Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • avetia
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja jakiś czas temu zaszalałam i kupiłam zestaw startowy do robienia hybryd z Semilac. Po pierwsze, ogromna oszczędność, kiedy robi się paznokcie samodzielnie, po drugie zaczęłam czuć z tego ogromną frajdę A Semilac lubię za ogromny wybór kolorów i trwałość (hybrydy rządzą!)

    Leave a comment:

  •    
       

  • iamklaudka
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    No właśnie wiele osób mi mówiło, że hybrydy pomagają w trosce o własne paznokcie. Ja mam zamiar iść na taki zabieg.

    Leave a comment:


  • wiola8989
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Mi o dziwo też pomógł manicure hybrydowy. Zawsze jak planuje zapuścić paznokcie na jakąś okazję to robię hybrydę i przez 3 tyg mi rosną i się nie łamią Ale dodam, że używam profesjonalnych lakierów hybrydowych i acetonu z Makear. Nawet po zdjęciu lakieru nie wyglądają na zniszczone

    Leave a comment:


  • Patrycja621
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    mi pomógł olejek rycynowy i manicure hybrydowy

    Leave a comment:


  • naturalna000
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Napisane przez sabina304 Pokaż wiadomość
    Niby hybrydy niszcza paznokcie itp
    Nosilam je przez pol roku i nigdy nie mialam tak dlugioch paznokci jak w hybrydach
    Niestety jak sie je sciagnie to lamia sie prawie od razu.. Ale mi sie i tak zawsze łamaly..
    wszytko zależy od tego w jaki sposób ściągasz hybrydę, znam takie dziewczyny które zrywają bez wcześniejszego namoczenia więc nie dziwota że ich paznokcie są w złej kondycji... Ja hybrydę mam od 2,5 roku z dwoma przerwami po 4 miesiące (w tym czasie też miałam ładne paznokcie). Aktualnie przy małej córeczce nie wyobrażam sobie mieć pomalowanych paznokci zwykłym lakierem, który utrzymuje się 2-3 dni max, malując lakierami hybrydowymi makear mam ok 2-3 tygodni chociaż mogłabym i więcej ale odrosty mówią swoje..

    Leave a comment:


  • boonia004
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    nie robiłam nigdy hybryd, cieżko byłoby mi funkcjonować w zbyt długich paznokciach. na co dzień maluję je po prostu lakierem do paznokci, najbardziej odpowiadają mi odcienie palety Loreal xxx i wyglądam równie elegancko jak po wizycie u kosmetyczki
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:31. Powód: link

    Leave a comment:


  • sabina304
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Niby hybrydy niszcza paznokcie itp
    Nosilam je przez pol roku i nigdy nie mialam tak dlugioch paznokci jak w hybrydach
    Niestety jak sie je sciagnie to lamia sie prawie od razu.. Ale mi sie i tak zawsze łamaly..

    Leave a comment:

  •    
       

  • kajka83
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Nawet jeśli paznokcie są zdrowe to czasami ciężko zadbać o nie regularnie. Zmywając naczynia, piorąc ręcznie, sprzątając czy pracując w ogrodzie regularnie niszczę swoje. Zwykłe lakiery też nie wytrzymują takich obciążeń. Dlatego od jakiegoś czasu inwestuję w hybrydy. Ostatnio trafiłam na lakiery hybrydowe INDIGO xxx Jeszcze nie próbowałam, ale z tego co wiem to są trwałe i z powodzeniem można z nich korzystać bez pomocy profesjonalistki
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:31. Powód: link

    Leave a comment:


  • siejka12
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Wszystko zależy od przyczyny. Czasem ten problem jest spowodowany przez zaburzenia zdrowotne..

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Tylko systematyczna pielęgnacja przynosi efekty. Nie jest tak, że paznokcie robią się ładne i zdrowe natychmiast - zmiany są widoczne po pewnym czasie, ale docelowo są zadowalające. Nie oczekujcie nie wiadomo jakiego efektu - kluczowa cierpliwość.

    Leave a comment:

  •    
       

  • polrun
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    też tak słyszałam

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Z tego co wiem hpbrydy też niszczą paznokcie, efekty tego widać jak już w końcu zdecykuejmy się na powrót do naturalnych, nie pokrytych niczym paznokci

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja brałam witaminy ale większej różnicy nie widziałam. Teraz stosuję specjalną odżywkę do paznokci kupioną w salonie kosmetycznym. Zobaczymy jak ona zadziała.

    [B]tomass3[B] moje koleżanki, które mają słabsze paznokcie też zakładają hybrydy, także coś w tym jest

    Leave a comment:


  • martyczka3
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Oczywiście jest mnóstwo różnych lakierów wspomagających wzrost paznokci, wzmacniających itd, ale moim zdaniem nic tak nie działa jak odpowiednia dieta i ewentualnie jakieś suplementy wapń i żelazo to podstawa.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Zanim sięgniemy po suplementy diety można po prostu poprawić swoją dietę i jeść więcej owoców i warzyw. Na wzmocnienie pasnokci mi pomaga morzenie ich w ciepłej oliwie z wyciśniętym sobiem z cytryny.

    Leave a comment:

       
Working...
X