Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezenty na chrzest

    Na prezent dla chłopca jest wiele możliwości, podam kilka, a wybór oczywiście należy do osoby obdarowującej.
    Ryngrafy do zawieszenia nad łóżeczkiem, albo do postawienia, pozytywki, srebrne łyżeczki, berła ( symbole władzy), smoczki. Biblie, czy łańcuszki jak najbardziej też. Ramki na zdjęcia...
    Może też być bon na sesję fotograficzną, która pozostanie na zawsze piękną pamiątką dla małego człowieka jak i jego bliskich.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty na chrzest

      O tak sesja to dobry pomysł. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach zdjęcia są w komputerze i w sumie rzadko się je przegląda. A po sesji otrzymujemy gotowy album i oprócz tego kilka odbitek od razu w ramkach dla dziadków. Sami nie mogliśmy się za to zabrać

      Skomentuj


        Odp: prezenty na chrzest

        A co myślicie o prezencie dla rodziców z okazji chrztu. Moi znajomi dostali od szczęśliwych dziadków weekend w spa

        Skomentuj


          Odp: za dużo słodyczy

          Tragedia z tym cukrem, jest już właściwie w każdym gotowym produkcie, nawet sa wody smakowe, oczywiście sołodzone.

          Skomentuj


            Odp: prezenty na chrzest

            Chciałabym taki prezent, ale kto może sobie na to pozwolić...

            Skomentuj


              Odp: prezenty na chrzest

              To wcale nie takie drogie. Weekend zarezerwowany odpowiednio wcześnie to raptem 2 doby w hotelu.

              Skomentuj


                Odp: prezenty na chrzest

                No parę setek... plus przejazd to nie tak mało.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: za dużo słodyczy

                  Oj tak, cukier jest wszechobecny trzeba uważać i byc naprawdę świadomym tego co się kupuje.

                  Skomentuj


                    Odp: prezenty na chrzest

                    Ja mojej chrześniaczce kupiłam komplet dziecięcych sztućców z wygrawerowanym imieniem i datą chrzcin. Całość zapakowana była w ładne drewniane pudełko z wygrawerowanym wierszykiem. Wszystkim się podobało.
                    Forever Young

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty na chrzest

                      Bardzo ciekawy pomysł ja dałem tylko pieniądze... Jakoś nie miałem pomysłu :O
                      sprzęt rehabilitacyjny wrocław dla Twojego dziecka...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: za dużo słodyczy

                        Najlepiej nie jeść słodyczy w dużych ilościach, i często chodzić na kontrolę do dentysty.

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty na chrzest

                          Hej, ja też dałam kasę, bo nie miałam pomysłu, ale do tego drobny upominek, który pomimo niedrogiego wykonania urzekł wszystkich gości.

                          Na stronie szatka.pl są różne akcesoria, znalazłam tam "Album pierwszy roczek" i powkładałam zdjęcia bobasa. Bardzo fajna sprawa, tylko nie wiem czy dalej mają to na sprzedaż .

                          Skomentuj


                            Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                            zapraszam na mojego bloga z przepisami bez cukru: http://www.slodziutkamama.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                              Uzależnione dziecko od cukru? Po prostu człowiek przyzwyczaja się do smacznych dań, potraw i napoi bo nasz mózg nagradza go za to. Jeśli podejdziemy do tego w ten sposób, to wszyscy jesteśmy uzależnieni od wszystkiego co przyjemne i smaczne.

                              Od cukru się nie uwolnimy. Najlepszym przykładem są wędliny, gdzie firmy robiące je mówią, że ludziom średnio smakują produkty bez dodatków. Podobnie z mlekiem, gdzie coraz ciężej mleko poczuć....

                              Mój sposób na zdrowe jedzenie:
                              - sama robię chleb, potrzebny tylko dobry wypiekacz do chleba
                              - znajomości w zakładach mięsnych, masarni lub wędzarni
                              - z mlekiem nie mam rozwiązanego problemu ;/
                              - z cukru w herbatach i kawach można zrezygnować
                              - soki samemu można robić, blender i sokowirówka załatwią sprawę

                              Uważam że taka lista i już jesteśmy o te kilka kilo mniej cukru miesięcznie.

                              Skomentuj


                                Odp: Wszędzie ten cukier!!!

                                Ja minimalizuję picie napoi gazowanych czy nektarów. Jedynie 100% soki owocowe. Dla osób, które to lekceważą, polecam poczytać sobie ten artykuł hellozdrowie.pl/blogi/zdrowy-konkret/ile-cukru-ma-twoj-ulubiony-napoj, w którym właśnie pokazano ile cukru jest w różnego rodzaju napojach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X