Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezenty na chrzest

    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
    jesli chodzi o p[ieniadze to nei maja prawa szybko sie rozejsc bo to nei pieniadze rodzicow a dzieci. Wiec rodzic powinien je trzymac bo wydac na dziecko ktore czegos akurat potrzebuje a chrzestny po to je daje by kupic dla dziecko cos co jest potrzebne. Ale dladziecka a nie dla rodzica!
    zgadzam się z Tobą evelinek13 Zosia na chrzest dostała w większości pieniądze i cała suma jaką otrzymała została jej odłożona i zostaną one przeznaczone na jej potrzeby

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty na chrzest

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      zgadzam się z Tobą evelinek13 Zosia na chrzest dostała w większości pieniądze i cała suma jaką otrzymała została jej odłożona i zostaną one przeznaczone na jej potrzeby
      no i tak powinno byc
      Pieniadze dzieci to pieniadze dzieci nie rodziców.
      Pamietam jak moj maz opowiadal jak dostal hajs na komunie a jego rodzice kupili sobie za to kosiarę hahah, żenada.

      Skomentuj


        Odp: prezenty na chrzest

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        no i tak powinno byc
        Pieniadze dzieci to pieniadze dzieci nie rodziców.
        Pamietam jak moj maz opowiadal jak dostal hajs na komunie a jego rodzice kupili sobie za to kosiarę hahah, żenada.
        ja nie umiałabym poprostu wziąść sobie bądź co bądź jej pieniedzy - dostała i wykorzyta sie je na jej potrzeby i przyjemnosci - planujemy na przyszły rok zrobic jej plac zabaw z drzewa, hustawkę, domek, zjezdzalnie i piaskownicę - bo lubi sie bawic na placu zabaw i jakas suma pieniążków jej pewnie na ten cel pójdzie
        hmm ja pieniadze z komuni przeznaczyłam na remont pokoju - pamietam hehe dawno to było

        Skomentuj


          Odp: prezenty na chrzest

          Pieniądze są dla rodziców,nie dla dziecka i pamiętajmy o tym. Moim zdaniem warto zapytać wcześniej co przyda się dziecku,czego potrzebują i wybrać coś z wyprawki na prezent,to zawsze będzie coś praktycznego i z reguły trafionego.

          Skomentuj


            Odp: prezenty na chrzest

            Napisane przez twistcar_pl Pokaż wiadomość
            Pieniądze są dla rodziców,nie dla dziecka i pamiętajmy o tym. Moim zdaniem warto zapytać wcześniej co przyda się dziecku,czego potrzebują i wybrać coś z wyprawki na prezent,to zawsze będzie coś praktycznego i z reguły trafionego.
            hehe to mamy inne zdanie - ale kazdy ma to tego prawo - ja otrzymalam pare prezentow dla dziecka i zdarzyly sie wlasnie te nie trafione - kazdy ma inny gust i podoba sie cos innego

            Skomentuj


              Odp: prezenty na chrzest

              To może lista prezentów na chrzciny gdzie delikatnie na zaproszeniu napiszecie czego byście oczekiwali,sama zastanawiałam się nad taką opcją ale zrezygnowaliśmy. Do tej pory uważam ze to był chyba jednak błąd..

              Skomentuj


                Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                Chrzest to sakrament kościelny i myślę że prezent powinien do tego nawiązywać. Bardzo podobają mi się posrebrzane obrazki z wygrawerowaną tabliczką- super pamiątka dla dziecka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                  Mnie przeraziło, że jest problem znaleźć herbatkę dla niemowlaka bez cukru. Te granulowane to moim zdaniem sama chemia a niby takie polecane dla dzieci;/

                  Skomentuj


                    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Mnie przeraziło, że jest problem znaleźć herbatkę dla niemowlaka bez cukru. Te granulowane to moim zdaniem sama chemia a niby takie polecane dla dzieci;/
                    ja wogole nie podaje herbat granulowanych Zosi bo te z hippa to niestety sam cukier i sa one polecane przez farmaceutow niestety i ludzie je kupuja bardzo chetnie - ja postawiłam na wode ewentulnie soczki

                    Skomentuj


                      Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                      Nie, nie, też nie kupuję granulowanych. Przeraża mnie tylko, że w ogóle stoją na pólkach z produktami dla dzieci. Soki i woda to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. przy okazji firma hipp i tak nie wypada źle bo mają w ofercie także herbatki bez cukru do zaparzania, takie w saszetkach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty na chrzest

                        Najlepszym rozwiazaniem dla wielu gosci jest koperta, jednak ja preferuje prezenty, na każdą okazję
                        Zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko małe czy wieksze prezent to prezent, z racji okazji Chrztu proponowałabym prezent związany z tym dniem jakas pamiątka w formie obrazka czy Biblii, medalik z bozią lub aniołkiem również bedzie jak najbardziej odpowiedni

                        Skomentuj


                          Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                          jeśli chodzi o herbatki dla dzieci to proponuje zapytać w aptece, ja początkowo kupowałam w granulkach herbatki kupując je jakoś czułam się spokojniejsza że sa z przeznaczeniem dla dzieci, jednak tak jak piszecie są słodkie, dlatego uciekłam do herbatek zaparzanych

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty na chrzest

                            Pamiętam jak zbliżał się dzień chrztu św. mojej córeczki, a wszyscy zaproszeni pytali czy wolimy kasę czy prezent. Ja im odpowiadałam, że wolę prezent bo Zuzia jest naszym pierwszym dzieckiem i wszystko co dostaniemy bardzo się przyda. Ale oczywiście goście i tak poszli na łatwiznę i dali kopertę, a jest tyle możliwości kupienia takiemu maleństwu prezentu.
                            Ja idąc zawsze na chrzciny staram się wywęszyć czego rodzice nie mają dla maleństwa i to właśnie kupić, a czasem kupuję coś na prawdę wyjątkowego, bo jakim wspaniałym prezentem jest dostać posrebrzany smoczek z wypisanym imieniem datą urodzenia albo chrztu. Albo np. krzesełko do karmienia, bujaczek, albo coś co będzie wspaniałą pamiątką jak dziecko będzie większe: kolczyki,łańcuszek, bransoletka. Jest tyle pomysłów warto czasem pomyśleć i poszukać na pewno znajdzie się coś wyjątkowego.

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty na chrzest

                              Dokładnie wczoraj byliśmy na chrzcie. Mój mąż jest ojcem chrzestnym i kupiliśmy na Allegro posrebrzany obrazek z dedykacją do tego biblia dla dzieci w opowiadaniach i pieniążek do kartki. Wszystkiego po trochę Też raczej nie jestem zwolennikiem dawania pieniędzy w prezencie.

                              Skomentuj


                                Odp: prezenty na chrzest

                                Polecam apart czy kruk często mają promocje, i zawsze mozńa coś wybrać, czasami są zawieszki z diamencikami w okazyjnych cenach, swoja drogą bardzo podobają mi się otwirane serduszka które są jak najbardziej wskazane na taką okazje własnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X