Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    netka Ale malutka. Kurczę nawet nie pamiętam jak moja taka była tylko zdjęcia i filmiki mi to przypominają. A to przecież tak nie dawno było bo zaledwie 4 miechy temu. No ale teraz to tak szybko wszystko sie zmienia i dziej ze nie da sie wszystkiego spamiętać

    bagnes fajnie by było gdyby tak można by było sobie zażyczyć pleć dziecka. Co prawda ja o dziewczynce marzyłam i mam ale mój to drugie by chciał pewnie innej płci a ja to bym dwie córki chciał, ale niekiedy sobie tak myślę ze trójka te zby była fajna ale czy dałabym rade?!

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      Dzień dobry dziewczyny, czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta?? cholera zaniedbałam ten wątek przepraszam, teraz musze nadrobić zaległosci

      Delff powiedz mi Ty kiedyś pisałaś że gdzieś w sosnowcu badają też oczy takim maluszkom?? bo wizja wizyty w Katowicach mnie przeraża
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        ankasos25 Co to za pytanie?! No jasne że pamiętamy cie, a przynajmniej ja.

        Wiesz co jeżeli chodzi o tego okulistę to musisz zadzwonić na Klimontów do centrum Zdrowia Dziecka bo tam chyba jakiś okulista przyjmował. Teraz to ja już nie pamiętam, ale możesz spróbować.A jak nie to chyba niestety będzie czekać cie wizyta w Katowicach A co się dzieje z Lenka? czy tylko tak kontrolnie?

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Delff tak kontrolnie bym musiała iść jak skończy roczek ale ogólnie się nic nie dzieje, więc jak będą mnie czekać Katowice to mam w .. taki interes i tam napewno nie pojadę

          wstawiam aktualne zdjecie Lenki z dziś rana podczas porannej herbatki
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Lenusia dziś nie w sosie, chyba znowu dziąsła ją meczą bo bidulka spuchnięte ma jak jasny gwint a i tak żadnego zęba nie widać jest mi jej tak szkoda, że musi się tak męczyć a i tak efektów nie ma ;(
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              ankasos25 To Lena jeszcze żadnego ząbka nie ma? Moja narazie ma tylko kreseczkę na dolnym dziąśle ale ząbka nie widać tylko słychać. Spoko do roku dziecku wychodzą zęby więc nie ma sie czym przejmować

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Bagnes ja też marzę jeszcze o córci i myślę, że tak za 3 lata byłby odpowiedni czas Kevin byłby już bardziej samodzielny, różnica między dziećmi nie byłaby jakaś strasznie duża, więc czemu nie.. no ale co będzie to będzie.. narazie mamy czas

                Jak na dzień dzisiejszy muszę ganiać za Kevinem, on jest w stanie w ciągu dnia zrobić tyle km, że szok - no i oczywiście ciągle chodzi tam, gdzie niewolno, bo jak to sie mówi "zakazany owoc smakuje najlepiej", taki z Niego mały Łobuz, że szkoda gadać ale przynajmniej jest wesoło.

                Z sesją zdjęciową dalej lipa, tata mnie wkurza ciągle mu nie pasuje jakiś termin. Jak się nie zdecyduje w nast. tyg. iść to idziemy bez Niego- trudno!

                ankasos25 Witam Cię, chyba jeszcze się nie poznałyśmy
                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  ankasos pamiętamy, pamiętamy
                  moi chłopcy też się męczą, a nic nie widać Piotruś dzielny chłopak, gorzej z Pawełkiem maruda z natury jest a teraz to wrzask jakich mało......dobrze że w nocy sen maja twardy niesamowicie...jak na razie. A jak go ta ospa dopadnie to będzie dopiero koszmar
                  A w tym temacie rysowanie kropek na moim mężu nie było konieczne, ospa sama go dorwała, męczy się biedny od niedzieli, ale na szczęście aż tak mocno go nie obsypało, przynajmniej jak na jego wiek, bo wiem że po 30 (prawie 35) bywa o wiele gorzej.
                  O rany właśnie do mnie dotarło, że Krzysiek za 2 miesiące skończy 35 lat......jak ten czas leci.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    Hej dziewczyny

                    Matkoo jak mnie tu dawno nie było .. normalnie takie zamieszanie u mnie ze szok. Dzieci daja w kosc, maly rosnie, pracy nie mam bo w tej w ktorej pracowalam uslyszalam ze nie mam po co wracac bo nie znam niemieckiego buuu, to tak w skrocie heh

                    a co u Was?

