Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    ja byłam w zeszłym roku w parku Kulturinsel i już planuje nastepny wyjazd tam, bo dzieciom tak się podobało, że ciągle pytają czy w tym roku też tam pojdziemy niedługo starszy synek ma 9 urodziny więc w ramach niespodzianki chcemy go tam zabrać jesli nie macie pomysłu na atrakcje dla waszych pociech to jak najbardziej polecam to miejsce

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      Jeżeli wybieramy się na wakacje z dzieckiem zagranicę, to najczęściej wybieramy sprawdzone biuro podróży jak Tui, Itaka, Neckermann. Przy wyborze biura sugeruje się opiniamiinnych. Z maluchami wybieramy wyłącznie europejskie kraje, hotele z udogodnieniami dla rodzin, animatorami, dziecięcym menu etc.
      Natomiast podróżując po Polsce wybieramy gospodarstwa agroturystyczne lub kwatery prywatne o wysokim standardzie, które nie są tak drogie jak hotel, a często o wiele bardziej przyjazne i wygodne.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        Ja stawiam na odpoczynek na łonie natury. Chociaż moja córka ma dopiero rok i nie jest zbyt wymagająca turystką (z wyłączeniem połowy mieszkania, jaką trzeba brać na każdy wyjazd) uwielbiamy z rodziną jechać z dala od miasta. Młoda była już w górach, nad morzem i na mazurach. Najlepiej czuła się nad morzem, ale może dlatego, że pojechaliśmy tam zupełnie poza sezonem.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          Ja stawiam na spokojniejsze miejscowosći , w których mogę wypocząć. Jak jadę na wakacje to szukam miejsca gdzie mogę się na przykład porządnie zresetować. Mam dość stresującą pracę. Poza tym jak plaza jest mniej zaludniona to łatwiej jest dopilnować dziecko.

          Świetnie jest w Niechorzu. Noclegi nie są drogie bo wystarczy sobie popatrzeć:
          http://www.e-wczasy.pl/noclegi,niechorze

          Jest tam sporo domów wypoczynkowych gdzie można wykupić sobie nocleg z jedzeniem. Plaże są również szerokie:

          Skomentuj


            #80
            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Napisane przez karina-kos Pokaż wiadomość
            Ja stawiam na odpoczynek na łonie natury. Chociaż moja córka ma dopiero rok i nie jest zbyt wymagająca turystką (z wyłączeniem połowy mieszkania, jaką trzeba brać na każdy wyjazd) uwielbiamy z rodziną jechać z dala od miasta. Młoda była już w górach, nad morzem i na mazurach. Najlepiej czuła się nad morzem, ale może dlatego, że pojechaliśmy tam zupełnie poza sezonem.
            To tak samo jak my najchętniej jeździmy tam, gdzie jest spokój i dużo zieleni. Może dlatego, że mieszkamy w Krakowie i na co dzień mamy beton i hałas... teraz też przygotowujemy się do wyjazdu na majówkę, myślimy o jakiejś agroturystyce. Już nawet zamówiłam taką opaskę dla dziecka (http://www.siband.pl/), na której można zapisać nr telefonu, bo córka ruchliwa i wystarczy chwila, żeby zniknęła z oczu...

            Skomentuj


              #81
              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              W wakacje u nas nie może zabraknąć polskiego morza To już taka tradycja, że co roku kilka dni spędzamy nad Bałtykiem, bo dzieciaki to najlepiej całe dnie spędzałyby nad wodą, na plaży. Ostatnio było Władysławowo , a w tym roku będzie Łeba. Pokoje już zarezerwowane w ''Muszelka'' - http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/63,1...okoje-goscinne Nudzić na pewno się nie będziemy bo w tym mieście atrakcji od koloru do wyboru.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                My w tym roku po rocznej przerwie wracamy nad Bałtyk. Jednak tym razem nie półwysep helski tylko zachodnie wybrzeże. Jedziemy w sprawdzone kilka lat temu miejsce z naszą roczną córką. Oprócz morza planujemy też Zakopane w tym miesiącu , a w czerwcu Mazury i pływanie łódką po jeziorze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                  My w tym roku po rocznej przerwie wracamy nad Bałtyk. Jednak tym razem nie półwysep helski tylko zachodnie wybrzeże. Jedziemy w sprawdzone kilka lat temu miejsce z naszą roczną córką. Oprócz morza planujemy też Zakopane w tym miesiącu , a w czerwcu Mazury i pływanie łódką po jeziorze.
                  Annaniol to zapowiada u Was sie ciekawie. W zakopanym jest bardzo fajnie my byliśmy w ubiegłym roku a w tym też chcemy na półwysep Helski i właśnie szukamy noclegów, gdybyś mogła mi coś polecić to byłabym wdzięczna

