Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
    vega .
    a ogólnie to Twoje dziewczynki chyba do wyjątków należą, bo znam kilka mam bliźniaków i wszystkie miały właśnie spokój bo dzieci same się zabawiały, zobaczymy jak to będzie z moimi
    Kochana jak to mowia blizniak blizniakowi nie rowny i kazde dziecko jest inne , choc od czasu kiedy pisalam posta o tym ze moje dziewczyny sie nie dogaduja zaszla kolosalna zmiana ..

    Martyna moje laski z dziadkami tez maja kontakt jak z jednymi tak i z drugimi
    Tym bardziej ze mieszkamy w tym samym bloku co tescie a do moich rodzicow jezdzimy czesto ..


    Zokusia alez przystojniacha ci rosnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      Dzięki dziewczynki Kevin to przystojniacha ale za to Łobuz jakich mało


      Bagnes i ja Cie podziwiam na prawde nie wyobrażam sobie mieć drugiego Kevina bo on sam nieźle potrafi dać w kość hihi no ale każda z nas wie, że bycie mamą daje wiele pozytywnej energii i uczy wytrwałości

      Mój Kevinek z dziadkami ma dobry kontakt, choć ostatnio i jednych i drugich trochę mało widzi, bo teściowie remontują pokój i robią sypialnię, a moi rodzice mają remont kuchni, łazienki i przedpokoju- wszyscy zajęci ale na święta idziemy do teściów, więc na trzy dni Kevcio poszaleje u nich

      Martyna my też jesteśmy z Chorzowa
      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        Dzien dobry

        Zokusia a Kevinek nie wyglada wcale na takiego lobuza moje niestety daja w kosci i wierzcie mi lub nie beda mialy drzemki chyba do 10 roku zycia bo dzieki temu mam chwile wytchnienia w ciagu dnia

        No to moja chwila sie skonczyla wlasnie jeden gargamel wstal z radosnym okrzykiem " mama jus ziupe daj"

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          vega74 moja to teraz taka przylepa że dobrze cię rozumiem. W porze drzemki mogę sobie odetchnąć trochę

          zokusia przystojniak jak sie patrzy

          Martyna2006 milo że się pojawiałaś po dosyć długiej przerwie.
          U mnie z teściami i rodzicami moimi Blanka ma całymi dniami kontakt. Co prawda częsciej widuje moich rodziców niż teściów. A najlepsze jest to ze właśnie z teściami mieszkamy. No ale oni pracują do późna i najczęściej weekendy nam zostają

          bagnes jak tam zdrówko u was?

          My całymi dnami siedzimy na dworze, bo tak cudnie jest. mała oczywiście po kapeli pada jak kawka. Dzisiaj tez słońce ostro świeci więc idziemy na podwórko. Ja sie wzięłam już za porządki zarówno w domu jak i na dworze

          Trochę przez ostatnie dnie ożył wątek. To dobrze bo myślałam nikt już o nim nie pamięta

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            hej dziewczyny
            ostatnio pracowałam od 10 więc mało czasu, ale już wróciłam na szczęśliwą 8:00, moi chłopcy z moją mama świetnie się bawią bo znają ja od urodzenia, z teściem też bo przyjeżdża co sobotę z druga babcią tak sobie bo żadko ją widują,
            a ogólnie to Pawełek dzisiaj pierwszy raz sam usiadł!!!!!
            no i do raczkowania sie biorą pomału, no i chcą stawać ale do tego jeszcze daleko, bo jeszcze za słabi są no ale to że próbują jest wielce radosne :-)


            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              A jest ktoś z Siemianowic?

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Witajcie ja jestem z Lublińca moze jest tu jakas mamusia z Lublinca okolic


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  Hej dziewczyny orany jak mnie tu długo nie było .. niestety życiowe wzloty i upadki doprowadziły mnie do zaniedbania tego formum ale teraz mam nadzioeje ze juz bede was odwiedzac czesto !!!

