Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Jeszcze nie(mam dłuższe macierzyńskie 31 tygodni czyli do 1 stycznia) ale pod koniec lutego niestety trzeba będzie wrócić dobrze że mam cały urkop z tego roku, no i jeszcze chcę wziąść dwa tygodnie z nowego.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      Nie mam pytań do tych lekarzy. Wygaduja bzdury a mamy się martwia.
      Te badania Natki to tak profilaktycznie. Trochę się balam, że będzie placz, ale mala zareagowala wzorowo. Pani byla w szoku, Nacia w ogole nie plakala tylko patrzyla co ta pani jej robi z paluszkiem dzisiaj to w ogole ma jakis dobry dzień bo kaszkę ladnie zjadla lyzeczka jak wrocilysmy
      Ja na razie jeszcze nie czuje Swiat - a to juz tuz tuz, wiec trzeba sie zabrac za robote.
      Lece do malej bo mnie wzywa

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        to dobrze misia że tylko profilaktyczne, a nic się nie dzieje. Co do świąt to ja się pewnie w przyszłym tygodniu do pracy zabiorę, czyli jak zawsze na ostatnią minutę...


        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Temat prezenty ja też mam dylemat co komu kupić ostatnio dosłownie biegiem zaliczyłam w Bielsku Sferę bo moja córcia nie chce pic z butli tylko z cyca i jestem uziemiona , ale jakos udało sie bo akurat spała 3 godziny chyba wiedziała że mama potrzebuje kupić prezenty i tak wszystkiego nie kupiłam a jutro piekę ciasteczka


          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Ja dostałam przepis na sernik z jogurtów śródziemnomorskich(nazwa tez mnie dziwiłam) wiec w piątek biorę się za zakupy i w weekend upichcę

            netka35Moja tęz jak była mała to nie chciała butli wiec tez miałam 3 godzinki na robienie zakupów i szybciorem do domu na karmienie. nawet odciągać mi się nie chciało. Więc wiem jak to jest a najlepsze jest to że się zawsze zdąża a nie tak jak wcześniej : będę za 2 godzinki a byłam za 4-ry

            Ja moja 6miesięcy karmiłam samym cycem i zawsze zdążyłam przyjechać. Nie rozumiem niektórych co mówią że nie będą karmić piersią bo wtedy by nigdzie nie wyszli. Jak się ma dziecko to z czegoś trzeba zrezygnować( a ten początek to przecież najważniejszy) Nie tyczy se to tych co pracować muszą. Rany ale zaczęłam gderać,ostatnio mam kiepskie dni i jakoś tak mnie wzięło na wywody

            Zazdroszczę ci że Sferę masz blisko. Ja tam uwielbiam zakupy robić wiec jak tylko jestem w Bielsku to obowiązkowo tam wchodzę. W ogóle uwielbiam Bielsko

            bagneswspółczuję powrotu do pracy, pewnie ci się nie chce. Ja to za nic bym teraz nie poszła, nawet jakby z kasą było krucho

            family Tree wrzuć jakąś fotke tej bombki bo chciałbym zobaczyć jak ci wychudzą?

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Delff wreszcie otwarli tą nowa sferę jest co ogladać od tego latania nogi mnie bolały , najbardziej jestem zadowolona że jest tam ZARA bo najbliższą miałam dopiero w Katowicach


              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                No ja tylko czekałam na otwarcie drugiej. Pewnie pojadę ale dopiero na wiosnę, bo wtedy mąż z mała na działce zostanie a ja sobie połażę Ale mi smaka zrobiłaś na taką sferę

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  Delff a ta Pogoria u Was to lipna jest? nie ma tam Zary? przyznam ze jeszcze tam nie byłam, ogólnie lubię nieco mniejsze sklepy typu Plejada w Sosnowcu, ostatnio byłam w tej nowej galerii w Cz-wie i sie załamałam bo ciagle sie gubiłam i nic nie moglam znalesc no i drogo tam jak cholera.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    karolafab W Pogorii jest fajnie bo nie ma ludzi i można spokojnie chodzić ale za to nie ma niektórych sklepów takich ja chociażby Zara. ja uwielbiam robić zakupy w Camelieu (chyba dobrze napisałam) i ten sklep akurat tam jest, no ale Plejada zdecydowanie lepiej wypada. W Częstochowie nie byłam, ale byłam w Krakowie i tez niczego sobie galeria Ale ludzi jak mrówek Ale i tak więcej kupuje przez internet( bo nie przepadam za łażeniem zawsze mnóstwo czasu tracę na szukanie. Ach jeszcze Fashion House jest spoko, ale tam tez trzeba na coś trafić, najlepsze sa tam sklepy dla dzieci i różnica w cenach jest niebo a ziemia. Ostatnio byłam tam w Wójciku, Coccodrillo i Kolorino ma już zapas pajaców i bodziaków i ceny w sam raz

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      Witam Dziewczyny

                      Mój Kevcio niedawno wyzdrowiał, a teraz znowu zasmarkany Ehh.. Dziś byliśmy u lekarza i znów 4dyszki poszły na kropelki itd w aptece..
                      Byle szybko mu przeszło... mam ochote poszaleć na śniegu, a teraz znów musimy siedzieć w domu..

                      Na Święta kupię małemu saneczki, a w Boże Narodzenie-czyli na roczek mam już kupioną taką zjeżdżalnię z pingwinkami, bo mój synuś bardzo lubi siedzieć w wannie i szaleć

                      U mnie z przygotowaniami do świąt też trochę marnie-okna umyte, ale reszta? Jakoś nie mam czasu nic zrobić, jak Kevcio zaśnie to zdążam tylko bieżące porządki zrobić, kiedy zrobię resztę sama nie wiem..

