Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    no ja z moim narzeczonym nie znamy plci dziecka .... jednak imiona wybrane;-) dla dziewczynki Liliana Lena , a dla chlopca Gabryś Artur )

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      U mnie będzie Sandra lub Nel a jak będzie chłopiec to Eryk

      Skomentuj


        #48
        anecia82 O a u nas miała być MAJA a będzie ZUZIA , a jak chłop to KACPER

        Skomentuj


          #49
          A ja noszę pod swoim serduszkiem małą Edytkę, która przyjdzie na świat za dwa miesiące...
          Teraz jeszcze myślimy nad drugim imieniem dla małej, ale za duży wybór jest i ciężko nam coś wybrać :P

          Pozdrawiam!
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            #50
            Witam,
            od USG wiem ze bedzie dziewczynka (lekarz powiedzial ze mala sie idealnie ulozyla i co miala to pokazala a na zdjeciu jest jak namalowane, rzeczywiscie widac!) wiec nie ma mozliwosci bedzie corka Kalina
            jednak dopuki nie wiedzielismy chlopiec mial miec na imie Wolfgang( prawda jest taka ze nie mieszkamy w Polsce a tu to imie nie odbiegalo by od normy)<-nota dla nietolerancyjnych, bo tacy sie zdarzaja niestety...(jakby chodzilo o ich dziecko)
            Ale wiemy ze bedzie Kalina

            Skomentuj


              #51
              jest chłopiec juz wiem od czterech miesięcy i baaardzo sie cieszę!!!!!
              mój typ to JONASZ zaś mojego lubego ---> JONATAN
              wojna o imię trwa

              Skomentuj


                #52
                cześć dziewczyny u mnie na początku wszystko wskazywało na chłopca wybraliśmy imie Szymon a teraz w 25 tc jak byłam na usg okazało się że jednak będzie dziewczynka no i teraz zaczął się delemat bo jest problem z imieniem.Mi się się pododa Tamara, Natalia, Kornelia a mój mąż kręci nosem.A do tego wszystkiego musimy dobrać imię do nazwiska bo mam trochę śmieszne.Pozdrawiam



                Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  śmieszne to znaczy jakie???

                  Skomentuj


                    #54
                    My bedziemy miec Nikodema,Nikusia,Nikosia jak kto woli ale tez byly boje o imie dla Małego bo ja chcialam Aleksa albo Maksia ale moj Mąż postawil na swoim i zostal Nikoś i powiem Wam ze nie wyobrazam juz sobie innego imienia dla naszego syneczka.No chyba ze sie okaze ze lekarz sie pomylił i bedzie Oliwka...to imie mielismy juz wybrane od dawna i sporów nie bylo.Ale mam jednak nadzieje ze pomyłki ze strony lekarza nie bylo....
                    Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                    Skomentuj


                      #55
                      Nikodem piękne imię, czyli u Was batalię o imię wygrał facet
                      hmm może i ja przekonam sie do propozycji swojego lubego, czyli Jonatan
                      nie wiem, a czas leci...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        ja się kłócić nie muszę , bo na początku ciąży ustaliłam z narzeczonym , że on wybiera imię dla chłopca, a ja dla dziewczynki i tak oto będzie albo Liliana Lena, albo Gabryś Artur

                        Skomentuj


                          #57
                          Ja synka chciałam też Nikodema, ale mąż się nie chciał zgodzić. Dobrze, że będzie córeczka, bo Michaline wybraliśmy wspólnie. Ale gdyby był chłopiec dzielnie bym walczyła o Nikosia dla synka
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            #58
                            będzie Jonatan i kropka

                            Skomentuj


                              #59
                              hej dziewczyny!! My również mieliśmy wybrane imię dla dziewczynki, ale raczej będzie chłopiec i pojawił się problem
                              Po długich debatach postanowiliśmy że będzie Rafał, a jak jednak dziewczynka to Weronika
                              będzie Weronika

                              Skomentuj


                                #60
                                Witajcie...My wprawdzie na samym poczatku ale ja juz mam upatrzone imiona nie wiem co na to moj maz...ale to sie zobaczy...

                                wiec dla dziewczynki:Zofia Róża/Kornelia Anna
                                dla chlopca: Piotr Paweł/Julian Marek
                                Nasza Fasoleczka Listopadowa






                                nastepna wizyta:08.05.09

                                Nasz śub:18.10.2008
                                nasze dzidzi:tp.08.11.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X