Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Olcm faktycznie siłacz, Marysia to na sekundę podniesie główkę i koniec. A tym że ma zsypaną buziuńkę to się nie przejmuj, przejdzie mu - i tak jest śliczniusi i jakiś głupi trądzik mu w tym nie przeszkodzi! Co do chrzcin to tort jest konieczny po obiadku do kawy a na torcie nie mam pojęcia co się pisze, sama się nad tym zastanawiałam. My urządzamy chrzciny pod koniec sierpnia i też się zastanawiam w co się ubrać a do tego mamy wesele 1sierpnia Czemu Ty się boisz iść do gina? Przecież dobrze się czujesz?
    Obkupiłam sie wczoraj że hej, wydałam kupę kasy, kupowałam ponad 2h, a tatuś latał za mną z wózkiem i tymi tobołkami Marysia spała cały czas i tylko raz trzeba było ją przewinąć i nakarmić. Kupiłam trochę dresów, bluzę z kapturem bo nie miałam nic takiego (przed ciążą to ubierałam się bardzo elegancko ze względu na pracę i same takie łachy miałam) jedne jeansy, sporo bluzek z luźnym brzuchem, trochę bielizny, 3 pary butów, torebkę na lato, no i najważniejsze - takie coś wyszczuplające, od kolan aż pod cycki na ramiączkach, ściska całe cielsko i mam w tym brzuch płaski jak deska - POLECAM!!! trochę ciężko w tym oddychać ale efekt super. To nie to samo co majtasy które się ściągają pod biustem. Tylko problem w tym że na to nie mogę założyć żadnej sukienki na ramiączkach ponieważ to ma dość grube ramiączka i paskudnie wygląda no i nic krótkiego bo ma coś jak spodenki do kolan wyglądam w tym jak stara babcia ale co tam. Żałuję że nie wzięłam z krótkimi majteczkami i bez ramiączek.
    Kurczaczku ja też dokarmiam małą i mam w d... co mówią inni, a i tak jak jej podaję swoje mleko z butki to wygląda jak z puszki i się gapią ludzie. Moja mała waży ponad 4kg i już to czuję na ręku. Co ile odciągasz pokarm i ile Ci się udaje wycisnąć? Ja bzyczę moim laktatorem średnio co 3h i wyciskam około 100ml z obu piersi. Właśnie teraz ściągam robię to również w nocy, bo czytałam ze wtedy jest najlepszy pokarm a i tak muszę wstać do małej i podać jej butlę więc później mąż ją usypia a ja bzyczę. A ifi wydaje sie byc taki malutki na tych zdjęciach a to kawał chłopa
    W niedzielę jedziemy do mamy na 3 dni i już nie mogę się doczekać aż pochwalę się Niuńką wszystkim sąsiadom i znajomym. Niestety będziemy spać u teściowej i chyba mnie ona zamęczy swoimi dobrymi radami, jak u nas była to oczywiście "czemu Aniu nie podajesz jej cyca? daj jej cyca! i wzięła moją pierś, główkę małej i zaczęła mi pokazywać jak to powinno się dawać dziecku cyca, mała się rozdarła, ja wkurzona wyszłam z pokoju.
    Kończe bo juz sie ściągnęłam a chce zlapac jeszcze troszkę snu.
    Buziaki.

    Skomentuj

    •    
         

      Aniu a myslałam, że cię wyprzedzę dzisiaj.....




      Skomentuj


        Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
        A co do spania, on miał kiedyś tak ze w dzien spał 3h ciągiem, ateraz z 2-4 razy po 40min. Troszku mnie to wkurza bo nic sie nie da zrobic.
        Z ust mi to wyjęłaś !!!! 40 min to norma u nas ostatnio ...



        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
        Dziewczyny, wy tez lysiejecie?

        Ja mialam takie futro po porodzie:

        A teraz mam polowe z tego. NIc nie pomaga- odzywki, szampony. MASAKRA!
        Nichol nie przejmuj się, mi też wypadją włosy, łykam witaminy i odżywkę zawsze nakładam (mam taką super z salonu fryzjerskiego - maska mleczna, po niej włoski są bossskie )

        Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
        moja niunia dyskutuje ze swoim balonikiem całe dnie kupiłam jej glowe klauna i zagaduje ją całe dnie a śmiechu co n ie miara
        Paulinchen też mam głowę klauna i też Julka uwielbia swojego balonika

        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        Jutro zaczynamy wprowadzać dania może jej trochę przybędzie wagi.

        Majorka co wprowadzasz do tego jedzonka???

        Katarzynar śliczniutka jesteś i taka laseczka
        Majorka no co ty, bo się zaczerwienię



        A u nas nocka spokojniutka, jedno karmienie, przed chwilką drugie ale już mi się nie chciało wracać do łózia.

        Wczoraj kupiłam "Twojego maluszka" z książką o smerfach i dziś zaczynamy czytanko.

        A jakie mleko w proszku kupujecie? Ja mam NAN, ale ogólnie to się nie znam, czy wszystkie to to samo, a różni je tylko nazwa???




