Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Delfff głosik oddany

    Na wózek trzeba czekać ok. 3 tygodni... :/ Zastepczy nawet nawet tylko zgrzyta troche no i szkoda, że nie ma tej osłony na nóżki..

    Ja jeszcze w ogóle nie mam prezentów kupionych ehh... już mnie głowa boli jak mam nad nimi myśleć.. nie lubie tak kupowac na ostatni moment, no ale cóż, przeżyjemy

    Ok lece, bo tylko na chwilke weszłam;* Dobranoc
    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      Ja już wczoraj wszystkie prezenty brakujące kupiłam Tzn dla teściowej a dzisiaj to podjadę do drogerii i mamie cienie kupie bo jak jej kupiłam w szarościach a ona w brązach nie ma wiec muszę dokupić

      zokusiaa jak tam twoje zakupy?

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        Dziewczyny życzę wam Wesołych Radosnych i Rodzinnych Świąt przespanych nocy duuużo prezentów i wiele radości z waszych pociech


        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Delfff no ja też już mam wszystkie prezenty, tzn. prawie wszystkie- bo jeszcze nic mojemu chopkowi nie kupiłam :/ upatrzałam już spodnie dla Niego tylko nie ma kiedy ze mną iść, a on jest wysoki i szczupły i potem ciężko mu dopasować coś..

          No ale większość mamy, więc jest ok Dziś w końcu dokończyłam większość porządków jak Kevuś zasnął w ciągu dnia, jutro już tylko tak na bieżąco, no i ciasto chcę upiec jeszcze

          W Wigilię rano lecę odebrać tort dla mojego roczniaka i potem zmierzamy do teściów, aaa no i jeszcze strojenie choinki oczywiście

          Achh ale ten czas leci, jak dziś wspominam ostatnią wigilię zjedzoną w domu- a po niej do szpitala, bo już od 3 rano skurcze miałam, no i następnego dnia już mój Skarbek był w moich ramionach..

          A teraz lada dzień i już roczek
          Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Tez wam życzę Wesołych Świąt!!!

            zokusia ale przynajmniej wigilie zaliczyłaś

            Ja dzisiaj się farbnęłam a jutro idę do mojej zakręconej fryzjerki więc pewnie znowu wymyśli jakaś WOW fryzurę, bo ja ostatnio wizji nie mam

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Dziewczynki ja z Natalcią również życzymy WESOŁYCH I BIAŁYCH ŚWIĄT!!!

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Kurde.. ja sprawiłam se prezent na święta... poparzyłam wczoraj całą łydkę wrzątkiem-głównie poparzenia II stopnia ;( ale byłam dziś na zmianie opatrunku u chirurga i dał mi nadzieję, że bede hulać na sylwestra i może nawet jak dobrze pójdzie to bez opatrunku, no ale wszystko sie okaze
                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  O rany to faktycznie niezły prezent sobie strzeliłaś oby się szybko zagoiło.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    Hej dziewczyny jak tam święta ja przesiedziałam w domku tylko w pierwszy dzeiń pojechalismy na obiad do szwagra mała była suuper grzeczna i oczywiście musiałam przez święta czegoś się najeśc bo mała mi strasznie ulewa


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      Hejo u mnie jeszcze święta trwają, teraz jestem u rodziców bo mama ma wolne, odezwę sie wieczorkiem bo siostra nade mną wisi

                      Zagłosujcie na moją karteczkę
                      http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl.../eid/503.aspx#

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        U nas było dużo gości....i w poniedziałek mały horror, bo się chłopcom spodobało noszenie na rączkach, ale daliśmy radę.
                        A wiecie dziewczyny, że od 1 stycznia jest wydłużone macierzyńskie? Tylko nie automatycznie, trzeba składać prośbę o przedłużenie u pracodawcy, ja się na to łapię, bo mi się kończy dokładnie 1 stycznia, no i pisemko już złożyłam, zawsze to 3 tygodnie dłużej z chłopcami, a potem jeszcze 29 dni urlopu, z tego roku i zeszłego, więc jak nic w zusie głupiego nie wymyślą to do 5 marca jestem jeszcze w domku. Ale dzisiaj szef tam dzwonił i twierdzą, że mi się należy, więc jestem dobrej mysli, tylko nie wiem czy szef tego za późno nie złożył....


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Bagnes Super ze sie załapiesz mam nadzieję ze wszystko sie uda załatwić. Dobrze ze teraz posiedzisz jeszcze z nimi bo ten czas jest najważniejszy bo te nasze szkraby co chwila coś nowego robią aż żal przegapic jakaś rzecz

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            U nas też dużo gości, a teraz już odpoczywamy po świętach. Nie wiedziałam, że macierzyński wydłużają, ale mój się skończył w listopadzie...

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Bo tak w sumie to do roku powinna matka być z dziećmi, i tyle powinno trwać macierzyńskie. Zus zamiast wystawiać sobie piękne siedziby powinien znaleźć na to pieniądze, w końcu na coś płacimy te składki, a pierwszy rok życia dziecko powinno być z matką. A co do przedłużania to co rok mają dodawać, aż dojdą chyba do 8 czy 6 tygodni, ale nie wchodzi to do obowiązkowego tylko jest to dodatkowe, czyli w praktyce, jak pracodawca będzie wredny, to i tak kobiety nie będą tego brać.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                Rany jak ja się cieszę że nie pracuję. nie wyobrażam się zostawić małej na tyle najwyżej 3 godzinki max 4. Nie liczę wesel bo to sporadyczne sytuacje. Ja sobie posiedzę 3 lata z mała w międzyczasie może uda mi sie zrealizować mój pomysł rozkręcenia własnego interesu ( no ale to jeszcze trochę potrwa bo nigdzie mi sie nie śpieszyw każdym bądź razie praca bardziej stacjonarna

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X