentuj


                Cześć dziewczyny
                Ala wczoraj miała swój debiut pierwszy raz jadla jabluszko z marchewkąsukces smakowało jej,że ho,ho
                Jak zwykle się rozpisałyście moje szkraby też zostana z babcią tzn.Moją mamusią jak pójde do pracy.
                Syrwunia tu na forum wszystkie jesteśmy równe każda z nas ma mała dzidzie więc fajnie jest pogadać z kimś w identycznej sytuacji bez względu na wiek




                Skomentuj

                •    
                     

                  witajcie dziewczynki
                  nie było mnie przez weekend a tu tyle się nazbierało do czytania..
                  ja na razie też w domku zostaję więc sama będę się zajmowac Szymkiem, ale gdybym miała wrócić do pracy to jednak wypadło na teściową ( moja mama pracuje). Ale na usprawiedliwienie dodam że moja teściowa jest w porządku, nie wtrąca się, a nawet sama pyta co i jak ma przy nim robić.
                  co do facetów to też raczej nie mam powodu do narzekań, nie pije, lubi z nami spedzać czas..jedyny problem to taki że za dużo nie ma tego czasu dla nas praca po prostu... a jak nie praca to jakieś dziwne treningi na zawody też związana z pracą(jak to on mówi-nie chce ale musi).
                  dziewczyny, mam pytanie-Szymon ostatnio strasznie niespokojnie śpi w nocy płacze przez sen, rzuca się tak jakos w łóżeczku i nie wiem dlaczego, może jest mu za gorąco? wasze dzieciaczki tez tak czasem mają?


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    KATARZYNAR super,że wytrzymalaś aż tyle czasu teraz już bedzie tylko lepiej ja jak zostawiam dzieci to wydzwaniam jak opętana
                    ANKASOS ale niunia minki strzelałapowoli przyzwyczaji sie do nowych smaków




                    Skomentuj


                      INKAR Moja niunia tez tak ma jak jest jej za ciepło ale teraz zaczną sie powoli ząbki i to tez może byc powodem,że śpi niespokojnie jak Ala tak ma t o smaruje jej dziąsełka baby orajelem.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        agatti, mnie bardziej podoba się chyba jednak Tymoteusz, Tymek, Tymuś, ale Kordian też ładnie imię, tylko takie poważne mi się wydaje... Decyzja należy do Was, drodzy rodziece
                        Ja jeśli chodzi o poród chciałam urodzić siłami natury, ale mały jest ułożony miednicowo i doktorek powiedział, że jak się nie zmieni jego położenie to cesarskie cięcie i teraz tak myślę, że to może i lepiej... Sama już nie wiem...
                        W ogóle jakoś źle się dziś czuję i psychicznie i fizycznie, brzuch mnie pobolewa i nastrój mam podły...
                        Przy pępku zauważyłam, że pojawiły mi się rozstępy...
                        Jeszcze mam pytanie: jak prałyście rzeczy maluszków to w proszkach do tych rzeczy, a do płukania już nic nie lałyście? Mam zamiar prać i nie wiem czy do płukania też mam mieć specjalny płyn czy nie, pisałyście coś kiedyś, że lepiej bez chyba...
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          agatti mi w sumie podobają się obydwa imiona, ale chyba bardziej skłaniam się do Kordiana.
                          agatka1987 ja nie dodawałam płynu, ale niektóre dziewczyny dodały tych specjalnie dla maluszków. Ja mam proszek dzidziuś i on sam w sobie już ładnie pachnie
                          Zastanawiam się czy kupić kołderkę czy śpiworek i nie wiem co wybrać, z jednej strony lepszy spiworek bo Mała będzie cały czas przykryta i napweno nie narzuci sobie go jakimś cudem na główkę, ale z drugiej strony ja mam w domu bardzo ciepło i nie chce żeby się przegrzała. I co ja mam zrobić?
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            Agatti: mi sie Kordian bardzo podoba, bardziej niz Tymoteusz. A co do zdrobnien, to ja dziwak jestem i nie lubie zdrobnien. Dlatego poprawiam kazdego, kto o naszej Julii mowi Julka albo Julcia, ze ona jest Julia

                            A tak w ogole to wrocilam ze spaceru i wszystko na uniwersytecie zalatwilam! Dostalam dziekanski na 1 semestr i nie musze placic tych 500 euro oplat - hura! Jutro musze jeszcze zadzwonic do jednej pani, ktora mi wyjasni czy mimo dziekanki moge ewentualnie oddac moja prace magisterska. Normalnie nie moglabym, ale jako ze jestem w ciazy a pozniej bede wychowywac dziecko nalezy mi sie do 6 semestrow dziekanskiego bez placenia tej masy kasy (500 euro za semestr) i moglabym mimo to zdawac egzaminy itd. Ale jestem szczesliwa
                            A teraz wyciagam nogi i bede odpoczywac - u nas piekna pogoda, slonce, 22 stopnie i przyjemny wiaterek.
                            Last edited by AMSW; 03-08-2009, 14:38.



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Ja mam spiworek ten z grubszych. Madzia mozesz kupic cienki spiworek, widzialam takie u nas.



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                U nas nie ma proszkow specjalnych dla dzieci. Kupuje sie takie dla alergikow, bez konserwantow, nieperfumowane itd. A co do plynow to ja tez czytalam, ze sie ich nie daje - przynajmniej w pierwszych miesiacach zycia dziecka.



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X