Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak schudnąć ?

    Napisane przez zuzka77 Pokaż wiadomość
    Całe życie sobie obiecuję, ze schudnę, ale jakoś średnio mi to wychodzi.Nie mam samozaparcia na tyle, by nie grzeszyć. Uwielbiam ziemniaki, ryż, makarony, trudno mi jest pozbyć się ich z diety
    Doskonałym pomysłem jest znalezienie kogoś w podobnej sytuacji i wzajemne motywowanie się do diety, basenu czy ćwiczeń na siłowni. Może masz jakąś koleżankę? Jeśli tak, możesz jej np kupić w prezencie tego typu gadżet a później namówić na wspólne, regularne treningi.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak schudnąć ?

      Podstawa to mądre i systematyczne odchudzanie się + odpowiednia dawka ruchu, ale trzeba pamiętać o tym, że trzeba być w tym systematycznym i konsekwentnym inaczej nie ma to najmniejszego sensu moim zdaniem. Jeśli chodzi o preparaty to bym odpuścił bo to tylko chemia, jest na rynku sporo zabiegów - http://www.queensclinic.pl/zabiegi-n...ki-tluszczowej i w tym kierunku ewentualnie bym szukał pomocy jak dieta i regularność by nie pomagała.

      Skomentuj


        Odp: Jak schudnąć ?

        A czy słyszałyście o takich zabiegach na rozstępy jak laser Resur FX? Po odchudzaniu mogą się okazać bardzo przydatne. Już po 1-2 zabiegach widać ogromną różnicę na skórze. Jest to jeden z lepszych sposobów walki z rozstępami, trochę bolesny ale mamy możliwość znieczulenia się maścią Emla. Można je wykonać w salonie Vici Clinic w Krakowie; na ich stronie w internecie znajdziecie też więcej informacji na ten temat.

        Skomentuj


          Odp: Jak schudnąć ?

          Moim patentem na każdą chandrę jest masło orzechowe. Przyjęłam taktykę, że wybrałam sobie produkt, który uwielbiam, a zarazem jest zdrowy i w każdej chwili zwątpienia po niego sięgam. Masła orzechowe wybieram te bez soli, cukru i oleju palmowego, na przykład: http://www.guiltfree.pl/pl/masla-orz...213711290.html, wtedy mam pewność, że dostarczam sobie tylko zdrowego tłuszczu.

          Skomentuj


            Odp: Jak schudnąć ?

            Ostatnio widziałam w tv program gdzie faktycznie mówili że masło orzechowe jest bardzo zdrowe pod warunkiem właśnie że wybiera się te z dużą zawartością orzechów, najlepiej żeby było min 70-80 %

            Skomentuj


              Odp: Jak schudnąć ?

              Ja polecam naturalne, indyjskie herbatki. Swego czasu wspomagałam się w ten sposób i jest to dużo lepsza opcja, aniżeli chociażby suplementy diety. Ze swojej strony mogę polecić bardzo smaczną herbatę zieloną o właściwościach, które pomagają w redukcji masy ciała, a mianowicie Tulsi Green Tea Organic India stąd: http://www.magiczne-indie.pl/181-herbaty-organic-india.

              Skomentuj


                Odp: Jak schudnąć ?

                Pozdrawiam tych co tracą po 20+kg w 1-2 miesiące... na pewno będziecie płakać za jakiś czas. Po co tak kombinować jak dostęp do dietetyków jest obecnie bardzo duży? Nie można po prostu sobie znaleźć jakiegoś miejsca polecanego przez innych i się wybrać tam? W Krakowie bardzo dobra placówka chwalona bardzo często derma clinic - zobacz więcej - na pewno takie odchudzanie da nam lepsze efekty aniżeli rzucenie się na głęboką wodę i tracenie 10 kg miesięcznie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak schudnąć ?

                  20 kg w miesiac to nielada wyczyn, ja po porodzie w miesiac schudlam 10 kg, pozniej nastepne piec w przeciegu trzech miesiecy, a trzy kilogramy mi zostaly, jstem 8 miesiecy po porodzie i nie moge tego zrzucic a najgorsze to, ze wszystko sie skumulowalo na brzuchu...

                  Skomentuj


                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Żeby schudnąć wystarczy zacząć ćwiczyć, dużo się ruszać biegać, jeździć na rowerze, pływać. To naprawdę jest podstawa, tylko to ci usunie tłuszcz.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak schudnąć ?

                      Moja szwagierka schudła 15 kg ale w długim czasie, efektowne ćwiczenia i skuteczna dieta bogata w błonnik ,którą przepisał lekarz a do diety tak się już przyzwyczaiła i stwierdziła że nigdy wcześniej się lepiej tak nie czuła także można zdrowo schudnąć małymi krokami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak schudnąć ?

                        Serio? Nigdy nie przypuszczałam, że bielizna może coś dawać.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak schudnąć ?

                          Kompleksowy plan, to od tego powinniśmy zacząć chcąc zadbać o zdrową sylwetkę i skuteczne odchudzanie. Chwilowe działania oraz krótkotrwałe diety rzadko przynoszą spodziewane efekty. Ponadto narażamy się na efekt jojo i skazujemy organizm na utratę niezbędnych składników. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. jakie geny odpowiadają za nasz apetyt oraz czy mamy wrodzoną skłonność do przybierania na wadze. Wyniki badań pokażą, m.in. jak ułożyć właściwą dietę, ile powinieneś jeść tłuszczów, białek i węglowodanów, jakie produkty są dla ciebie wskazane, a z jakich powinieneś zrezygnować, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Wszystkim, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie, zachęcam do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie: czy lepiej sprawdzasz się w sportach siłowych czy wytrzymałościowych, w jakich dyscyplinach masz największe szanse odnieść sukces, które produkty są najlepszym źródłem witamin, czy też jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą i zdrowym wyglądem skóry. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

                          Skomentuj


                            Odp: Jak schudnąć ?

                            jak ktoś znajdzie skuteczny sposób na zrzucenie zbędnego ciężaru bez efektu jojo to z chęcią posłucham... moja waga po ciąży wcale nie chce lecieć w dół...

                            Skomentuj


                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Napisane przez jowita99
                              Trzeba pić dużo wody, ćwiczyć no i nosić odpowiednią bieliznę wyszczuplającą i modelującą. Nie dość ,że bielizna z orirose http://orirose.pl/ jest wygodna i miła w dotyku to jeszcze jest bardzo praktyczna - redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatny masaż.
                              Ciekawe czy takla bielizna pomaga w schudnięciu, ale nawet jeśli nie to delikatny masaż każdej kobiecie się przyda. To może być ciekawe doznanie

                              Skomentuj


                                Odp: Jak schudnąć ?

                                Olej z wiesiołka wspomaga odchudzanie i ma świetny wpływ na skórę, włosy i paznokcie (zielone opakowanie z napisem Gal). Oczywiście nic nie zastąpi ćwiczeń i diety.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X