Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Trójmiasto

    Witam!

    co do raczkowania - moja Amelka późno zaczęła już nie pamiętam dokłądnie ale chyba ok 8 mc i właściwie niedługo potem zaczęła wstawać i w wieku 10 mc postawiła pierwsze kroki

    żłobek niestety nie pomogę, Amelka siedzi z moją mamą


    meganrosler moja Amelka też słabo spała, w nocy nie włączałam światła, tylko lampkę tzw ledową. Jak wprowadziłam mleko modyfikowane (od 5 tygodni do 3 mc mieszałam karmienie piersią i sztuczne) to zaczęło się robić lepiej i szybko przestała jadać w nocy, ale nadal się często budziła. dopiero po roczku jej się coś odmieniło. A tak to na rzęsach chodziłam

    pozdrawiam, dobranoc
    aredzimska

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Trójmiasto

      Cześć Kochane Udało mi się rozpocząć ćwiczenia Jak to było u Was z powrotem do wagi z przed ciąży?? Brałyście jakieś tabletki czy skupiałyście się na zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach??



      Skomentuj


        Odp: Trójmiasto

        Ja po ciąży nie musiałam nic zrzucać, byłam o 7.5 kg chudsza niż przed ciążą
        Ale już swoje nadrobiłam i waże teraz o te 7 kg więcej masakra

        pozdrawiam cieplutko i poproszę o głosiki . linki ponieżej
        aredzimska

        Skomentuj


          Odp: Trójmiasto

          Witam ja też jestem z Gdańska . rzadko bywam ale bede zaglądała częściej Pozdrawiam dziewczyny

          Skomentuj


            Odp: Trójmiasto

            hejka dziewczyny, ja też jestem z Gdańska a dokładnie...WISZĄCE OGRODY. mam córeczkę Emilkę 5m-cy

            Skomentuj


              Odp: Trójmiasto

              witajcie ja jestem z gdyni mam prawie 2 letnia córeczkę weronikę urodziny ma 11 wrzesnia .

              Skomentuj


                Odp: Trójmiasto

                Napisane przez agnkel Pokaż wiadomość
                witajcie ja jestem z gdyni mam prawie 2 letnia córeczkę weronikę urodziny ma 11 wrzesnia .
                Witaj a z jakiej części Gdyni jestes?
                Bo ja także z Gdyni -Leszczynki
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Trójmiasto

                  Mamusie z Trójmiasta łączcie się

                  witam,
                  ze względu na mój stan błogosławiony mam ostatnio tyyyyle wolnego czasu, więc postanowiłam podzielić się z Wami ciekawą informacją.

                  Dowiedziałam się o fajnej inicjatywie, a mianowicie - spotkania dla kobiet w ciąży zatytułowane Mama Rozmawia, nawet bepłatne ;]
                  Wiem, że idea zagości również w Gdyni w listopadzie, z tego co wyczytałam w Internecie, to wygląda to bardzo sympatycznie, prowadzi je p. Ania Maruszeczko, występują specjaliści, których można o wszystko spytać, no i są upominki
                  Jestem z Poznania, więc w najbliższy piątek wybieram się na spotkanie MR

                  Nie dodaje linku, żeby nie podpaść ;p ale wszystkie informacje znajdziecie kobitki na stronie projektu mamarozmawia.

                  Pozdrawiam serdecznie

                  Skomentuj


                    Odp: Trójmiasto

                    hej
                    Długo mnie nie było ale witam ponownie, widzę, ze kilka osób dołaczyło
                    Piszcie coś więcej dziewczyny bo wąteczek marnie się kręci

                    U nas wszystko dobrze, Gosia rośnie jak na drożdżach tylko ostatnio problem się zrobił z zasypianiem, wcześniej sama zasypiała a teraz bardzo przytulaśna się zrobiła i koniecznie do zasypiania potrzebuje przytulić się do mamy albo taty - misiu nie wystarcza mam nadzieję, że to tylko taki etap ...

