Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Napisane przez bica100 Pokaż wiadomość
    Do krematorium
    Mało finezyjny żart Podróżowanie z dzieckiem to zawsze spore przedsięwzięcie, ale jeśli dobrze się przygotujemy to nie powinno być problemów. Ważne by mieć odpowiedni wózek i nosidełko. Ryzykowne jest też podróżowanie samolotem, bo gdy małemu szkrabowi zatkają się uszy nie będzie umiało sobie ich odetkać. Dopóki nasze pociechy są mało najbardziej rozsądne jest odłożenie dalekich wycieczek

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      Co prawda do wakacji jeszcze daleko ale polecam bardzo Farmę Iluzji koło Warszawy. Co prawda większość atrakcji przeznaczona jest tam dla starszych dzieci, takich minimum 5-6 lat..ale maluszki też znajdą coś dla siebie. Atrakcje, które tam sie znajdują rozbudzają myślenie i kreatywność i a dodatkowo bawią. Sam dorosły świetnie się tam może bawić. My spędziliśmy tam cały dzień i wspominamy go bardzo miło. W otoczeniu farmy znajduje się całkiem spora baza noclegowa..ośrodki wczasowe, kwatery i gospodarstwa agroturystyczne. Najlepiej jechac tam poza świętami i w ciągu tygodnia, bo w weekendy są ogromne kolejki do kazdej atrakcji.
      My się wybieramy tam znowu..w zimę jest tam zazwyczaj wioska Mikołaja. Można zobaczyc jak elfy pracują..zobaczyć renifery i samego Świętego Mikołaja. Także polecam wszystkim. Cenowo również jest bardzo przystępnie. Na terenie farmy można zjeść i obiadek i coś słodkiego. Także plecam gorąco:-)

      Skomentuj


        #48
        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
        Ja uważam, że wiek dziecka to jednak najmniejszy problem - gorzej z daleką podróżą. My byliśmy z naszym maluchem (wtedy 8 miesięcy) nad morzem, w Dębkach. Przepiękna mieścinka. Z każdej strony las, dużo zieleni i wspaniałego rześkiego powietrza. Idealne miejsce na spacery z wózkiem. Do morza blisko z każdej strony miesjcowości. Do morza wpada rzeczka Piaśnica. W morzu woda zimna, a w rzece dużo cieplejsza a woda czysta. Zatem nasz Maluch pluskał się do kresu sił w rzece I starszy i młodszy dzieciaczek miał frajdę a jeszcze mniejsze maluchy słodko spały przy szumie morza plaża szeroka i piaszczysta więc maluch miał gdzie raczkować. Jedyny minusem jest wszędzie włażący piach
        Zgadzam się z Anulenką. Wiek dziecka to najmniejszy problem. Trzeba sie tylko do tego dobrze przygotować. Inne rzeczy weżmiemy dla dziecka 5 letniego a inne dla 5 miesięcznego. Moja córcia mając nie cały roczek była ze mną na wczasach w Grecji, wcześniej wyjeżdzałyśmy w polskie góry i nad polskie morze. Mając rok i dwa miesiące poleciała ze mną do Anglii.Teraz mając 9 lat zwiedziła już ponad pół Polski i dwa karje europejski. Przed nami kolejne podróże..teraz już dalsze ale napewno też ciekawe. Wymaga to jednak optymistycznego podejscia do sytuacji i dokładnego zaplanowania wszystkiego. Wiadomo, że trzeba się zorganizować na wypadek każdej sytuacji ale nagroda jest warta tego..wspólne wakacje z dzieckiem i usmiech na jego buzi. Takze polecam drogie mamy podróze z dzieckiem bez względu na wiek..

        Skomentuj


          #49
          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          Z dzieckiem na wakacje warto jechać do białobrzegi hotel, jest tam stadnina koni, dziecko może nauczyć się jeździć, oprócz tego jest możliwość zorganizowania biesiad, ognisk.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Dużo jest w Polsce ciekawych miejsc..i to ciekawych z punktu widzenia dziecka. Najważniejsze jest jednak przygotowanie i optymistyczne nastawienie. Będę do powtarzała do upadłego he he..Teraz jestem w ciąży..termin porodu na 18. 04. a już planujemy wakacje :-) jeszcze nie wiem na co się zdecydujemy..pewnie na początek polskie morze..jakiś przyjemny mały hotelik..planowanie zaczynamy juz teraz żeby na spokojnie miec wszystko ułożone..narazie szukamy idealnego miejsca..