                    Dellf jak Blanka i Twoje studia i korki i smierdzieli hihii
                    Bagnes jak Twoi mali chłopcy pewnie juz rozrabiaja
                    Familly a u Ciebie co tam ?

                    Wogole to Natka z Toba chyba nie mialam przyjemnosci napisz mi cos o sobie heh ..

                    Wizja bycia bezrobotna napawa mnie do zawierania nowych znajmosci haha co ja bede robic






                    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      zokusia moja przyjaciółka ma prawie 2 letniego synka i lata za nim jak głupia, niestety takie dziecko trzeba non stop pilnować, bo jak sama powiedziałaś zakazany owoc smakuje najlepiej

                      bagnes Dobrze ze mino wszystko twój m. podłapał chorobę bo nie wiadomo jak by było tym później gdyby zachorował. No a skoro ma urodzinki niebawem to szykuj jakiś prezent, bo jakby nie było to taka prawie okrągła liczba A bliźniaki to widzę ze jednak całkowicie różni, a z wyglądu bo te zdjęcia co kiedyś widziałam to jak dla mnie to tacy sami ale im więksi to pewnie bardziej będą się wyróżniać. Poza tym ty jako ich mama zawsze będzie ich poznawać a raczej rozróżniać..

                      Steffka Przykro mi z powodu straty pracy, ale będziesz mią czas dla dzieciaków więc aż tak źle nie jest. Gorzej bo pewnie dodatkowa kasa by się przydała. Ja nadal na angielski uczęszczam,jeżeli chodzi o kota to podczas zajęć nie ma wstępu do pokoju a kuwetę samo sobie wynoszę. natomiast jedzenie nadal jest w pokoju przy łóżko, ale to już nie moja sprawa.
                      A praca, oddaję i czekam na termin obrony tylko z pytaniami gorzej mi idzie, ale zmobilizowana jestem wiec niedługo będę miała to za sobą

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Hej dziewczyny Dawno mnie nie było ale jakos nie było czasu goście , moja grypa

                        ZOKUSIA dzięki cukiereczek fakt zobaczymy jak długo , mój starszy syn był słodziutki a teraz pokazuje pazurki niestety uroki dorastania , ale teraz będę bardziej doswiadczona
                        Bagnespracuj nad córcią ja także bardzo chciałam mieć córcie i się udało jak mi lekarz powiedział że córa to myślałam że z fotela wyskoczę powodzenia


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Witam Dziewczyny, widzę że jakoś cicho się tutaj zrobiło

                          Załączam foto z sesji, tak jak kiedyś obiecałam

                          Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            hoho ale przystojniak
                            Ja strasznie zabiegana, chłopcy rozrabiają coraz bardziej na minutę nie można ich spuścić z oka, bo zaraz gdzieś się wturlają i marudni... u Piotrusia widać już dwa ząbki, jeden bardziej, a U Pawełka na razie widać białą kreseczkę i kropeczki obok. Ale powiem wam że nawet tak źle nie jest bo tylko w dzień marudzą a w nocy śpią jak aniołki.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              ale przystojniak będę musiała pokazać go mojej Magdalenie


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                Bagnes kurde ja czasem za moim synkiem nie moge nadążyć i nie wyobrażam sobie mieć drugiego takiego Łobuza hihi a co do ząbków to Kevinkowi od dłuuugiego czasu nie umiał przebić się 9ty ząbek, Kevuś miał problemy ze spaniem i był marudny w ciągu dnia.. dwa dni temu ząbek się przebił i dziś zasnął jak aniołek..
                                Ale widze, że kolejne dziąsełko mu osiniało, więc niedługo wyjdzie też 10ty ząbek zapewne...

                                Netka Magdalenka słodziusieńka a jaką minke zrobiła zbuntowaną hihi
                                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X