Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ewkowata
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    netmonika - wiesz co sporo kobiet chwali paznokcie po ściągnięciu hybryd więc one może tez jakoś je chronią i jest efekt na później

    Leave a comment:

  •    
       

  • remila_85
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Mi bardzo pomaga regenerum

    Leave a comment:


  • netmonika87
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja mam od jakiegoś czasu bardzo piękne paznokcie ale jest to tylko zasługa hybrydy którą mam już od kilka miesięcy ... aż boję się pomyśleć co będzie się działo kiedy przestaje nakładać hybrydę ... mój problem powróci a nawet jeszcze bardziej się nasili

    Leave a comment:


  • ewkowata
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    ma bardzo pomogła na paznokcie odżywka z eveline chyba sos się nazywa, na prawdę paznokcie się od niej wzmacniają, nie łamią się i szybko rosną

    Leave a comment:


  • minioka54
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Zacznij od odpowiedniego odżywiania się, poczytaj jakie produkty maja witaminę, która wpływa na to aby paznokcie były mocne i zdrowe. jeśli to nie pomoże pójdź do apteki-farmaceuta Ci doradzi co kupić.

    Leave a comment:


  • mrrufus98
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Napisane przez pitula Pokaż wiadomość
    Moje paznokcie nie są ostatnio w dobrym stanie, bo okazało się, że się u maicurzystki zaraziłam grzybicą Nawet nie wiedziałam i dopiero po jakimś czasie zobaczyłam, co tam się dzieje. Nawet próbowałam jakieś lakiery stosować na grzybicę, ale nic nie dały. Dopiero lekarz mi doustny trioxal przepisał i teraz zaczynam widzieć jakieś oznaki poprawy.
    szczerze mówiąc myślałam że takie rzeczy się nie zdarzają ...

    Leave a comment:


  • pitula
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Moje paznokcie nie są ostatnio w dobrym stanie, bo okazało się, że się u maicurzystki zaraziłam grzybicą Nawet nie wiedziałam i dopiero po jakimś czasie zobaczyłam, co tam się dzieje. Nawet próbowałam jakieś lakiery stosować na grzybicę, ale nic nie dały. Dopiero lekarz mi doustny trioxal przepisał i teraz zaczynam widzieć jakieś oznaki poprawy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kimala
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Radzę również zwracać uwagę na dietę - wszystko w niej powinno być rozsądne. Odradzam za to kontakt ze środkami chemicznymi, bo bardzo łatwo można sobie te paznokcie zniszczyć. Ogólnie - dbajcie o nie.

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Kilka tygodni z odżywką new nails i powinniście być właścicielami o niebo lepszych paznokci - ładnych i zdrowych, całkowicie możecie również zapomnieć o tym, że paznokcie mogą pękać.

    Leave a comment:


  • kika1985
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    A ja przypominam o zakładaniu rękawiczek do wszystkich prac domowych, nie tylko do zmywania naczyń...

    Leave a comment:

  •    
       

  • Jolcia777
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Polecam domowe sposoby:

    xxx
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:34. Powód: link

    Leave a comment:


  • madureczka
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ta odżywka jest dobra przez pierwsze kilka tygodni, a później paznokcie stają się znów kruche i łamliwe, tyle że w inny sposób, bo jakieś takie sztywne są i chyba od tego się łamią. Najlepiej działa moczenie pazurków codziennie przez 10 minut w żelatynie spożywczej rozpuszczonej w małej miseczce wody. I 2 razy w tygodniu wcierać w płytkę paznokcia albo oliwę z oliwek, albo oliwkę dla dzieci, albo nawilżający krem do rąk i paznokci Pomaga!

    Leave a comment:


  • ewelynkam
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Odżywka eveline 8w1 jest niezła na wzmocnienie, ale niestety strasznie wysusza skórki :/

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
    jakos nie przepadam za pestkami z dyni :-)
    Przemyć je do jakiejś sałatki. Nawet nie poczujesz,że tam są... ja tak robię

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    jakos nie przepadam za pestkami z dyni :-)

    Leave a comment:

       
Working...
X