                  Delff jak Twoja malutka ma jeszcze ta skaze??
                  Bagnes aa jak Twoje maluszki z tego co doczytałam to wrocilas do pracy wiesz ja tez niestety borykam sie z trudnosciami finansowymi i musze pracowac to juz nie te wspaniale czasy gdzie mamusie siedzialy z dzeiciaczkami w domku i gotowaly obiadki

                  dzis jest piekna pogoda ciekawe jaka sie uda nam na ta majowkeoby bylo slonecznie to z dzieciakim grilowac pojade
                  aa co sadzicie udac sie do lekarza z moim szkrabkiem ktory jeszcze nie ma zabkow a to juz prawie 8 m-c jak ma aa zabka ani jednego nie widac ;/ qczesniejsza dwojka juz w 6 mc posiadala 3 zabki

                  pozdrowionka i milego dnia paaa






                  http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    wiTam mamusie a ja jesTem z Tychow sa jakies mamusie z Tychow ????
                    Last edited by marzena2401; 21-05-2010, 21:06.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      cześć dziewczyny

                      jestem zupełnie nowa na tym forum :P jestem z chorzowa i na poczatku marca urodził mi się synek - Arturek Teraz jestem na macierzynskim, potem czeka mnie wychowawczy bo nie chce sie z nim rozstawac do roczku badz półtora. Ehh ale powiem Wam ze od tego ciagłego siedzenia w domu juz dostaje na głowę trochę :P zwłaszcza ze na co dzień jestem sama z malutkim - mój M ciągle w trasie i mało go w domku.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Witam wszytskie Crazy mamy !!

                        ooo jacie jak mnie tu dawno nie było, ale nadmiar pracy spowodował iz w ostatnim czasie zaglądałam do komputera aby uzupełnic pliczek z domowym budzetem, było to dość nie zadowalajace zadanie bo pliczek pokazywał ciagle minus wiec komputere omijałam wielkiemi łukami..

                        Aleee dzis nadszedł dzien chwały zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna do Euro Banku !! <jupi> nareszcie jakaś oferta tylko żeeee w całym tym szczesciu musi byc jakis babol!!
                        Mam przygotowac prezentacje na temat działan marketingowych jakie wykorzystałabym w celu promowania kredytu gotówkowego na lokalnym rynku.

                        Dlatego proszę Was szalone mamuśki o pomoc abyscie podzucily mi jakies ciekawe pomysły.. przyznam szczerze ze chciałabym dostac te prace i zaskoczyc ich w mily spososb bedeee wam wdzieczna ponad zycie hehe noo i uratujecie biedna trójeczke od głodowki spowodowanej ciaglym brakiem kasy haha






                        http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          hej hej dawno mnie nie było, ale zarobiona strasznie jestem
                          CHłopcy zaczynaja chodzic, na razie za rączki, ale po malutku próbują sie puszczać, myślę że do roczku skorygowanego, czyli do końca lipca im zejdzie(neurolog tak przewidywała) ale wszyscy lekarze mówią, że jest ok. Musiałam im juz włosy podciąc bo strasznie długie mieli i ludzie zaczynali pytać czy to dziewczynki, co było denerwujące.
                          Dziewczyny co tam u Was??
                          Stefka co z pracą? udało się?


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Przyszłe Mamusie ze Śląska łączcie się

                            witam,
                            ze względu na mój stan błogosławiony mam ostatnio tyyyyle wolnego czasu, więc postanowiłam podzielić się z Wami ciekawą informacją.

                            Dowiedziałam się o fajnej inicjatywie, a mianowicie - spotkania dla kobiet w ciąży zatytułowane Mama Rozmawia, nawet bepłatne ;]
                            Wiem, że idea zagości również w Katowicach, z tego co wyczytałam w necie, to wygląda to bardzo sympatycznie, prowadzi je p. Ania Maruszeczko, występują specjaliści, których można o wszystko spytać, no i są upominki
                            Jestem z Poznania, więc w najbliższy piątek wybieram się na spotkanie MR

                            Wszystkie informacje znajdziecie kobitki na stronie projektu www.mamarozmawia.pl

                            Pozdrawiam serdecznie

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Witam.
                              I ja jestem mamą z śląska z okolic Gliwic
                              Jestem mamą prawie 9 latki i 4 letnich bliźniąt.
                              Aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym.

                              pozdrawiam wszystkie mamuśki

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                Hej kochane, jestem z Mysłowic i jestem mamą dwóch dziewczynek 3 lata i 3 miesiące :P
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X