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    ja polecam Władysławowo jako bazę. Bardzo dobrze zorganizowane miasteczko, gdzie wszystko jest pod ręką i niczego nie brakuje poza miejsce na plaży w centrum, ale... Nam to nie przeszkadza, bo i tak zawsze opalamy się po drugiej stronie portu już na mierzei gdzie jest dużo czyściej i luźniej. Ostatnio mieszkaliśmy w Wielkiej Chacie i polecamy ogólnie. Chętnie tam za rok wrócimy,

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Bardzo dziękuje za info. Zobaczę sobie jutro i powiem szwagierce bo jadą z nami i razem czegoś szukamy. A wiadomo jak ktoś był to coś podpowie i łatwiej jest szukać jak się wie gdzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Teresa, może i z Władysławowa na Hel jest bliżej, ale ja polecam z nadmorskich miejscowości DĘBKI lub KARWIĘ. Są tam bardzo szerokie i czyste plaże, dookoła lasy. Zupełnie inaczej niż we Władysławowie, które jednak jest miastem.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          Ale plusem Władka jest to, że tam stawiasz auto na parkingu i nie ruszasz go do wyjazdu. We Władku wszędzie można pójść pieszo albo podjechać pociągiem zamiast stać w korkach. Masz na miejscu markety, w których nigdy nie brakuje jedzenie, picia, środków higienicznych, kosmetyków w razie potrzeby itp. W związku z tym nie podnoszą sztucznie cen. Masz pod nosem przychodnie i pogotowie w razie torzeby, apteki, mega duży kościół w którym msze są o rana do bardzo poznego wieczora bo o 21 jest ostatnia msza. Ciagle cos sie tam dzieje wiec nawet w razie niepogody nie ma szans na nude. No i w wiele miejsc mozna pojsc na spacer np Chałupy, Jastrzębia Góra, Rozewie itp itd.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            Ja wolałabym gdzieś w zaciszu, ale znając mojego męża to będzie wolał w mieście bo powie ze my na wsi cały czas. Ale zobaczymy musimy wszystko przedyskutować z bratem i jego rodziną i zobczymy gdzie sie wybierzemy i gdzie będą jeszcze miejsca. Chcemy jechać na przełomie lipca i sierpnia bo w tedy chyba najlepsza pogoda, ale zobaczymy jak mąż wyrobi się z pracą i kiedy brat będzie miał urlop.
                            Ja nigdy latem nie byłam nad morzem to nie wiem jak jest i nie mam pojęcia na co zwracać uwagę. W górach jesteśmy obyci ale z morzem latem nie

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              Ja nad morzem jestem praktycznie co roku od 24 lat Dwa razy miałam przerwę w tym czasie. ZAWSZE mam pogodę nie zależnie od tego czy jestem tam w drugiej połowie lipca, na początku sierpnia czy pod koniec sierpnia. Moim marzeniem jest jesień i zima nad morzem kiedy nie ma tam prawie nikogo i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się je zrealizować.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                ja byłam kilka razy nad morzem jesieniom w październiku i jest bardzo fajnie. Słychać szum morza, można spokojnie spacerować i nie trzeba się przepychać przez tłumy. Nasza rodzina należy do tych którzy wolą aktywnie wypoczywać i nie wiem jak to będzie latem pewnie na plaży będziemy mało a wiecej bedziemy spacerować i zwiedzać.
                                Na jesień polecam kołobrzeg i hotel Diva spa w październiku płaciliśmy połowę ceny a pokoje super na taki komfort możemy sobie pozwolić tylko jak są zniżki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X