Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

    Ja bardzo lubie tradycyjne imiona, ale mam dużą rodzinę i większość tych które chciałam dać dziecku są już zajęte... a nie mam dużego wyboru ponieważ mam długie nazwisko więc imie lepiej jak będzie krótkie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

      Mi i mężowi zależało na krótkim imieniu ponieważ mamy długie nazwisko. Bradzo podobało mi się zdrobnienie Tosia więc daliśmy TOLA

      Skomentuj


        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

        ale Tola to pełne imię? ;p

        Skomentuj


          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

          Napisane przez Laurene97 Pokaż wiadomość
          Imion jest tak dużo że naprawdę ciężko jet wybrać odpowiednie ale wole tradycyjne imiona niz takie wymyślane Raisy, Fortunaty czy Wieczysławy
          Dokładnie, ja rópwnież jestem zwolenniczką tradycyjnych imion, uniwrsalnych, które zarówno będą pasowały dla dziecka jak i dla osoby dorosłej- wybierając imię dla dziecka warto mieć jednak na uwadze nie tylko swoje widzimisię, ale przede wszystkim to, że nasze dziecko będzie z tym imieniem funkcjonowało w społeczeństwie- przedszkolu, szkole a potem w pracy.

          Skomentuj


            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

            ja czekam, bo ma byc wkrótce na bellybestfriend baza imion ciekawa jestem co tam bedzie

            Skomentuj


              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

              Warto używać imion tradycyjnych, ale warto też zastanowić się czy w przedszkolu czy szkole nie będzie dziesięcioro chłopców lub dziewczynek o tym samym imieniu.. imiona owszem powinny być tradycyjne i nieskomplikowane, ale też wyjątkowe..

              Skomentuj


                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                i przede wszystkim musi zaakceptowac dwoje rodzicow, a z tym tez bywa róznie ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                  My w maju powitamy Agatkę I jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami tradycyjnych, nieanglojęzycznych imion.

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                    Ja tam takich typowych tradycyjnych imion nie chce dawać dzieciom... chodzi mi bardziej o Marty Anie itp... tych imion jest baaardzo dużo, tym bardziej ,że dziecko będzie mieć typowe Polskie nazwisko " Kowalski" hehe..
                    Ale też uważam ,że zbyt anglojęzyczne imiona albo pochodzące z innych krajów w ogóle nam nieznane to przesada...
                    My się zastanawialiśmy nad takimi imionami jak Amanda, Jessica, Lissa, Nicola< Nadine ale jakoś tak coś mi nie pasowało... te imiona jakby nie miały duszy... jeszcze chciałam dać imię Amelia ale to imię źle mi się kojarzy... w końcu damy Pola tak po prostu. Imię dość proste nie udziwnione i najwazniejsze ,że w końcu się zgadzamy co do imienia. Dla chłopca damy Alan... jakoś tak szybko podjęliśmy decyzje bez wiekszego zastanawiania. Zresztą sama mam nietypowe imię bo jestem Jagoda ( chociaż teraz tak wiele dzieci jest nazywane co mnie cieszy).

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                      Pola- slicznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                        Dość długo i intensywnie debatowaliśmy z mężem na temat imienia, jeszcze przed porodem. Nie znaliśmy płci więc dla chłopca wybraliśmy Wiktor, a dla dziewczynki Anielka. No i mamy teraz naszą małą Anielę

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                          U nas akurat synek ma na imię Bartuś i mi i mężowi bardzo się podoba

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                            Jeden z moich bliźniaków ma na imię Igor- cudowne imię cudowne dziecko. Drugi to Wiktor Imiona wspólnie wybraliśmy z mężem duży wpływ miało to że te imiona od zawsze nam się dobrze kojarzyły

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                              Właśnie przeglądam kalendarz już po raz drugi i cały czas nie wiem jak dać na imię mojej córeczce, co prawda nie znam jeszcze płci, ale imię dla chłopca mam wybrane już od zawsze będzie to Jasiu po moim tacie

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                                Jeśli u mnie pojawi się chłopiec, to będzie Janem po moim dziadku i jednocześnie po teściu
                                Co do dziewczynki, to wahamy się między Marią a Antoniną (chciałabym mieć małą Tosię) :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X