Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Trójmiasto

    Żeby śmiały się pisanki,
    uśmiechały się baranki,
    mokry Śmigus zraszał skronie,
    dużo szczęścia sypiąc w dłonie
    z okazji Świąt Wielkanocnych
    Smacznego jajka i mokrego dyngusa życzą
    Amanda i Amelka




    aredzimska

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Trójmiasto

      Hej Witam drogie Mamusie Mam na imię Magda i jestem z Gdańska. Mam córeczkę 3 letnią Amelkę i Kubusia który dopiero ma tydzień i 3 dni Pozdrawiam



      Skomentuj


        Odp: Trójmiasto

        Witaj Magdo moja imienniczko A z jakiej części gdańska jesteś???






        Skomentuj


          Odp: Trójmiasto

          Jestem ze Stogów.



          Skomentuj


            Odp: Trójmiasto

            o to witam Stogóweczke ja tez ze stogów.
            i na 2 maja mam termin , ma przyjsc na swiat dziewczynka i chyba bedzie Małgosia...

            Skomentuj


              Odp: Trójmiasto

              Coś cicho na tym wątku






              Skomentuj


                Odp: Trójmiasto

                Jestem po przerwie małej ale musiałam odespać noc z Kubusiem bo już zaczęłam gubić się w tym co miałam robić Tak się pocieszam że już niedługo będzie spał sam i całe noce będę miała tylko dla siebie i męża a tak Mąż śpi z córką hehe a ja mam przynajmniej całe łóżko dla siebie



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Trójmiasto

                  Witam nową trójmiejską mamusię! Coraz nas więcej, więc może wątek ruszy
                  Uciekam na zakupy bo resztki po świętach się skończyły i w lodówce pustki
                  pozdarwiam
                  aredzimska

                  Skomentuj


                    Odp: Trójmiasto

                    otrzymuję mailer z qlturka.pl, dostałam informację o
                    I Gdyńskim Pikniku z Książką Dziecięcą.

                    Może kogoś zainteresuje:

                    wstęp wolny

                    Miejsce: Galeria Debiut w PLSP, ul.Orłowska 8, 81-522 Gdynia
                    Data: jutro - 10.04.2010, godz.: 12.00-15.00
                    W programie:
                    - kiermasz książek dla dzieci
                    - baśniowy kącik - wspólne czytanie bajek
                    - wasztaty autorskie dla dzieci 14.00
                    - warsztaty ilustratorskie dla dzieci 13.00
                    - warsztaty psychologiczne dla dzieci "Czuję bajkę" 12.00
                    - dla rodziców otwarta dyskusja "wybieram książkę dla dziecka" 14.00
                    Pawełek:



                    Agatka:

                    Skomentuj


                      Odp: Trójmiasto

                      Puk, puk? jesteście Dziewczyny? Jak Wam mija dzionek? pozdrawiam



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Trójmiasto

                        hejka!
                        Jestem dziś. wczoraj, dziś i jutro mam pracę. A tam niestety nie mam dostępu do netu, więc wchodzę dopiero popołudniami. A poza tym ostatnio nie bardzo było o czym pisać, wszystko wydawało się takie błahe....

                        No ale trzeba przejść do życia codziennego
                        Co u was slychac?
                        Jak dzieciaczki? Coś nowego?Amelka zaczyna robić się taka "dorosła"
                        Już ma kilka słówek No i ogólnie mały z niej cwaniak i urwis
                        pozdrawiam
                        aredzimska

                        Skomentuj


                          Odp: Trójmiasto

                          Witam.
                          Dziewczyny, czy ćwiczyłyście raczkowanie z waszymi pociechami? Mój mały pełza tylko do tyłu i w kółko, "staje" na kolana i kiwa się do przodu i tyłu. Mam wrażenie, że denerwuje go to, że nie rusza do przodu. Dodam, że prawie wszędzie potrafi się dostać dokładając jeszcze kulanie się. Oczywiście już dawno pięknie siedzi i od kilku tygodni chce stać, a nawet chodzić, wczoraj przy pełzaniu w łóżeczku sięgał do górnej barierki jakby chciał się podciągnąć. Jak mu pokazuję jak się raczkuje to się śmieje, jak próbuję pokazać mu na nim to się kładzie na brzuch i marudzi.
                          Jeszcze jedno - czy któraś z was ma lub miała dziecko w żłobku? Ostatnio się nad tym zastanawiałam, bo od września wracam do pracy. Mam omówioną z rodziną inną formę opieki (moja babcia - 76 lat, ewentualnie mój brat), tylko nie wiem czy babcia da radę, a na brata mój mąż marudzi, więc muszę rozpatrzeć wszystkie ewentualności. Opiekunka odpada, bo cała moja pensja by na nią poszła. W związku z tym mam pytania - jak wcześnie trzeba się zapisać do żłobka, jak jest z wychodzniem na dwór?
                          pozdrawiam
                          Pawełek:



                          Agatka:

                          Skomentuj


                            Odp: Trójmiasto

                            Witam Was Jeśli chodzi o żłobek poradziłabym abyś zadzwoniła do tego który Cię interesuje i zapytała czy są w ogóle jeszcze miejsca, bo z tym u nas trudno... Ja już nie pamiętam jak to Było z moją Amelką jak zaczynała chodzić za to mam problem z moim Kubusiem. Niby ma dopiero niecałe 3 tyg a śpi mi jak chce, najchętniej pośpi po czym obudzi się, zje i przez około 2 godziny patrzy na wszystko dookoła. W nocy jest tak samo, ja jestem już wykończona i on chyba też więc nie wiem czy przypadkiem czegoś nie robię źle Jeśli chodzi o mleko to mały pije modyfikowane i czasem moje jak się uda bo przez to przemęczenie też zbyt wiele go nie mam



                            Skomentuj


                              Odp: Trójmiasto

                              co do raczkowania, to nie kazde dziecko raczkuje, moze twoja nie bedzie. albo daj jej czas wszystko pokolei, bo zalezy to jak dojzewaja drogi ruchowe i to nic zlego nic na sile pozatym to normalne ze najpierw pelzaja w tyl a dopiero potem na kolanka i troche to trwa zanim skumaja ruch naprzemioenny raczek . moj raczkowal bardzo szybko (chodzil na przelomie 10-11m)ale za to do teraz prawie nie mowi cos za cos.

                              co do malenstwa i przesypiania, moze pobudza maluszka swiatlo, ja pamietam ze przy moim jak tylko buzia dostala troche swiatla to nie spal przez 2-3 godziny, to wszystko zwiazane jest z szyszynka ktora pod wplywem swiatla przestaje wytwarzac melatonine "hormon" snu. ja wszystko robilam praktycznie po ciemku nawet przewiojalam bo byl bardzo czuly pod tym wzgledem, nawet takie lampki kontaktowe czasem byly za jasne, wlaczalam z regoly swiatlo w lazience i tyle co przez szybke rozswietlalo mi korytaz i pokoj.

                              Skomentuj


                                Odp: Trójmiasto

                                Zobaczę jak będzie dziś, a mam pytanie karmiłaś mlekiem sztucznym?



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X