Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aniu dzięki za odpowiedź
    Dziś też będzie próba z butelką... Nichol spróbuj tego przegłodzenia, wczoraj zadziałało, zobaczymy co będzie dzisiaj???

    A do mnie dotarło, że chyba za często karmiłam Julkę do tej pory... W nocy jadła super, w dzień za to marudziła, rzucała się przy cycku, więc postanowiłam ograniczyć te karmienia i wczoraj jadła pięknie!!!!! Taka stara jestem, a taka głupia hehe




    Skomentuj

    •    
         

      czesc mamuśki w czoraj zostawilam mojego męza z córcią i pojechałm do fryzjera ogarną sie bo już była masakra.Mąz dał sobie rade bo sciągnoł do siebie mamę ale pierwszy raz komał ja sam ubrał i uspał jestem z niego bardzo dumna
      Milenka jest z nami od 20.04.2009

      Skomentuj


        Hej! Wstałam z nadzieją że z rańca ktoś tu będzie a wszystkie śpią, no nic to póki co zjem sobie śniadanko. POgoda chyba dzisiaj będzie ładna bo słońce u nas świeci od rana, mam tylko nadzieję że gorąco nie będzie.

        Skomentuj


          hej dziewczyny
          ale sie rozpisalyscie wczoraj...
          wiecie co jak wy piszecie ze wasze dzieci zasypiaja wszedzie to jest dla mnie szok moja Nikole trzeba lulac w wozku i wciskac smoka jak jestesmy na spacerze a tak to zawsze przy cycku idzie spac... jak wy to robicie???
          kobitki śliczne te wasze Skarby Kochane
          a co do butelki to moja Nikola dostaje raz dzienie po kapieli zawsze ja Tatus karmi i ostatnio robila Nikola protesty i juz nie chce jesc z butli zbytnio woli sie wtulic w cyca i sciagnac z niego ostatnie soki jakie te dzieci madre co nie
          A moj facet odstawil dla nas swoich kolegow a to tylko dlatego ze koledzy sprowadzali go na zla droge czasami tez smignie do nich mi to nie przeszkadza ale po pracy jak wraca o 16 to sie wybieramy na spacerek puzniej on sie bawi z coreczka ja cos ogarne w domku zrobie cos do jedzonka robimy kapiel Niuni i tak nam dzien mija, ciesze sie bardzo on chyba tez ze wiele rzeczy robimy razem z Nikola bo to sa nie zapomniane chwile i on ma takie zdanie ze koledzy mu corki nie zastapia a woli ten czas spedzic z coreczka niz z kolegami bo z nia jest o wiele milej niz z nimi to nie bede go wyganiac na sile,
          a u nas jest tak ze jak jest cos nie po mojej mysli to odrazu odkrecam kota ogonem i wychodzi ze to ja mam racje a pozatym duzo mowie i on nie ryzykuje bo mnie nie przegada tylko puzniej sie musi meczyc z moim tryleniem mu nad glowa....
          na szczescie potrafi sam podjac wazne decyzje tak zebym i ja byla zadowolona choc czasmi jak ja nie zadecyduje to dupa... ale tak na ogol jest kochany i dobry dla nas
          ja czytalam ze mleko moze stac 1 godz
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

          Skomentuj


            jenny, jestem tego samego zdania. Teraz wszystkie chcą rodzić w towarzystwie mężow i kiedy mówię, że ja swojego nie chcę na porodówce to patrzą na mnie jak na dziwoląga..
            Zobaczymy jak to będzie w szpitalu, może zatrzymam Go przy sobie na początku, ale przez ostatnią fazę porodu wolę przechodzić sama.

            Skomentuj


              Ja właśnie wstałam, zjadłam śniadanko i dzień zaczęłam od netu. Potem mam troszkę obowiązków - muszę posprzątać i poprasować, bo inaczej mój mąż zamiast spędzić ze mną wolne dni będzie musiał sprzątać. Co dam rade to zrobię




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Sylwia sama nie wiem jak to się stało że sama zasypia bo od urodzenia ją usypiałam i spała na mnie lub ze mną ale spróbowałam najpierw ze smokiem trochę to trwało ale zasnęła i tak jakoś sama się nauczyła.
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry!
                  Justawas - też tak miałam ostatnio i okazało się, że wszystko jest ok. Może dużo się ruszasz ostatnio i maleństwo sobie śpi. Ale zawsze trzeba powiedzieć o tym lekarzowi. Mnie przebadał i pokazał mi na usg, że z dzieciątkiem jest wszystko dobrze.
                  A ja nie mam się czym zmierzyć i się nie mierzę. Ubrania ciążowe już dawno noszę, bo są wygodniejsze. I dziś pierwszy raz w sklepie pani przepuściła mnie w kolejce. Naprawdę mnie zaskoczyła, bo zauważyłam że teraz w ogóle nie zwraca się uwagi na kobiety w ciąży. Jak widzę długą kolejkę to po prostu rezygnuję, bo wiem że i tak nikt mnie nie przepuści. Macie też takie spostrzeżenia? Podoba mi się akcja Falvitu, ale nie wiem czu uda się to u nas rozpropagować.
                  Pozdrawiam i poszperam sobie w necie, póki Matiego nie ma Ciocia zabrała go na spacer
                  Mateuszek 07.09.2005
                  Jaś 08.10.2009


                  Skomentuj


                    Witam
                    My ze spaniem nie mamy kłopotu. Po kąpieli jest karmiony ( i to go chyba usypia), do łóżeczka, tam pomacha trochę łapkami poguga i zasypia. To chyba nie cieszy mojej mamy, bo widzę, że ma ochotę go kołysać do snu

                    Oto mój najświeższy zakup
                    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=672793579
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Heh... zawsz tak jest jak ktoś ma inne poglądy na dany temat ;/
                      jak powiedziałam że nie będę karmiła piersią to fala protestów i jakiś maili głupich mnie zasypała ;/ czy nie mam prawa do własnej decyzji ? ;/

                      ja chcę by mój facet patrzył na mnie po porodzie tak samo jak przed ...

                      bo boję się że gdybym wpuściła go na salę i zobaczył jak się męczę i co się ze mną dzieję , straciłby ochotę na późniejsze pożycie w sypialni...

                      poza tym wg mnie żadna frajda patrzeć jak się kobieta poci , męczy, krzyczy z bólu by wydać dziecko na świat ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dopiero doczytalam dalej...
                        majorka bardzo mi przykro ...
                        A TO MOJA nIUNIA Z pilka
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                        Skomentuj


                          A tam.. przesądy przesądami .. ja tam w to nie wierze..

                          kurcze coś drugi tydzień się źle czuję znów zaczynają mi się wymioty.. boli mnie codziennie z rana głowa.. dopiero jak wezmę paracetamol to troche przestanie pozatym ciągle jest mi niedobrze.. w nocy spać nie mogę..;/ i jeszcze te upały!! ja chcę już chociaż Wrzesień!




                          Skomentuj


                            Witam dziewczyny
                            Ankasos moja też lubi mycie głowy
                            Sylwia gdzie ta twoja niunia z tą piłką
                            wy to chyba z aparatem chodzicie,ja tam nie mogę uchwycić nic
                            czekam właśnie na koleżanki upiekłam ciasto z porzeczkami i kruszonką mniam
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              ja nie mam kiedy kołysać bo ciągle coś robie albo siedzę na kompie i klikam do was więc ona lerzy aż sama nie zaśnie tylko nieraz używam wózka jak już jest bardzo zmeczona i nie może zasnać a tak to kima sama
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                a oto moja niunia jak śpi na podwóreczku
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X