        Skomentuj


          Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
          A jakie mleko w proszku kupujecie? Ja mam NAN, ale ogólnie to się nie znam, czy wszystkie to to samo, a różni je tylko nazwa???
          My też jemy NAN, nie wiem jak się różnią składnikami ale czytałam że mleka mają rózne smaki i może któreś nie odpowiadać dziecku, Lena na początku na nanie jedzie i jest dla niej ok
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            witam was
            mi tez strasznie wypadaja wlosy gubie je wszedzie caly dom w moich wlosach i kolo Nikoli tez ich pelno...
            a wy jakie witaminy bierzecie to lekarz wam je przepisal???
            ja tez musze zaczac brac jakies witaminy bo sie z moimi wlosami tragedia robi...
            w niedziele kupie i ja balona dla mojej Nikoli mam nadzieje ze sie sprawdzi tak jak i u was
            u mnie ladna pogoda dzisiaj na miasto polecimy poszukac czegos na prezent dla Nikoli kolegi Alexa urodzil sie w polowie maja a teraz wazy 6,5 kg wiecej od Nikoli ale jak sie ur wazyl 4,5 kg
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

            Skomentuj


              [QUOTE=Majorka22;89801]Hej byłam dziś u mamy i wróciliśmy dopiero o 21 dziewczyny spały tylko do domu pownosiłam,moja Hania dziś cały dzień płakała czy na rekach czy w wózku ani spac a cyca tylko do buzi podkładałam to był taki wrzask że hej dobrze ze jadła na pół śpiku bo inaczej głodna by chodziła i okazało się ze to chyba zęby bo po maści zasnęła a jak wstała to cyca złapała i już się cieszyła.Jutro zaczynamy wprowadzać dania może jej trochę przybędzie wagi.

              witam
              wczoraj byłam z małą u lekarza bo ten mały gnojek nie chce nadal jeść a nawet nie chce pić i lekarka stwierdziła że jedyne co może podejrzewać to zeby bo mała ma zgrubione dziąsła i dużo gestej śliny ja nie wiem ona ma dopiero 3 ipół miesiąca to możliwe żeby jej zęby zaczeły wychodzić ??? a ja już popadam w nerwice że sie odwodni lub zagłodzi ,
              wiecie jak ja ją wczoraj nakarmiłam, jechałam autem do moich rodziców i ich uliczka jest taka mała, pisakowa z wybojami bez ruchu, mocno buja autem jechałam chyba 5 na godzine i karmiłam małą jedną reką bo spała i chyba była już strasznie głodna bo zaczłeła jeść i wciągneła 80 ml, matko to jakas paranoja jakby ktoś zobaczył z boku, a ja tylko byłam zadowolona że je !!!
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Cześć
                Parę dni mnie nie było, ponieważ pojechałam do przyjaciółki na wieś. Ma 7 miesięcznego synka Tymotusza, sama słodycz. Każdej z Was życzę takiego dziecka, nie płacze, śpi prawie całą noc, je jak smok (cyca i powoli inne rzeczy), jest pogodny i bardzo grzeczny (i taki był cały czas, prawie nie miał kolek).
                Ja mam teraz z rana 90cm w pasie, mój pępek cały czas jest wklęsły. 2 tygodnie temu miałam 10kg na + (mam 168cm wzrostu). Ciążowe spodnie noszę od 2 miesięcy (mam tylko jedne takie dżinsy i spódnicę), cały nadmiar kg poszedł mi niestety w uda, choć podobno tego nie widać, że az tyle. Dlatego czekam na ładną pogodę, luźnych spódnic i bluzek trochę mam, to te 3 miesiące przeczekam jakoś.
                Już chyba nie wrócę do pracy. Jak wypoczywam, dużo leżę to wszystko jest ok, ale jak tylko bardziej się powysilam, posprzątam za dużo, to zaraz mam te twardnienia. W pracz znowu bedzie to samo.
                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mój synek bedzie miał na imię Staś
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    U mnie szkoła rodzenia zaczyna się po 30 tygodniu. Już zaczęłam 28 (7 miesiąc), więc w poniedziałek zadzwonie i sie dopytam o szczegóły. Mój mąż obiecał, ze w miarę możliwości będzie za mną chodził.
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      ja dawalam swojej Nikoli bebiko ale tylko raz dziennie tylko jest maly problem bo wczoraj to krzyczala jak jej butle podawalam i dalam jej cycuszka i byl spokoj
                      a to ja z coreczka
                      Attached Files
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a o to fotoski mojej Nikoli
                        Attached Files
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                        Skomentuj


                          fajnie... ja nawet nie wiem czy mam rozwarcie raczej watpie ;(

                          siedze w domu i ciagle placze, tak chce juz urodzic a dzis termin ;(;(;(

                          pozazdroscic .... znieczulenie... ja mam duza wade wzroku ale kto mi da znieczulenie? strace wzrok i tyle z tego bedzie...;(

                          Skomentuj


                            Widać nikt na te forum nie zagląda, ja tak tylko wpadłam powiedzieć dzień dobry. Pewnie czeka mnie kolejny dzień siedzenia w domu, chyba że sama sobie coś wymyślę ... Eh no nic, na razie idę się poszwendać trochę...

                            Skomentuj


                              Cześć.
                              Nie było mnie parę dni, muszę nadrobić zaległości, tyle napisałyście
                              Miłego dnia
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                Nas czeka dzień sprzątania, bo mąż skończył malowac kuchnie i podłoga wygląda jak kolorowy plac zabaw Dopiero 11 a już czuje się zmęczona.
                                będzie Weronika

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X