Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tipsy: żel czy akryl?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • szymon507
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Ja uważam że, jak masz odpowiednie urządzenia kosmetyczne to paznokcie wychodzą świetnie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • dudek20
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    W takim przypadku pomocne będą urządzenia do manicure, część z nich można kupić naprawdę tanio.

    Leave a comment:


  • madureczka
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Teraz tipsy chyba już wyszły z mody?

    Leave a comment:


  • pop-and
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Napisane przez nataliaach Pokaż wiadomość
    ...ale jeśli, któraś z Pań, chciałaby miec dluzsze paznokcie to już problem, bo ma za słabą płytkę. Wtedy najlepszy wyjsciem jest utwardzenie ich żelem, a potem nałożyc sam kolor, czyli hybryde
    A jak długo trzyma taki żel?

    Leave a comment:


  • nataliaach
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Napisane przez Weronika7733 Pokaż wiadomość
    Ani to, ani to. Hybrydy
    ...ale jeśli, któraś z Pań, chciałaby miec dluzsze paznokcie to już problem, bo ma za słabą płytkę. Wtedy najlepszy wyjsciem jest utwardzenie ich żelem, a potem nałożyc sam kolor, czyli hybryde

    Leave a comment:


  • Weronika7733
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Ani to, ani to. Hybrydy

    Leave a comment:


  • Patris38
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Jak dla mnie tipsy są znakiem rozpoznawczym nie powiem kogo. Nigdy bym się nie zdecydowała, a inna sprawa, że mam delikatne paznokcie nie i będę ich niszczyć tipsami.

    Leave a comment:

  •    
       

  • patiamelka38
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Ja na naturalnych zrobiłam trzy razy hybrydowe. Oczywiście efekt ładny, tylko paznokcie później były zdecydowanie w gorszej kondycji. Trzeba więc pomyśleć na czym na zależy bardziej. Ja zrezygnowałam i jak mam ochotę sama sobie maluje lakierami z efektem żelu.

    Leave a comment:


  • marekwisn0
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Czym różni się żel od akrylu? Który lepiej zastosować do paznokci kruchych i łamliwych?

    Leave a comment:


  • teresskaa1
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Ja nie jestem fanką tipsów. Wolę krótsze paznokcie, ale za to ładnie pomalowane. Idealnie nadają się do tego lakiery hybrydowe. Ciekawe inspiracje związane z manicure hybrydowym zawiera ten blog kosmetyczny. A największą zaletą takiego manicure jest bez wątpienia jego trwałość.

    Leave a comment:

  •    
       

  • pop-and
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Zawsze warto samemu próbować. A dobre urządzenia w tym pomagają.

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Mi też się podobają. W czwartek idę do kosmetyczki.

    Leave a comment:


  • marekko1221
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Żona zawsze robi sobie paznokcie w Anlaya Day Spa w Józefowie, nie przepadam za szponami u kobiet ale tam zrobione paznokcie wyglądają bardzo ładnie i naturalnie.

    Leave a comment:


  • magda1990k
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Zdecydowanie wolę żele, choć akryl łatwiej można zdjąć. Teraz mam swoje naturalne długie więc tipsy nie są mi potrzebne.

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Od dawna te same kosmetyki do paznokci i efekt jest w porządku. Najważniejsze, że wygląda to stabilnie, płytka jest w doskonałej kondycji, nie sprawia problemów, no i efekt się trzyma. Jadę na hybrydach new nails. Jak na razie nie mam żadnych problemów, wszystko wygląda w porządku.

    Leave a comment:

       
Working...
X