Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

    U nas byliśmy z mężem zgodni co do imienia dla chłopca i na szczęście urodził się chłopiec. Jakby była dziewczynka to była by pewnie wielka kłótnia o imię :P

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      U nas byliśmy z mężem zgodni co do imienia dla chłopca i na szczęście urodził się chłopiec. Jakby była dziewczynka to była by pewnie wielka kłótnia o imię :P
      mi jesli dane bylo by kiedys urodzic chłopczyka to podobaja mi sie imiona takie jak Antonii, Jan - i na szczescie mezowi też

      Skomentuj


        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

        Z imieniem dla córeczki nie mieliśmy problemu, obydwoje byliśmy zgodni co do Zuzi, ale teraz dla synka mamy problem i chyba go rozwiążemy dopiero jak mały się urodzi

        Skomentuj


          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

          Dla synka imię wybrał tatuś dla córeczki mamusia
          Dopiero w szpitalu jeden pan mówił bo też Jakub że takie popularne teraz imię a nie popularnością się kierowaliśmy

          Skomentuj


            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

            Kubuś również i mi sie bardzo podoba, podobnie jak Kacper
            Jednak dla córci zastanawialiśmy się nam Klaudią Kają i Karoliną

            Zauważyłam ze często imie odzwierciedla potem charakter człowieka

            Skomentuj


              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

              U nas w 12 tygodniu powiedziano nam, że ma być chłopczyk, także już wtedy wiedziałam, że będzie to Olivier Natan (Nataniel)

              Skomentuj


                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                Koleżanka tak się nie mogła zdecydować dopiero w szpitalu jak zobaczyłą synka postanowiła dać mu tak na imię jak nie planowała

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                  Przypomniała mi się historia mojej koleżanki Ewelinki.

                  Od samego początku jak dowiedziała się, że będzie córeczka, wymarzyła sobie dla niej imię Nadia.
                  Mówiła do niej Nadia, Nadusia, kupowała jej ubranka z tym imieniem, ale co się stało, gdy ją wyciągnęłi jej z brzuszka i gdy po raz pierwszy zobaczyła jej buzię rozpłakała się, gdyż powiedziała, że ona nie nazwię jej Nadia, ponieważ jej nie pasuje. Nie miała pojęcia jak dać jej na imię i wtedy tatuś tak spojrzał i mówi "przecież to jest Dominika" I została tak nazwana

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                    Tak się czasem zdarza Ale teraz moich dzieciaków nie wyobrażam sobie z innym imieniem Nawet jak w rodzinie były oryginalne imiona to i tak każdy się przyzwyczaił że już tak pasuje i już

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                      Właśnie nie którzy to tak przeżywają imię naszych dzieci że nie wiem. dlatego ja isę nie chwalę jakie imię dowiedzą się po porodzie, ale jak usłyszą jak gadam już do niego w brzuszku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                        Nie wszystkim dogodzi i będzie pasowało dane imię Każde imię każdemu się z kimś kojarzy Ja chciałam dla córki najpierw Roksana Mało znane bo nie chciałam takie aby powtarzane było i nikomu się nie podobało bo to imię się kojarzyło źle :/// Aż w końcu sama zmieniłam

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                          Mój Oli też się np. babci nie podoba, mama nic z teściową nie mówiły, bo wiedzą, że ja jestem takim typem baby, że lepiej się nie odzywać, a mama sama babci powiedziała, że to jest mój syn i ja nadaje mu imię. Chce Olivierka, to będzie Oluś i już.

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                            Szwagierka tak nazwała synka ale też teściowej nie podobało się ale się przyzwyczaiła i teraz jest okej

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                              Klaudia lub Angelika

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                                mnie jeszcze Hania ostatnio się spodobało

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X