                    Skomentuj


                      Odp: Trójmiasto

                      Hej,
                      PasAnik sądzę ,że to przejściowe.Moja Amelka np.tak samo robiła,po jednej stronie misiu a po drugiej ja.
                      Dziś są dwa misie a mama tylko do czytania bajki.
                      Coś malo nas na trójmiejskim wątku...gdzie jesteście??
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Trójmiasto

                        ColorWomen dzięki za słowa otuchy ... oby się sprawdziły
                        Faktycznie mało nas tu ale może dziewczyny zaczną częściej zaglądać ... przynajmniej ja mam tak w planach
                        kurcze oczy mi się kleją, dopiero zobaczyłam która godzina - spadam do lózia i miłej nocki życzę
                        a na jutro temacik ... prośba o doradę w kwestii odsmoczkowania i odpieluchowania

                        Skomentuj


                          Odp: Trójmiasto

                          Hej,
                          PasAnik a czego probowalas w kwestii odsmoczkowania??
                          A czego w odpieluchowania?

                          Zapraszam Cię do nowego klubu
                          http://www.mamacafe.pl/forum/group.php?groupid=18
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: Trójmiasto

                            ja do odsmoczkowania proponuje najpierw totalne ograniczenie czyli ze np tylko do zasypiania potem jak juz zasnie mocno wyjmowac(moj po zasnieciu sam wypluwal, ale gosia juz tak nie robi) a nastepnie dac do przeciecia dziecku - nam gabrys uciał smoczek potem taka koncowa zostala i jak chcial to mowilam ze sam przeciał i jest zepsuty, chwile probowal pocmoktac i oddawal ze fe. i po jakims tygodniu nawet nie probowal wziasc do buzi, najpierw na wrazieczego schowalam a potem wyrzucilam i sie nawet nie upomnial.

                            z odpieluchowaniem mielismy 2 podejscia, sam mi juz nie sikal ale jak sie Gosia urodzila to zacza sikac w nocy... i dopiero teraz za pomoca nagrody samochodzika za suche 3 noce przestal wogole sikac w gacie, nie chcialam tego drastycznie przeprowadzac bo bylo to na tle zazdrosci.

                            Skomentuj


                              Odp: Trójmiasto

                              Pieczulka dzięki za podpowiedzi; ja wlaśnie słyszalam, że przecięcie smoczka wzdłuż lub też ucinanie go po kawałeczku jest skuteczne ale ja to sobie tak myslę, że może aż takie podchody nie są konieczne
                              ColorWomen Gosia obecnie używa smoczka jedynie do zasypiania i to nie zawsze, czasami tak ją zakręcimy, że zapomni upomnieć się do spania ale w nocy mlaska jak dzika, zdarzyło się jej kilka razy kciuka wsadzić do buzi a tego akurat boję się jak ognia (ja tak robiłam i mam krzywy zgryz). Generalnie to jak zaśnie (20.00) smoczka wypluwa ale często zdarza się, że budzi się ok 24.00 i miałczy - wtedy pomaga smoczek
                              co do nocnika - jakoś Gosia za nim nie przepada mimo, że nikt jej nigdy nie zmuszał; woli nakładkę i potrafi na niej usiedzieć i godzinę - oczywiście bezskutecznie, a jak juz zejdzie z nakładki to zesiusia się obok ubikacji na podłogę ... problem też polega na tym, że Gosia jest cały dzień u niani a ze mna tylko po południu i jakiś wspólny front działania trzeba wypracować
                              Nie mam jakiegoś okrutnego ciśnienia na to odpieluchowanie bo dyrektorka przedszkola powiedziala, że jak się nie uda to oni się tym zajmą i że przy innych dzieciach szybko się nauczy (ale to jeszcze z pół roku zanim pójdzie do przedszkola) ... Ale wiadomo jak to jest chcialabym sama to zrobić

                              Ale natrułam

                              Skomentuj


                                Odp: Trójmiasto

                                mysmy puszczali Gabrycha bez pieluchy,wtedy czuje jak po nogach leci, zaczelam to robic tak ok roczku, potem na wakacje to i na spacery nie bralam(oczywiscie jak zasypial to mu zakladalam) wiec moze zaatakujcie jak bedziesz na urlopie, juz mała pojetna bestia i nawet tydzien powinien wystarczyc,oby po tem sie nie poddac i konsekwencje zachowac. choc moj na zeszle swieta mial 2 miesiace nocniko buntu ze musialam mu zakaladac pieluche bo mi sikal gdzie popadnie, ale sie mu znudzilo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X