            Skomentuj


              #51
              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              Ostatnio zabraliśmy naszego maluszka do hotelu nad morzem. ja bardzo chciała zrelaksować się i skorzystać ze SPA. Byliśmy gdy było jeszcze ciepło i spacerowaliśmy po plaży, zwiedzaliśmy piękne Władysławowo. Nasz maluch ma 3 lata więc nie marudził za bardzo i wszystko go interesowało. Chyba polubił też morze to był naprawdę fany wypad, potrzebowaliśmy krótkich wakacji.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Hmmmm, do babci? A ja pakuje walizki i na Kretę uciekam
                To tak na żarty a na serio, to nie mam pojęcia, nie mam dzieci jeszcze, dopiero będę miała i wtedy pewnie będę Was błagać o rady

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  odkąd urodziło się maleństwo preferujemy Polskę, Polskie hotele, i w górach i nad morzem, myślę, że tak bezpieczniej dla nas i dla maleństwa.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    Super opcją jest zakopane i apartament na całą rodzinę tuż przy krupówkach, nadaję się w sam raz

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Z małym dzieckiem też polecam Polskę. Mamy na prawdę piękne miejsca, gorzej tylko z pogodą, ale dla dzieci spacery nawet po deszczu to frajda bo i zdrowsze powietrze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Bardzo fajny jest Zator obok Krakowa - jest tam Zatorland - 5 tematycznych parków - cąły dzień zabawy oraz Energylnadia - największe wesołe miasteczko w Polsce. No i w samym krakowie jest labirynt luster, muzem zywych motyli, wiadomo smak i wawel, do tego zoo i wieliczka - naszej wieliczka bardzo sie podobala. Chciałaby kiedyś tam spać - jest taka opcja No a na czas, kiedy rodsizce do pracy znaleźlismy super półkolonie - Mała dama w splocie artystycznym : http://www.splotartystyczny.pl/portf...nie-w-splocie/

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          Na wakacje To tylko morze! Ja z dzieckiami jadę tam prawie co roku. W tym roku zwiedzaliśmy Gdańsk a mieliśmy nasze pokoje w Władku!
                          Możecie sobie zobaczyć bo ten pensjonat był naprawdę bardzo fajny Zobaczcie sobie w wyszukiwarce Władysławowo pokoje blisko plaży
                          Jak wam się podobają pokoje?

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            My w tym roku byliśmy w Stegnie na campingu i było super. Znajomi kręcili głowami że z rocznym dzieckiem pod namiot jedziemy ale nie widzieliśmy nic złego w tym pomyśle i za rok mam nadzieję że też pojedziemy

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              camping z dzieckiem super sprawa i nie rozumiem zdziwienia znajmych - wiek dziecka nie ma znaczenia w moim odczuciu, a zrealizowania planów przyszłorocznych jak najbardziej zycze bo takie wakacje to sama frajda dla dziecka

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                camping z dzieckiem super sprawa i nie rozumiem zdziwienia znajmych - wiek dziecka nie ma znaczenia w moim odczuciu, a zrealizowania planów przyszłorocznych jak najbardziej zycze bo takie wakacje to sama frajda dla dziecka
                                Argumentowali to tym że jak to dziecko i brak łazienki? tylko że brak łazienki doskwierał bardziej nam bo Kubę po umyciu po prostu zanieśliśmy do namiotu i tyle. No i jeszcze robactwo tylko że jak w namiocie jest czysto to i robaków nie ma. I zimno- duchota była straszna że w nocy namiot rozsuwałam. A i jeszcze ze twardo tylko zastanawiam sie komu bo w końcu dla dziecka to przecież jeszcze lepiej. Jak dla nas było fajnie i wypad powtórzymy a młody niech się hartuje od małego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X