Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tipsy: żel czy akryl?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • jagoda911
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Moim zdaniem to żele. Miałam kilka razy i zawsze byłam zadowolona, nic się z nimi nie działo. A za akrylem jakoś nie przepadam....

    Leave a comment:

  •    
       

  • kinius33
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    Przedłużanie paznokci nie niszczy paznokci
    A czy żel czy akryl, to już decyduje Wasza płytka

    Leave a comment:


  • zeberka9
    replied
    Odp: Tipsy: żel czy akryl?

    ja preferuje zel, chociaz akryl fatwiej sie zdejmuje.

    moim zdaniem najlepiej wyglada zel polozony od razu na paznokciu, a nie na tipsie, jesli kobiecie sie łamia to idealne rozwiazanie. mozna tez przeciez przedluzyc paznokcie zelem na szablonie.
    mniej roboty ze zdejmowanie, takie moje zdanie.
    chcialabym sie nauczyc jeszcze przedluzac akrylem.

    osobiscie wole przynajmniej sobie nakladac sam zel, bez uzycia tipsa.

    Leave a comment:


  • giga_ma
    replied
    Ja miałam raz żel, odpadał od paznokci, choć był dobrze zrobiony. Bardzo szybko rosną mi włosy i paznokcie, więc nie jest to także zbyt opłacalny zabieg w moim przypadku, bo szybko trzebaby było go uzupełniać... Ogólnie wychodzę z zał, że nie ma jak własne paznokietki

    Leave a comment:


  • Akrylek
    replied
    Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
    o wlasnie dziewczyny a jak sieto wogole robi?
    bo ostatnio byulam sobie zrobic akryle i jak patrzylam to raczej latwizna tylko czy ktos moze mi powiedziec co ja potrzebuje do tego kupic?
    a czy akryle tez sie suszy lamp czy? bo mi nie suszyla.
    Akryli się nie suszy lampą a potrzebne rzeczy to liquid,szablony lub tipsy albo twoja naturalna płytka jeżeli masz długie ,pilniki tak jak banan i prosty o gradacji 80\80,100\100,180\180,80\100,100\180 dużo jest tego akryl clear,white i pink no i nie raz jest potrzebny kamuflarz,pędzelek do akrylu,klej do tipsów z pędzelkiem,cleaner tzw odtłuszczacz ,gilotyna do tipsów ,patyczki do odpychania skórek,oliwka do skórek,primer,waciki bezpyłowe,dezynfekcja do rąk i narzędzi no i różne ozdoby,akryle kolorowe i nabłyszczacz

    Leave a comment:


  • Akrylek
    replied
    Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
    a sam akyl nie niszczy plytki?
    Tak jak żel czy akryl niszczą troszkę płytkę

    Leave a comment:


  • Akrylek
    replied
    Witam paznokcie u każdej kobiety powinny być zadbane ponieważ to nasza wizytówka ja zajmuję się paznokietkami akrylowymi na tipsie lub naturalnym paznokciu robię je u siebie w mieszkaniu Gdańsk chętne panie proszę o kontakt 503-049-865 odpisuję na smsy lub gg 1865295

    Leave a comment:

  •    
       

  • polavica1
    replied
    a sam akyl nie niszczy plytki?

    Leave a comment:


  • ewelka21
    replied
    Tipsy

    Hmmm,ciężko jednoznacznie odpowiedzieć.Ja dość długo nosiłam tipsy akrylowe.Są dość trwałe.Poźniej zdecydowałm sie na żelowe i by lam równie zadowolona-Są naprawdę trwałe i wyglądają ,,mniej sztucznie"niż akrylowe(tak mi się wydaje).Ale teraz wogóle zrezygnowałam z tipsów na rzecz umacniania płytki paznokcia samym akrylem.Jeśli masz długie paznokcie to zachęcam do tej metody.Nie dość,ze wzmacniasz swoja płyke,to nie niszczysz jej klejem do tipsów)

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Ja mam ladne paznokcie ale kiedys kosmetyczka zalozyla mi zelowe.Pozniej plytka dlugo dochodzila do zdrowia,wiecej tego nie zrobie.Jest fajna odzywka do pazurkow(z wyprobowanych przeze mnie to jedyna ktora na prawde dziala),do nabycia w Douglasie kosztuje niemalo ale warto kupic jezeli ktos ma miekka albo rozdwajajaca sie plytke paznokcia.Nazywa sie Micro cell 2000 i stosuje sie ja :1 dzien 1 warstwa, 2 dzien druga a na trzeci dzien wszystko zmywamy i zaczynamy od poczatku a to wszystko przez jakies 3 tygodnie.Pozniej mozna uzywac odzywke jak bezbarwny lakier.Paznokcie rosna gladkie i twarde jak z obrazka bez nakladania zeli czy doklejania czegokolwiek Na prawde polecam

    Leave a comment:

  •    
       

  • polavica1
    replied
    Napisane przez Monika26 Pokaż wiadomość
    ja tez sama sobie robie tipsy żelowe i wydaje mi sie ze sa bardziej naturalne od akryli. Chociaż akrylowe tez miałam kilka razy i do tych stylistka musi się pożądnie przyłożyć i opracowac je tak żeby nie były grube bo to strasznie wygląda
    hahah no jak przyklejona guma turbo!

    Leave a comment:


  • polavica1
    replied
    Napisane przez luska884 Pokaż wiadomość
    hej ja sama robię sobie paznokcie i polecam żelowe o wiele ładniejsze i trwalsze od akryli
    o wlasnie dziewczyny a jak sieto wogole robi?
    bo ostatnio byulam sobie zrobic akryle i jak patrzylam to raczej latwizna tylko czy ktos moze mi powiedziec co ja potrzebuje do tego kupic?
    a czy akryle tez sie suszy lamp czy? bo mi nie suszyla.

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    Moja siostra sien tym zajmuje i to jets tak ze zelowe sa ladniejsze ale akryl jest trwalszy. Ja mam swoje naturalne bardzo dlugioe wiec mi tipsy nie potrzebne

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Ja tez jestem za naturalnymi, jadlam witaminki, stosowala odzywki i teraz mam super mocne paznokcie.Z opowiesci kolezanek zele sa lepsze.
    Sama robilam sobie pasurki nawet na slub - oto owoc mojej pracy:

    Leave a comment:


  • koniczynka
    replied
    osobiście nie robię ani jednych ani drugich, ale moja siostra się tym zajmuje poleca żelowe

    Leave a comment:

       
Working...
X