Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

    No w 3 minuty to może nie, choć 4 min trwało parcie, a cały poród trwał niecałe 1,5 godziny. To był mój pierwszy poród. Córeczka urodziła się 29.02.2008 pół godzinki przed północą więc urodziny co 4 lata

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

      Ja Rodziłam Pierwszy Raz To Trwał 4 Godz I 20 Min,a Drugi Trwał 30 Min siłami natury oby dwa
      Last edited by bozenatuzimek; 13-01-2010, 23:51.

      Skomentuj


        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

        Napisane przez aliaga17 Pokaż wiadomość
        Mnie znajoma połozna te przekonywała ze drugie przyjdzie łatwiej bo tak to by było chyba ciezko namówic na drugie.
        Fakt,drugi poród przeżyłam o wiele lepiej może nie fizycznie ale psychicznie jak najbardziej.Natomiast mam taką wielką różnicę wieku nie dlatego że pierwszy poród był ciężki tylko dlatego że synek w pierwszych miesiącach dał mi porządnie w kość Ponadto jeszcze miałam depresję


        Skomentuj


          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

          ja urodziłam pierwszą córeczkę w 1.5 godziny siłami natury!
          pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

            U mnie wszystko trwało ok. 4,5 godziny od pierwszych skurczów począwszy. Byl to pierwszy poród, więc całkiem nieźle )) Ale widzę, że są lepsze rekordzistki ))

            Skomentuj


              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

              I faza 4 godziny 20 nib a druga 12min...skurcze pierwsze mnie zlapaly o 10 wraz z odejscim czopa sluzowego ... o 12 mialam 2 cm i odeslana do domu ze szpitala... o 16 pojechalam juz ze skurczami co 3-4 min i rozwarcien 5 cm na porodowke... co godzina kolejny cm... o 19 juz bylo 8-9cm... i poszlo bardzo gladko

              Skomentuj


                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                Mój porod trwał w sumie 2 godz.ledwo zdążyliśmy na porodówke,a był to pierwszy porod.Aż boje się co bedzie teraz

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                  Mój poród trwał 9godzin, ale był bardzo ciężki.. do końca życia będę pamiętać ten ból, jednak z chwilą zobaczenia maleństwa szybko minął i życie od razu nabrało kolorowych barw
                  Pozdrawiam wszystkie mamuśki.

                  Skomentuj


                    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                    Moj porod trwal 3,55h to moj pierwszy porod i dodam ze bardzo lekki

                    Skomentuj


                      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      godzina skurczy partych ?????

                      ja jak powiedziałam położnej, że już chyba parte są to po 20 minutach było już po wszystkim. Godziny bym pewnie nie wytrzymała tylko urodziła na stojąco.
                      noo mozliwe u mnie parte trwaly 1,45:/ ale dałam rade. w ogole porod wspominam dobrze, nie bylo zle bol byl do zniesienia juz gorzej mnie ząb czasami boli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ile trwał wasz poród

                        Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                        Jestem ciekawa ile trwał wasz poród
                        mój 9 h i 32 min
                        nie wiem czy to dużo czy mało jak na pierwszy poród....
                        mój pierwszy poród trwał 8 godzin i 30 minut

                        Skomentuj


                          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                          Mój poród trwał nie całe 8 godzin. To był mój pierwszy poród. W trakcie trwania ciąży nie wykonywałam żadnych ćwiczeń ani nie uczęszczałam do szkoły rodzenia.

                          Skomentuj


                            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                            Ja się trochę pomęczyłam. O 21 pękł mi pęcherz, bez rozwarcia, o 8 rano dopiero dostałam kroplówkę. Pózniej poszło już szybko 4h 10 min I faza i 20 min druga i już mała była na świecie tylko niepotrzebnie przez te 11 godzin mnie trzymali (skurcze miałam ale rzadkie co 10 min) bez rozwarcia.

                            Skomentuj


                              mój I poród

                              Każda z Nas jest inna i każda inaczej przeżywała ten Wielki Ważny dzień!
                              Mój poród - najpierw naturalny ciągnął się i ciągnął... prze 3,5 h nawet kroplówka przyspieszająca nie pomagała. Żadnych bóli ..., zanikające bicie serduszka Mojego Szkrabka !!! (zrzucili winę na aparat i to ze dziecko się kręciło)- w między czasie położna sprowadziła 2 lekarzy. zastanowiło mnie to troszkę. Następnie nie mogłam się wysiusiać. Wszystko się zatrzymało! Przyszedł kolejny lekarz. Bóli jako takich nie było. Dopiero po 3 h i przebiciu worka płodowego dowiedziałam się ze popłynęły zielone wody!!!!. Spadało tętno. Po 3 h podpisałam zgodę i powieźli mnie na stół operacyjny, Zaczęli szykować do cięcia, a mnie zaczęły łapać bóle porodowe bardzo mocne. Znów dostałam kroplówkę tym razem osłabiającą bóle. Cięcie zakończyło się krzykiem malutkiego dzieciątka!!!!
                              Ból był wynagrodzony maleństwem.

                              Skomentuj


                                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                                jeśli chodzi o skurcze to ponad dwie doby, prawie 29 godz, Akcja porodowa trwała 4,5 godz, Poród 15 min

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X