                      Co do próbowania nowych smaczków, to mój Kev mając jakieś 4-5 miesięcy zaczął próbować przecierki owocowe i warzywne.. efekt zawsze był ten sam- pierwsza łyżeczka-> okropnie skrzywiona minka, a potem? Aż się trząsł widząc jedzonko, oczywiście cycuś wciąż był nieodzownym składnikiem jego dietki- Czy głodny czy nie- cycuś na wszystko był dobry

                      Teraz już nie karmie i trochę się stęskniłam za tymi czasami, ale z drugiej strony jest mi trochę lżej, bo nie musze co chwilka wyskakiwać z cycusiem na wierzchu...

                      Ale sie rozpisałam hihi
                      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Zokusia powiedz jak wyglada teraz jedzenie u Twojego synka, bo prawie tyl ma co moja Natalka. ale pieron teraz problemy mi robi z jezeniem, mleka odmawia, z zupkami tez problem, pić nie chce, normalnie wariuje juz przez to jedzenie. napisz jak wygląda Kevina jedzeniowy dzien ile je i czego, bede Ci wdzieczna.

                        a u mnie bajzel na maxa, nic nie sprzatniete choinke dzien przed Wigilią ubierzemy ale jakies ciasta planuje popiec jeszcze nie wiem co.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Ja dzisiaj wieczorem jak mała uśnie panuje sprzątanie w drugim pokoju i przedpokoju, sypialnie zostawiam mężowi i łazienkę( tam trzeba użyć odkamieniacza a ja wolę póki co się nie tykać jak karmię

                          zokusiamój tata regeneruję sanki po nas jak byłyśmy małe a poza tym to mamy jeszcze dla małej nartosanki, sama dwa lata temu miałam frajdę przy zjeżdżaniu na nich. Co do tej zjeżdżalni z pingwinkami to widziałam taką i jest super chciałam synkowi kumpeli kupić ale jak się zdecydowałam to już ich nie było

                          Choinkę u teściów będą ubierać w niedzielę z swoją druga wnuczką, my wtedy jedziemy do kumpeli bo nas zaprosiła do siebie( zresztą dostanie ode mnie tez prezencik na nową choinkę, bo to pierwsze ich święta w nowym mieszkanku, a kupiłam jej komplet brązowych i złotych ozdób bo wiem że w takim kolorze ubiera choinkę)

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            karolafab mój syn to istny głodomor- je wszystko co mu się da, jak tylko widzi jedzenie to robi "mlask-mlask" i jest cały szczęśliwy hihi

                            A co je? hmm... mleko, ale tylko i wyłącznie Bebilon inne mleka jakoś mu nie podchodzą, serki różnego rodzaju (oprócz truskawki- chętnie ją je, ale potem ulewa :/ ), zupki ale tylko i wyłącznie domowe, a nie żadne w słoiczkach, bo takimi to się zachwycał tylko poznając nowe smaki, zje też kartofelki i mięsko, na śniadania i kolacje - kanapeczki z szyneczką, jajeczniczkę, paróweczki.. no bardzo dużo je i ze smakiem, choć zauważyłam, że ostatnio trzeba za nim gonić z jedzeniem, bo jest w ciągłym ruchu i na dupci mu ciężko usiedzieć, ale popracuje nad tym hihi

                            Delfff mam nadzieję, że zjeżdżalnia się spodoba mojemu synkowi. A co do sanek to dziś jedziemy na zakupy świąteczne do Auchana (bony trza wykorzystac ) to się porozglądam, może będą jakieś tanie z oparciem to kupimy.

                            Wczoraj oddaliśmy wózek do reklamacji bo się zepsuł, muzę przyznać, że było w tym trochę mojej winy, z racji zjeżdżania i wciągania wózka ze schodów i pod schody na tylnich kołach.. Rama się zepsuła i to tak, że nie wiem czy da się coś z tym jeszcze zrobić.
                            Teściowie jechali mi zawieźć ten wózek i dziś mi mają przywieźć jakiś zastępczy ponoć bez osłony na nogi, więc pójdzie w ruch jakiś kocyk..

                            No oki zbieram się coś na siebie założyć Moje Chopki śpią już chyba z dwie godzinki hehe do jednego zaraz przyjdzie babcia, a tego większego muszę budzić, żeby się zbierał razem ze mną na te zakupy


                            Miłego dnia, buźki Mamuśki;*
                            Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              W podpisie ma linka. Zagłosujcie jak możecie Codziennie można oddać po głosie więc jak możecie i będziecie pamiętać to oddawajcie

                              zokusia niestety co do wózka to jeżeli się go mocno eksploatuje to różne rzeczy się zdarzają. mam nadzieje ze szybo ci go zrobią zastępczy wcale nie będzie taki zły. Mój m. dzisiaj w domciu pomaga mi sprzątać

                              Na zakupy to ja w poniedziałek jeszcze pojadę bo dokupić coś teściowej i mamie muszę

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                A ja dzisiaj ubrałam choinkę i już mam w domu świąteczny zapach , jesli chodzi o prezenty to jeszcze nie mam dla teścia i nie wiem co mam mu kupićwyślę męża może cos wymyśli a jeszcze syn ma w szkole wigilijke i musi kupić prezent koledze kolejny problem pewnie znowu wyśle męża do sklepu


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X