Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Iwonka886
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Dokładnie, może być tak, że to złe odtłuszczenie lub zmatowienie płytki paznokcia przyczynia się do odpryskiwania lakieru. Trzeba zwrócić uwagę na to jak to robimy aby zapewnić jak najlepsze podłoże dla lakieru. Semilac jest bardzo dobry więc dziwie się, że takie coś się dzieje.

    Leave a comment:

  •    
       

  • semilac
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Napisane przez katarin555 Pokaż wiadomość
    też miałam i wszystko z nimi w porządku, gdyby nie to, że po tygodniu za każdym razem na wskazującym i serdecznym palcu mi odpryskiwały... nie wiem czy moje paznokcie są takie felerne, czy trafiłam na jakąś serię, czy po prostu nie mam do nich szczęścia... ale teraz mam Makear i już jakieś 4 razy zmieniane i bez problemów! może w końcu trafiłam z lakierem...
    katarin555, przyczyną odpryskiwania lakieru może być nieodpowiednie zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia bądź niedokładne odtłuszczenie i zmatowienie płytki.

    W razie pytań - chętnie pomogę
    Online Ekspert marki Semilac

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Napisane przez avetia Pokaż wiadomość
    No u mnie hybrydy Semilac sprawdzają się najlepiej. Są trwałe i na paznokciach wytrzymują spokojnie te trzy tygodnie, a przecież o to chodzi. Do tego mają przecież piękny wybór kolorów, ja czasem dostaję oczopląsu i nie wiem co wybrać
    oj tak co do wyboru kolorów to również mam ten sam problem dla mnie są mega wytrzymałe a tu o to chodzi Wiadomą rzeczą jest to, że w lato inne kolorki sa w modzie a zimą inne i trzeba zawsze mieć ich sporo

    Leave a comment:


  • avetia
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    No u mnie hybrydy Semilac sprawdzają się najlepiej. Są trwałe i na paznokciach wytrzymują spokojnie te trzy tygodnie, a przecież o to chodzi. Do tego mają przecież piękny wybór kolorów, ja czasem dostaję oczopląsu i nie wiem co wybrać

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Napisane przez katarin555 Pokaż wiadomość
    też miałam i wszystko z nimi w porządku, gdyby nie to, że po tygodniu za każdym razem na wskazującym i serdecznym palcu mi odpryskiwały... nie wiem czy moje paznokcie są takie felerne, czy trafiłam na jakąś serię, czy po prostu nie mam do nich szczęścia... ale teraz mam Makear i już jakieś 4 razy zmieniane i bez problemów! może w końcu trafiłam z lakierem...
    Może wszystko zależy od płytki paznokcia, bo u mnie nic podobnego się nie dzieje tym bardziej, że jestem mamą i ciągle pracuje na pełnych obrotach. Trzeba trafić na idealny lakier dla siebie - wiadoma sprawa.

    Leave a comment:


  • katarin555
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    też miałam i wszystko z nimi w porządku, gdyby nie to, że po tygodniu za każdym razem na wskazującym i serdecznym palcu mi odpryskiwały... nie wiem czy moje paznokcie są takie felerne, czy trafiłam na jakąś serię, czy po prostu nie mam do nich szczęścia... ale teraz mam Makear i już jakieś 4 razy zmieniane i bez problemów! może w końcu trafiłam z lakierem...

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja używam lakierów semilac i szczerze mogę polecić, są dobrze kryjące, maja ładne kolory i długo utrzymują się na paznokciach, a co najważniejsze nie są drogie Więc warto zakupić i wypróbować.

    Leave a comment:

  •    
       

  • sroka35
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    dokładnie, piękne dłonie to nasza wizytówka. Sara55, a gdzie kupujesz te lakiery makear, drogie one są?

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Napisane przez katarin555 Pokaż wiadomość
    ja kiedyś myślałam, że hybrydami zapuszczę paznokcie, a teraz się od nich uzależniłam
    Oj tak od pięknie pomalowanych paznokci można się uzależnić Również tak mam, że muszę teraz miec hybrydy bo inaczej źle się czuję i mam wrażenie, że wszyscy wtedy zwracją uwagę na moje nie pomalowane paznokci

    Leave a comment:


  • katarin555
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    ja kiedyś myślałam, że hybrydami zapuszczę paznokcie, a teraz się od nich uzależniłam

    Leave a comment:

  •    
       

  • moniikaa
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Tez pokochałam hybrydy

    Leave a comment:


  • sara55
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    ja zaczęłam malować paznokcie lakierami hybrydowymi gdy jeździłam na wakacje i chciałam mieć ładne paznokcie bez potrzeby poprawiania, teraz na co dzień noszę hybrydy i nie wyobrażam sobie wrócić do zwykłych lakierów. Mam dobrą lampę lakiery makear, które trzymają się długo. Dobrze nakładają się nie robiąc smug.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja sama zakupiłam sobie lampę i robię hybrydę. Miałam dość tego, że przy normalnych lakierach musiałam malować paznokcie co 2 dni. Hybryda w ogóle ładniej wygląda na paznokciach niż zwykły lakier.

    Leave a comment:


  • avetia
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Iwonka, dlatego fajnie sprawdzają się hybrydy. Ja właśnie dlatego zdecydowałam się robić sobie pazurki sama, bo wprawdzie na początku trzeba poświęcić trochę czasu na naukę, ale później paznokcie (jeśli używasz dobrych produktów, u mnie to Semilac) wytrzymują spokojnie ok. trzy tygodnie i dosłownie nic nie musisz z nimi robić

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Nie umiem tworzyć wzorków czy innych zadziwiających zdjęć wiec ograniczam się tylko do ich pomalowania A i to czasami cieżko znaleźć chwilę na ten zabieg Na paznokcie pomagają też preparaty apteczne sprawdzają się ok

    Leave a comment:

       
Working...
X