Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Bagnes coś o tym wiem, że dzieci szybko przyzwyczajają się do spania z rodzicami.. Też miałam taki okres, jak jeszcze karmiłam piersią, że brałam Kevcia do siebie i razem zasypialiśmy.. potem strasznie mi ciężko było go od tego oduczyć, ale od jakiegoś czasu już zasypia w łóżeczku, no i bez cycusia

    To dobrze, że z Małym już lepiej dużo zdróweczka dla Niego i żeby mężowi też przeszła ta urojona ospa hihi

    Kevin poszedł spać, więc ja idę pozmywać naczynia i przetrzeć podłogi
    Miłego wieczoru dziewczyny
    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      A oto zdjęcie mojego roczniaka, zrobione po mszy roczkowej





      W przyszłym tygodniu wybieramy się na małą sesję do fotografa, będą zdjęcia rodzinne, również z rodzicami i teściami, Ciekawe jak wyjdzie
      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        zokusia ale przystojniak z Kevinka

        bagnes ale twój mąż przejęty świadomością ze może sie zarazić. Posmaruj go jak uśnie jakąś maścią żeby mu kropki zostały na drugi dzień. Tak zrobiła moja kumpela swojemu mężowi bo ją już wkurzał bo cały czas symulował jej ze jest chory. Oczywiście on dał sie nabrać a ona miała niezły ubaw

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Dzięki przystojny, ale Łobuz jakich mało

          A z kropkami to by rzeczywiście był niezły ubaw
          Chyba sama musze kiedyś spróbować hihi
          Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Zokusia ale masz przystojniaka


            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Ale tu cisza!!! Gdzie przepadłyście?

              bagnes jak tam dzieciaki?

              zokusia Już po sesji jesteście czy jeszcze? Wklej jakieś zdjęcie jak już będziesz mieć

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Delff niestety jeszcze nie jesteśmy po sesji i nie wiem czy damy rade w tym tyg, bo mój tata coś obolały i nie wiem czy da rade pójść no ale jak bedą fotki to obiecuje jakieś wkleić.


                Mój Kevin zrobił nam dziś niezły numer. Mieliśmy już wychodzić z domu, wszyscy prawie ubrani, a nagle patrzymy, że nie ma jednego buta Kevina.. przeszukaliśmy całe mieszkanie a po buciku ani śladu.
                W końcu, gdy już chcieliśmy się spowrotem rozbierać, mój Dawid zajrzał do schowka pod piekarnikiem.. i bucik się znalazł mieliśmy niezły ubaw hihi
                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  zokusia Ładny sobie schowek zrobił

                  Moja natomiast totalnie nie chce raczkować za to chwyta się czego popadnie i wstaje wiec chyba ten etap nas ominie. No i najgorsze jest to że teraz wszystko trzeba chować bo mamy niską kanapę i stół więc wszystko dosięgnie

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    delff mój Kevin też nie chciał raczkować, za to przez bardzo długi czas się czołgał i w końcu wyszło na to, że wcześniej chodził trzymając się mebli niż raczkował... W domu mamy panele i może wygodnie mu było sunąć się po podłodze, bo dopiero kiedy nocował u dziadków zaczął raczkować, a oni mają wykładzinę dywanową, po której niezręcznie jest się czołgać, tym bardziej, że jest ona taka "długowłosa" hehe

                    Co do stołu to u mnie też jest bardzo niski i do tego szklany, więc nie dość, że wszystko z niego ściąga to jeszcze strasznie go palcuje, normAlnie masakra, żadnej mamie nie polecam takowego, bo z odciskami rączek, śliny, serków i innych nie można sobie dać rady- u nas ciągle Clin idzie w ruch
                    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      hihi ja jestem mama myśląca przyszłościowo, więc kupowaliśmy okrągłe nieszklane stoliki, ale obrusy i tak trzeba będzie schować na kilka lat...a ja nie lubie bez serwetki chociaż, bo mi sie wydaje, że to jakbym cały czas była w trakcie sprzątania. No ale trudno
                      a my musimy łóżeczka obniżyć, bo Piotruś zaczął leżąc na brzuszku podciągać się do góry(chwyta się brzegu łóżeczka), żeby wszystko dobrze widzieć. Niby nie da rady w ten sposób wypaść, ale ja mu tam nie wierzę do końca. Co do ospy to jesteśmy na etapie zrzucania strupów, niestety jeden na nosku zdrapał sobie, ale może nie zostanie mu blizna, jeszcze z jeden dzień i sam by odpadł, więc jest nadzieja. A Pawełek sama nie wiem, wyskoczyły mu ze 3 podejrzane krostki, ale nie takie z wodą, no i cisza. Wiem że takie dzieci mogą przechodzić to bezobjawowo nawet, więc może... zobaczymy, jeszcze jakiś tydzień oczekiwania.
                      a przeprowadzka z powrotem do łóżeczkla była bezbolesna, trochę był zdziwiony, ale zasnął bez problemów


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        My jeszcze z raczkowaniem mamy czas ,ale tez pewnie będę musiała zrobić rewolucje w domu

                        A moja mała dzisiaj nawet dała mi pospać zjadła 0 22.30 i dopiero wstała o 4 rano
                        a to moja mała


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Ja tez na szczęście nie mam szklanego ale prostokątny stół. Zobaczymy jak to będzie późnej. pewnie niejeden guz będzie no ale cóż trzeba będzie po prostu pilnować

                          bagnes Dobrze ze ci dobrze zniósł chorobę, możliwe ze drugi sie nie zarazi. Ale skoro am krostki to musisz go poobserwować. U nas tez trzeba obniżyć łóżeczko, bo mała tez już się chwyta i wstawać próbuje

                          zokusia u nas są i panele i dywan. Może tez być tak jak mówiłaś najpierw spróbuje chodzenia a później raczkowania, bo pełzać to tez nie pełza

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Delffja niestety mam stół prostokątny i szklany niskie meble a na nich różne rzeczy także rewolucja będzie ale jeszcze mam czas


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Netka35 masz prześliczną córcie, słodka jak cukiereczek a co do tego, że masz jeszcze czas, aż zaczną się te rewolucje to powiem Ci, że ani nie zauważysz kiedy zlecą te dwa, trzy miesiące i ze stołu i mebli wszystko będzie trzeba ściągać ;p
                              Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                netka córcia faktycznie śliczna, oj jak ja bym chciała miec jeszcze córcię.... tylko żeby to tak sie dało na zamówienie Krzysiek to cały czas mówi że za 3 lata będzie córka......hihi zobaczymy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X