Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tipsy: żel czy akryl?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    ja mam żelowe...polecam

    Leave a comment:

  •    
       

  • 30kasa
    replied
    To pogratulowac tym, co mają swoje!. Ale te panie które nie mogą zapuścić, albo mają bardzo łamliwe robią sobie tipsy. Moja mama też ma swoje ładne paznokcie a i tak nakłada zel, kwestia gustu komu jakie sie podobają.

    Leave a comment:


  • _star_
    replied
    Napisane przez nicola
    A ja moge sie tylko pochwalic ,że mam swoje mocne,grube i długi paznokcie,często znajome pytały Mnie gdzie robie tipsy...złościło Mnie to więc je skrócilam troszeczkę
    Ja tak samo!! Nalepsze są naturalne!! Akryl, żele i co tam tylko jeszcze jest strasznie niszczą naturalne paznokci. Moja mama robiła akryl mimo że miła ładne, mocne i zdrowe paznokcie. Po akrylu są one łamliwe, rozdwajają się i nie da się ich wogle zapuścić. Ja nigdy żadnych sztuczny nie miałam i nie mam zamiaru mieć!!

    Leave a comment:


  • 30kasa
    replied
    Ja już od kilku lat nakładam tipsy, sama mam żelowe chociaż akrylowe czy porcelana według mnie są trwalsze, ze względu na małego nakładam żelowe żeby nie smrodzić w domu płynem do akrylu. A na paznokcie od stóp polecam sam żel french lub kolor zwłaszcza na lato, pazurki są zawsze błyszczące bez odprysków super sprawa. A czy się niszczą, ciężko mi powiedzieć, jak tips jest dobrze nałożony i odpowiednio ściągnięty to napewno z płytką nic się nie dzieje. Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Monika26
    replied
    ja tez sama sobie robie tipsy żelowe i wydaje mi sie ze sa bardziej naturalne od akryli. Chociaż akrylowe tez miałam kilka razy i do tych stylistka musi się pożądnie przyłożyć i opracowac je tak żeby nie były grube bo to strasznie wygląda

    Leave a comment:


  • luska884
    replied
    Na stopach tez są oki tylko oczywiście jedynie w lato

    Leave a comment:


  • luska884
    replied
    hej ja sama robię sobie paznokcie i polecam żelowe o wiele ładniejsze i trwalsze od akryli

    Leave a comment:

  •    
       

  • rachotka
    replied
    mam kolezankę która zakład tipsy i ona poleca żelowe.a tipsy na stopach są super

    Leave a comment:


  • baterflau
    replied
    Witam to prawda na paznokciach u stop taz mozna zelowe sa jak swoje i nie niszcza tak bardzo plytki podobno

    Leave a comment:


  • biedronka
    replied
    Ja kiedyś miałam żelowe i wszystko było ok. Chyba mogę je polecić.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kiwi
    started a topic Tipsy: żel czy akryl?

    Tipsy: żel czy akryl?

    Dziewczyny, które tipsy lepsze: żelowe czy akrylowe? Jestem ciekawa Waszych opinii

    Słyszałam, że można montować sobie tipsy na paznokciach u nóg! Na to bym raczej nie wpadła
       
Working...
X