Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Trójmiasto

    Hej!
    Jestem
    Też cały czas myślę co z imprezką zrobić, u nas wprawdzie chałupka niemała ale chcialabym zeby to głównie Gosia dobrze się bawiła
    Najbardziej to przeraża mnie to sprzątanie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Trójmiasto

      oj tak sprzatanie... ja mam chate tak na odwal wysprzatana ze szok, jak to moja babcia mowila ze tylko po rynku
      kuchnia feee, lazienka w miare tylko ten kamien pod prysznicem....szok.
      moj na roczek nic praktycznie nie ruszyl, tyleoile pochrupal paluszki i pol paroweczki zjadl, zyl emocjami. w tym roku mysle ze inaczej nie bedzie, bo jak sa ludzie to zaraz mu apetyt spada, szkoda mu czasu na jedzenie,

      zrobie jakis tort(cos z pociagiem musi byc), ciacho, klopsiki mielone,salatke , i nie wiem co jeszcze

      Skomentuj


        Odp: Trójmiasto

        Ale zimno u mnie w tej chwili -12, rano było -18. kiedy te mrozy się skończą?? Już bym chciała z Amelką wyjść na spacerek
        Moja córcia dziś pierwszy raz przespała cała noc - oby tak zostało, bo niedługo do pracy wracam.
        No i kolejny debiut - pierwsza jajecznica na parze
        aredzimska

        Skomentuj


          Odp: Trójmiasto

          Hej laski
          Kurcze u mnie dzisiaj w nocy bylo -28 stopni póki co jest - 17, mam nadzieję, że powoli zacznie się normować bo też już bym chciała Gosię na sanki zabrać ale dopóki jest mniej niż -15 stopni a do tego Gosia ma katar to raczej się nie zdecyduję
          Aredzimska życzę żeby mała przesypiała całe noce
          a w sumie to czemu się budzi? z głodu? moja całe noce przesypia odkąd skończyła 4 miesiące ...

          Skomentuj


            Odp: Trójmiasto

            Napisane przez pasAnik Pokaż wiadomość
            a w sumie to czemu się budzi? z głodu? moja całe noce przesypia odkąd skończyła 4 miesiące ...
            Powiem szczerze, że nie wiem czemu się budzi. Od piętego mc nie je w nocy. Jak dotąd to spała bardzo niespokojnie. Mniej więcej co godzinę musiałam wstać i jej smoka dać. Jak nauczyła się wstawać to masakra - bo budzi się i wstaje w łóżeczku i muszę ją układać. Ostatnio nawet było lepiej bo zasypiała o 20 , pierwsza pobudka po 40 min i potem już spała ok 4 godz i znów co godzinę przebudzenie. Dwa tygodnie temu kupiłam śpiworek do spania i śpi spokojniej. Ale wczorajsza noc - to normalnie w szoku byłam
            może dziś będzie tak samo . Mam nadzieję że już zacznie się ten lepszy okres w naszym nocnym życiu
            ColorWomen zagłosowałam na Amelkę jakie ona ma piękne duże oczęta
            Last edited by aredzimska; 24-01-2010, 22:03.
            aredzimska

            Skomentuj


              Odp: Trójmiasto

              hej dziewczyny może będziecie zainteresowane
              zapraszam tez na inne moje aukcje wystawiłam kilka rzeczy
              http://www.allegro.pl/item897726592_...olenizant.html

              Skomentuj


                Odp: Trójmiasto

                i jak tam ,spokojne noce?
                moj czesto przesypial dobrze, ale tylko te kiedy go zebole nie meczyly , a mial nieraz nawet miesiac w plecy. ale zycze spokojnych nocek
                mroz calyczas trzyma u mnie teraz -9 juz nie az tak zimno ale cieplo to to nie jest, wychodzimy co dzien na dwor od 30min do nawet 2h, ale moj potrafi caly czas ganiac z sankami albo turlac sie w sniegu i do domu przychodzi tylko z zimnymi polikami reszta zgrzana , tylko ja zmarznięta bo nie mam sily za nim ganiac, mam wrazenie ze siie juz turlam a to dopiero 6 miesiac...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Trójmiasto

                  Mojej chyba następny ząb idzie bo ślina to prawie garnkami z buzi leci
                  I od tych zębów ciągle coś w nosie siedzi. na dwór nie wyszłam z nią już chyba z 3 tygodnie. już bym chciała wyjść, ale Osowa tak zasypana że nie ma możliwości z wózkiem przejechać a mała aż tak dobrze nie chodzi
                  aredzimska

                  Skomentuj


                    Odp: Trójmiasto

                    ej nie patrz na jej nosek jezeli to od zebow, my choc na 15 min codziennie wychodzimy , a mrozek nawet na lejacy katarek jest dobry bo sluzowka sie pomniejsza.moj teraz tez ma ciagle baby z nosa(bo w domu cholernie sucho)
                    a saneczki?
                    sluchaj pozatym od kiedy snieg to wozek tez poszedł w odstawke i za raczke chodzilismy bo tak to sie przynajmniej rusza i nie zmarznie, hociaz po chleb do sklepu i spowrotem,wiem ze twoja duuuzo mlodsza i pewnie dopiero zaczynba chodzic, ale ale jak juz troche tupta to dasz rade przez moment z nia byc, nieprzemakalny stroj to moze i posiedziec w sniegu.(jest w miare suchy wiec jest ok)

                    a podziwiam wytrwalosc bo ja w domu przez 3 tyg bym zwariowala,
                    wiem ze u was jeszcze zimniej tak ok 4 stopnie ale jak ok poludnia to jest dosc "cieplo"
                    Last edited by pieczulka; 28-01-2010, 13:18.

                    Skomentuj


                      Odp: Trójmiasto

                      tylko w domku to nie siedzę, bo popołudniami widujemy się ze znajomymi i ich pociechami . Dopiero w zeszłym tygodniu kupiłam małej pierwsze butki więc teraz mogę z nią wyjść potuptać. Sama dopiero kilka kroczków robi ale za rączki jasne że pójdzie sanek nie mamy a szkoda
                      aredzimska

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Trójmiasto

                        wsumie w zeszla zime tez nie mielismy sanek - sniegu prawie nie bylo, a te pare dni ciezkiego wozenia wozkiem przebolalam, teraz to od kiedy snieg spadl nie wyjelam jeszcze wozka

                        Skomentuj


                          Odp: Trójmiasto

                          No to cię posłuchałam i wyszłam z małą chyba szok przeżyła, pierwszy raz w butach, pierwszy raz na śniegu, pierwszy raz na nogach!!! trochę popłakała ale szybko jej przeszło. daleko nie poszłyśmy bo przed klatką śniegu po kolana
                          aredzimska

                          Skomentuj


                            Odp: Trójmiasto

                            czy tu ktoś zagląda?
                            aredzimska

                            Skomentuj


                              Odp: Trójmiasto

                              Hej ,
                              ja zaglądam od czasu do czasu...ale przyznasz że tu mało mam z Trójmiasta
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: Trójmiasto

                                no mało, mało
                                aredzimska

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X