Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porod rodzinny- ile kosztuje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    My tez nic nie płaciliśmy za poród rodzinny a warunki bardzo dobre

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      za to ze jest obok ciebiem maz,albo ktos bliski sie nie placi, placi sie jak chcesz miec odzielny pokoj

      Skomentuj


        #93
        Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
        hej mamuski ja mieszkam w Usa i nie place nic za porod rodzinny maz moze byc ze mna zarowno przy porodzie naturalnym jak i cesarce...polozna i lekarz do dyspozycji...takze ciesze sie ze bede rodze tutaj a nie w Pl jak czytam o tym wszystkim... a dodam jeszcze ze na zyczenie matki po porodzie zabieraja dziecko na noc przynosza tylko do karmienia zebys mogla odpoczac dodam jeszcze ze moga zabrac maluszka na noc zebys mogla odpoczac przynosza tylko na karmienie pozdrawiam goraco
        wszystko ładnie pięknie, ale dziecka na noc nie oddałabym nikomu, nigdzie (czy w PL czy w USA)...nawet nie wiem jak miałabym być zmęczona,
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #94
          Poród rodzinny

          Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
          wszystko ładnie pięknie, ale dziecka na noc nie oddałabym nikomu, nigdzie (czy w PL czy w USA)...nawet nie wiem jak miałabym być zmęczona,

          Ja też bym maluszka nie oddała na noc tak długo czekać na niego i od razu oddawać, w żadnym wypadku. Z córcią to nawet na szczepienia poszłam bo tak to pielęgniarki zabierały i same z dzieckiem szły, ale ja przecież muszę wiedzieć co z moją kruszynką tam robią.
          A za poród rodzinny płaci się u mnie 100 zł. Może być mąż lub inna osoba(jedna), żeby nie robić tłoku i osobny pokój do porodzu.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            #95
            Zgadzam się z Wami ja tez chodziłam wszędzie za moimi bzibziakami (naturalnie tam gdzie mogłam z nimi być)
            a jeśli chodzi o cenę porodu rodzinnego to chyba zależy to od szpitala i miasta w którym rodzimy.

            Skomentuj


              #96
              u nas niby jest opłata, ale z tego co się dowiedziałam nie jest obowiązkowa no i nie wiadomo na co idą te pieniądze. ja nic nie płaciłam, nikt nawet mi nic nie wspomniał o kasie, a wiem, że niektórzy dostali kwitek na 250 zł w tym szpitalu

              Skomentuj


                #97
                ja poprosiłam polożną,by mi dziecko wzięła na noc,tyle jeszcze dla mnie spokoju było,bo jak wraca się do domu to już sama musisz wstawać..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  A ja też oddałam i to na dwie noce. Mój syncio był przenoszony, ja miałam
                  zielone wody, 5 pkt w skali Apgar, więc w pierwszą noc pielęgniarki zabrały malucha, poszłam po niego chyba o 5 nad ranem, już był zaszczepiony. W południe dostałam gorączki więc na drugą nockę też mi go zabrali. A potem
                  kolejne dwie nocki już miałam go cały czas i powiem szczerze, że spałam tylko
                  2 godziny przez te dwie doby nie dlatego, że Maluszek nie dawał, ale nie
                  mogłam spać
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #99
                    ja też oddałam na 2 dni
                    pierwsza noc nie przespana,ruszać się czlowiek nie może,nawet zakaszlnąć a co dopiero jakbym miala swą dzidzie przy sobie..

                    Skomentuj


                      U mnie poród rodzinny nic nie kosztowal, ale dzieci właściwie wszystkie zabierali na noc i przywozili około 5-6 rano.
                      Zajrzyj Starania-Ciąża-Dziecko
                      Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety. Jak zostać mamą i nie zwariować w ciągu pierwszych kilku miesięcy?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja rodziłam we wrześniu 2008 w Warszawie w Bielańskim i był przy mnie mąż nie płaciliśmy nic, ale jakbym chciała położną prywatnie to 600 zł, a pojedyncza sala na czas porodu i 2 godziny po drugie 600 zł. W sumie byłam na sali z inną panią przegrodzone parawanem i wcale nam to nie przeszkadzalo i ciesze się że zaoszczędziłam i na sali prywatnej i na położnej bo wszystko się udało.

                        Skomentuj


                          My nie płaciliśmy za poród rodzinny, jednak zapłaciliśmy za salę pojedyńczą 400 zł - rodziłam w Warszawie na Madalińskiego (teraz z tego co słyszałam tam za "jedynkę" się nie płaci )
                          W sumie jestem zadowolona, że miałam ją bo potrzebowałam troche spokoju a jedynka mi pomogła troche odetchnąć - chociaż z drugiej strony gdybym wiedziała że tak szybko urodze to bym jej nie wzięła
                          Oliwia 30.09.2008r. godz. 7:07

                          Skomentuj


                            Napisane przez Anetakon Pokaż wiadomość
                            My nie płaciliśmy za poród rodzinny, jednak zapłaciliśmy za salę pojedyńczą 400 zł - rodziłam w Warszawie na Madalińskiego (teraz z tego co słyszałam tam za "jedynkę" się nie płaci )
                            W sumie jestem zadowolona, że miałam ją bo potrzebowałam troche spokoju a jedynka mi pomogła troche odetchnąć - chociaż z drugiej strony gdybym wiedziała że tak szybko urodze to bym jej nie wzięła
                            Ja tez bym chciala oddzielna sale. Ale nie wiem czy u nas jest taka mozliwosc.

                            Skomentuj


                              Ja z tego co wiem do koleżanka, rodziła u nas w szpitalu i nie pobiera się jako tako opłat za ten poród ale jest taki jeden lekarz co sobie lubi pobierać opłaty do jego kieszeni i podobno potrafi przytrzymać kobietę zęby tylko ktoś "dał mu w łapę" około 500zł wtedy jest wszystko, ale na szczęście reszta jest ok. bez problemów i dawania kasy pomogą i tobie i osobie która jest a tobą.

                              Skomentuj


                                porod

                                Napisane przez Qzka7 Pokaż wiadomość
                                kurcze jak to jest z tym porodem rodzinnym,
                                niby w prawach kobiety w ciazy jest prawo
                                do bezplatnego porodu i moze towarzyszyc
                                ktos z rodziny lub przyjaciolka albo polozna
                                ale znowu w innym watku na mamotoja
                                wyczytalam ze taki porod kosztuje do 1500zl
                                nawet, za co?! za to ze ktos bliski stoi obok?
                                szokktoras z was wie cos na ten temat????

                                ja rodzilam w łodzi w Koperniku i nic nie placilam. przy porodzie byla moja mama i uwazam, ze nie moglo byc lepiej. moze warunki nie byly rewelacyjne, ale za to opieka na medal. czytalam duzo o szpitalach bo nie wiedzilam gdzie mam rodzic, a zdecydowalam ze urodze w kraju a nie w anglii. mialam do dyspozycji pilki, prysznic, moglam rodzic aktywnie i nawet mnie zachecano do tego i odradzano porod na fotelu. no i urodzilam cudnego syna i nie placilam za nic! pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X