Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    pardip w kwestii łazienki dokładnie dziecku małemu nie robi to różnicy gorzej s dorosłymi, najważniejsze ze mieliscie fajne wakacje i cudne wspomnienia to sie liczy z znajomi to każdy ma praw do wlasnego zdania jednemu odpowiada to a drugiemu cos innego

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      pardip w kwestii łazienki dokładnie dziecku małemu nie robi to różnicy gorzej s dorosłymi, najważniejsze ze mieliscie fajne wakacje i cudne wspomnienia to sie liczy z znajomi to każdy ma praw do wlasnego zdania jednemu odpowiada to a drugiemu cos innego
      pewnie ze sie z Tobą zgadzam
      Nam się podobało i młodemu też. Ja pół wakacji w dzieciństwie prosiłam o możliwość sypiania w namiocie i mąż to samo to pierworodny nie może być gorszy

      Skomentuj


        #63
        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        A to my myślimy o tym by w tym roku wybrać sie nad morze. Udało mi sie znaleźć takie miejsce http://www.smiechow.com.pl/. Mają tam sporo zwierząt więc dla dzieci to bedzie dobra atrakcja. Po za tym do morza bardzo blisko i na miejscu jest wiele atrakcji. Jakieś drogie hotele to zdecydowanie nie dla nas.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          Napisane przez balowapani Pokaż wiadomość
          A to my myślimy o tym by w tym roku wybrać sie nad morze. Udało mi sie znaleźć takie miejsce http://www.smiechow.com.pl/. Mają tam sporo zwierząt więc dla dzieci to bedzie dobra atrakcja. Po za tym do morza bardzo blisko i na miejscu jest wiele atrakcji. Jakieś drogie hotele to zdecydowanie nie dla nas.
          Jedźcie i bawcie się dobrze. Ja gdybym mogła jedną chwilą pojechałabym jeszcze raz nie zależnie gdzie bo moje dziecię zakochało się w morzu tak samo jak jego rodzice

          Skomentuj


            #65
            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Jedźcie i bawcie się dobrze. Ja gdybym mogła jedną chwilą pojechałabym jeszcze raz nie zależnie gdzie bo moje dziecię zakochało się w morzu tak samo jak jego rodzice
            my mamy do morza daleko daleko niestety i morze planujemy dopiero na przyszło rok bo to około 10 godzin jazdy od nas, ja wiem ze dziciaki jezdza i w dluzsze trasy ale nasza panna zbyt dlugo nie lubi jezdzic wiec na ten rok nie planowalismy morza - choc mi sie marzy , a pradip Wam moze uda sie jeszcze wyskoczyc z Kubusiem nad morze wakacje jeszcze troche trwaja

            Skomentuj


              #66
              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              my mamy do morza daleko daleko niestety i morze planujemy dopiero na przyszło rok bo to około 10 godzin jazdy od nas, ja wiem ze dziciaki jezdza i w dluzsze trasy ale nasza panna zbyt dlugo nie lubi jezdzic wiec na ten rok nie planowalismy morza - choc mi sie marzy , a pradip Wam moze uda sie jeszcze wyskoczyc z Kubusiem nad morze wakacje jeszcze troche trwaja
              liczyłam że mamę wyciągnę ale cos mi ostatnio podupadła na zdrowiu i niestety chyba sie nie uda a z mężem to sama wiesz że o pieniądze i o czas chodzi bo każdy "wolny" dzień mąż przelicza na rzeczy które mógłby wtedy zrobić w domu :/

              Skomentuj


                #67
                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Ostatnio szefowa była z dziećmi w Bieszczadach i bardzo sobie chwaliła

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  My z dzieckiem czy bez wybieramy prywatne kwatery z wysokim standardem. Mamy to co w dobrej klasy hotelu, ale znacznie taniej Jak nam się gdzieś spodoba to już tam wracamy i nie szukamy nowych miejscówek. Mamy swoje miejsca na Mazurach, nad morzem i w górach.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    Ja poelcam stronkę dzieciochatki.pl są tam noclegi własnie dedykowane dla rodzin z dziećmi, można poznać dokładne oferty w górach i nad morzem.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Witam, jeśli chodzi o wyjazd z małym dzieckiem, to odradzała bym namiot. Ale agroturystyka jak najbardziej, dziecko pozna nowe otoczenie, zoczy zwierzęta, jak i pooddycha świeżym powietrzem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Wyjazd na camping wspominam najlepiej, ale dziecko było już trochę większe Pamiętam, że w tym celu nawet kupiliśmy specjalną kuchenkę turystyczną z http://www.e-horyzont.pl/sprzet-tury...rystyczna.html by móc także gotować na miejscu coś co mąż sam złowił!

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          Napisane przez Valerydevil1260 Pokaż wiadomość
                          Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie
                          my też wybieramy się do rodziców na wieś, niestey do teściowej Ale wolę tak niż męczyć sibie i dziecko jakimiś dalekimi podróżami. Odpoczynej raczej spokojny
                          Na pierwsze "mini wakacje" próbne pojechaliśmy w góry, córcia miała 9 miesięcy, pojechaliśmy do SPA. W wakacje nad Balaton, zniosła podróż bardzo dobrze, zatrzymaliśmy się na noc w Bratysławie i zwiedziliśmy stolicę Słowacji. W zeszłe wakacje pierwszy lot i wizyta u teściowej (znam ten ból:P ) w UK. I zastanawiamy się dokąd się wybrać w tym roku, żeby było bezpiecznie? Bułgaria? Gdzie jedziecie?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            Cześć

                            My w tym roku wyjeżdżamy na wakacje nad jeziora co prawda daleko nie mamy.
                            Bardzo lubimy jeziora ze względu na klimat jaki jest czyste powietrze i dla m naszego dziecka super zabawa. aby tylko pogoda w tym roku dopisywała.
                            Wszyscy, nie tylko MAMY – czy tego chcemy, czy nie (choć Ci pierwsi mają zdecydowanie lepiej ) – uczymy się przez całe życie  http://www.szukamszkoly.com/

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              A ja lubię z moimi maluchami wypoczywać w górach bo nie sposób się tam nudzić. Najczęsciej wybieramy Zakopane. W lecie można wybrać się na wędrówkę, zimą można pojeździć na nartach. Poza tym nikt z naszej rodziny nie przepada za leżeniem na plaży.

                              Mamy również swój ulubiony obiekt, w którym zatrzymaliśmy się wiele razy. Jest to willa Ryś:
                              http://willarys.pl/

                              Noclegi w stylu góralskim, warto jest wykupić sobie pobyt z jedzeniem bo móżna sprobować tam prawdziwej kuchni góralskiej. Standard bardzo dobry w porównaniu do cen.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                Jak 234ewcia również planuję wyjechać gdzieś nad jezioro - jakoś moja córcia jest grzeczniejsza spacerując łąkami, leśnymi ścieżkami, czy spędzając czas na plaży nad jeziorem - taka wiejska dziewczyna z niej :P Mieszkamy w Poznaniu i znalazłam ciekawą ofertę hotelu dość niedaleko www.pestkownica.com.pl i oferta wydaje mi się na prawdę atrakcyjna. Jeszcze nie rezerwowałam, ale myślę, że się zdecyduję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X