Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porod rodzinny- ile kosztuje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

    Ja i mój mąż nic nie płaciliśmy a rodziłam na osobnej sali a sali rodzinnych poporodowych nie mieli ale to zależy właśnie od szpitala w niektórych trzeba zapłacić za niektóre rzeczy w innych nie albo nacigają właśnie na cegiełkach... Najlepiej spytaj się głównej położnej niech Ciebie oprowadzi i pokaże jakie są warunki i jakie masz możliwości bo przecież lepiej wiedziec szybciej niż się denerwować w tracie porodu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

      ja rodziłam dwa razy z mężem i płacilismy 90 zł ( w Radomsku), no ale tym razem pewnbie będzie w Łodzi w Matce Polce. Może ktoś wie ile i czy wogóle tam sie płaci za poród rodzinny??

      Skomentuj


        Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

        Ja rodziłam w Bródnowskim w Warszawie i za poród rodzinny nic nie płaciłam. Sale są trzy pojedyńcze i co najwyżej krzyki rodzących z sali obok słychać.
        Dwa lata temu odpłatna była pojedyńcza sala poporodowa, teraz też chyba tak jest, ale ceny nie znam.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

          Ja za rodzinny nie płacilam nic Rodziłam w Warszawie w Bielańskim.

          Skomentuj


            Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

            Rodziłam na Polnej w Poznaniu. Opłata 100 zł. W sumie gdyby mąż nie zapłacił, to nikt by tego nie zauważył- nie było sprawdzania kwitów, czy tym podobnych rzeczy. Ale nie wiedzieliśmy o tym, a ja w tym wielkim dniu nie chciałam się stresować,że będą nieprzyjemności, więc na początku wysłałam go do kasy.

            Skomentuj


              Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

              W szpitalu w którym ja rodziłam z mężem poród rodzinny kosztuje 200zł. Sekretarka wytłumaczyła mi jednak że niejest to opłata obowiązkowa i jeśli zapłace przed porodem to po wyjściu ze szpitala mogę się starać o zwrot pieniędzy w NFZ. Jeśli zaś już urodze niemusze płacić pieniędzy... no chyba że chce dofinansować szpital
              DAMIANEK 04.06.2007R
              BARTOSZEK 21.05.2008R
              NATANEK 30.04.2010R
              OLIWKA 17.02.2012R

              Skomentuj


                Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                Ja za poród rodzinny nic nie płaciłam. W ogóle to jest jak dla mnie niepoważne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                  Ja tez nic nie płaciłam

                  Skomentuj


                    Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                    w lesznie poród rodzinny kosztuje 200 zł a za pokój się nie płaci

                    Skomentuj


                      Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                      A mi się akurat opłata za poród rodzinny upiekła
                      mianowicie kiedy trafiłam do szpitala tj.03,03,2006poinformowano mnie że za poród rodzinny się płaci 150zł ale mogę opłacić przy wyjściu ze szpitala.kiedy wychodziłam tj.06,03,2006r. mąż poszedł opłacić ale mu powiedzieli że ta opłata została zniesiona i nie muszę jej płacić
                      a co do położnej to chyba zależy od szpitala, ja i tu muszę pochwalić szpital,miałam 3 położne, 2 pediatrów,4 położników i oprócz tego jeszcze kilka osób się kręciło więc opiekę miałam bardzo dobrą

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                        Ja też nie placiłam za poród rodzinny tzn nie było opłat a tak poza to mój mąż miał nie być przy porodzie wkońcu go zestresowanego położna zgarnęła z korytarza i był ze mną od 7 rano na porodówce i akurat koło 14 poslałam go do domu bo mi się podkłady skończyły itp i jak wrócił to ja akurat się darłam bo już była końcówka więc już nei wchodził ale ogólnie to jedyna opłata jaka byla to za ubranie dla niego 10zł za które i tak zapomnieliśmy zaplacić
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                          EEEEEEEe tam ja mialam rodzinny i nic nie płaciłam nawet sie nie pytałam czy sie płaci zajechałam do szpitala tam mnie sie zapytali poród rodzinny czy nie ?? powiedziała ze tak ze bedzie przy mnie mąz i nic kazała mu ubrac fartuch i wejsc ze mną do sali porodowej i ani grosza zesmy nie dali ;];] tylko Kawe i ciasteczka do kawy jak wychodziłam ze szpitala tak przynajmniej u mnie jest ;];]Tarnowskie Góry 3

                          Skomentuj


                            Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                            Ja rodziłam w Świeciu nad Wisłą (Nie wiem, czy któraś z Was wie, gdzie to jest W pobliżu Bydgoszczy.)Płaciliśmy 100 zł i z tego, co wiem jest to w tym szpitalu opłata obowiązkowa. O żadnej kawie, czy [pokoju nie było mowy, tylko sama obecność na porodówce. Na szczęście szybciutko urodziłam, więc mąż mógł po kilku godzinach jechać do domu. Moim zdaniem poród rodzinny powinien być bezpłatny!!!


                            Skomentuj


                              Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                              W szpiatalu ktorym rodziłam na drzwiach do sali porodowej pisało że poród rodzinny jest za darmo i że dowolna wpłata za poród rodzinny to od 100 zł Czyli jak może być za darmo W każdym razie ja nic za poród rodzinny nie płaciłam ale miałam własną położną i ubranie dla chlopaka też za darmo dostaliśmy
                              Witaj jeśli możesz kliknij na te linki i oddaj głos na mojego synka w konkursie z pewnością się odwdzięczę z góry dziękuję. Pozdrawiam

                              1. http://www.benc.pl/konkurs/z/1986/

                              2. http://www.benc.pl/konkurs/z/1985/

                              3. http://www.benc.pl/konkurs/z/1983/

                              Skomentuj


                                Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                                Witam! Ja za mój poród rodzinny płaciłam 100 zł,niby to była cegiełka na szpital , ale opłaty zarządali,więć zapłaciliśmy.warto było mąż mi bardzo pomagał i wspierał,dzięki nie mu czułam się bezpieczna,bo na lekarzy i położnych nie ma co liczyć.....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X