Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

    hmmm... trudno dokładnie powiedziec bo coś mnie tam pobolewało ale nie na tyle żeby zwracać na to większą uwagę późnym popołudniem. Koło 20-21 stwierdziłam ,zę może coś się zaczyna dziać, o 23 skurcze były dość mocne ale dość nieregularne raz 10 a raz 5 minut. Posiedziałam w wannie poł godzinki i wyregulowały sie ale i skróciły do 3minut. Stwierdziłam ,że chyba pora wybrać się do szpitala. o 00.30 miałam rozwarcie na 1 palce, o 3 na 9.5cm i zaczeły sie skurcze parte. Niestety nie było postępu. po 2h30min zadecydowano o cesarce i synuś pojawił się na świecie o 5.50 rano w Wigilię 2008r
    Pierwszy poród. Strasznie żałuję, że nie siłami natury

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

      Ja rodziłam córcię 9h i 30 minplanujemy z męzem drugie dziecko.Jak myslicie,drugi poród zazwyczaj jets krotszy?

      Skomentuj


        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

        ze wszystkim 3,5 godziny od 1 skurczy do wyochnięcia mojej kruszynki na świat pierwszy poród naturalnie

        Skomentuj


          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

          Przy pierwszym porodzie u mnie poszło bardzo szybko, 2 godziny.
          Tak samo moja siostra...

          Ale może to kwestia młodego wieku

          Skomentuj


            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

            Ja rodziłam 15 minut moje pierwsze dziecko.jak pojechałam do szpitala to nie miałam pojęcia że za 2 godziny bedzie ze mną maleństwo,bo nie miałam skurczy jedynie bóle i mój organizm się oczyszczał.sam poród to było coś wspanialego.
            marlena

            Skomentuj


              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

              Witam wszystkie mamusie
              Mój poród (pierwszy) trwał 3,5 godziny 14 dni po terminie podłączyli mnie w końcu do kroplówki ale zaraz odłączyli bo samo sie zaczęło Dzidziuś 2800 ,54cm.


              Skomentuj


                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                Mój pierwszy syn urodził się po13 godzinach , Drugi zaś po 4 ale akcja porodowa zakończyła się cesarką.
                Last edited by kasia240977; 21-03-2010, 15:11.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                  Hejka. Pierwszy porod cc wspomienia o.k. Drugi porod naturalny ze znieczuleniem 18 godzin meczarni masakra.Ale najpiekniejsze z tego wszystkiego to zdrowa dzidzia

                  Skomentuj


                    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                    Mój pierwszy poród (dawno więc szczegółów nie pamiętam) ale pierwsze skurcze poczułam o 20 w niedzielę, a urodziłam o 20.15 w poniedziałek, przy 6 cm rozwarcia, bo tętno małemu dwa razy spadło i było teraz albo cesarka i udało się naturalnie... drugi poród - pierwszy skurcz poczułam o ok 5 rano i myślałam, że pęcherz mnie boli, kiedy o godzinie 6 zaczęłam te bóle czuć co 5 minut, stwierdziłam, że coś tam się dzieje, ale do szpitala nie jadę (byłam 3 tyg wcześniej i przeżyłam koszmar, miałam skurcze bez rozwarcia) w końcu mąż mnie niemal siłą wsadził do auta, bo ja się uparłam, że to znowu fałszywy alarm i że na pewno nie mam rozwarcia, a na izbie o godzinie 9.00 okazało się, że mam 8 cm... o godzinie 11 zaczęły się takie bóle, że chciałam chodzić po ścianach i nie było prawie wcale przerwy, wtedy zaczęłam się modlić, o to żeby urodzić do 12 bo nie wytrzymam, o około 11.30 położna mnie zbadała, i stwierdziła 10 cm ale główka wysoko, dała mi jeszcze około godziny, jak nie zejdzie to cesarka, dokładnie o 11.45 zaczęłam krzyczeć, że chyba mi dziecko wychodzi, no i gdyby nie zaplątanie barku w pępowinie przy pierwszym partym by było po sprawie, ale coś tam robili z tym i punktualnie o godzinie 12.00 urodził się Maciuś - Bóg mnie wysłuchał, bo jak to wytłumaczyć...






                    Skomentuj


                      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                      5 godzin od pierwszych skurczy. Myslę ze to nie wiele. Trwał tyle poniewaz miałam wczesniej problemy w ciąży tzn. zagrozenie wczesniejszym porodem chodziłam miesiac z rozwarciem na 2,5 palca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ile trwał wasz poród

                        witaj
                        mój poród trwał 1,5godziny


                        Skomentuj


                          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                          Mój pierwszy poród, siłami natury 72 godziny i 50 minut
                          Last edited by anka1884; 12-04-2010, 01:11.






                          http://s2.pierwszezabki.pl/025/025235990.png?9469

                          Skomentuj


                            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                            ja rodziłam 15 godzin, pierwszy poród. 3670 chłopczyk

                            Skomentuj


                              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                              Napisane przez anka1884 Pokaż wiadomość
                              Mój pierwszy poród, siłami natury 72 godziny i 50 minut
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                                moj porod trwal 2h55min (od pierwszych skurczy do urodzenia nawet mniej ok 2,5h). pojechalam do szpitala gdyz dostalam plamienia (eh dla mnie to bylo nawet krwawienie) i sie strasznie przestraszylam. Pani na izbie przyjec stwierdzila zadowolona, ze zaczyna sie porod i mnie wyslala na porodowke choc nie mialam zadnych skurczy, jednak po zbadaniu, podlaczeniu pod ktg po niedlugim czasie pojawily sie skurcze od razu co 2 minuty. nikt nie spodziewal sie ze tak szybko urodze, polozna byla u mnie 2 razy, na poczatku gdy mialam rozwarcie 2 cm a pozniej jak 7 cm, babka byla w szoku, ja w nie mniejszym bo myslalam ze to dopiero poczatek a tu mi mowi ze zaraz bede rodzic, jeszcze dwa skurcze mialam i zaczely sie skurcze parte i 10 cm rozwarcie. Porod nie wspominam najgorzej z tego wzgledu ze nastawialam sie na znacznie wiekszy bol (opowiesci kolezanek i czas w jakim one rodzily, rodzilam po raz pierwszy) wlasciwie to urodzilam o 20:55 a ostatniego smsa wyslalam o 20:45 bo pozniej zabraly mi telefon tak wiec oby kazda miala taki porod jak ja
                                PS> za to teraz moj szkabek daje mi niezle popalic

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X