Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Hejo laski, ale naklikałyscie postów aż miło sie czyta.

    Olenko , no szkoda ze ta praca sie tak przerwała ale może trafi sie szybko powrót.

    Dorotko , duzo zdrówka dla Wikuni, a co do wagi to pamietasz jaki mój synek był papusi? teraz odkad biega to już jest ok wazy 16 kilo i ładnie wyglada , już nie jest takim paczkiem, wiec i córcia sie wyciągnie , zreszta nie wiem czym sie martwisz.

    My jutro ruszamy na dwa tygodnie na wieś , wiec Olcia szykuj sie na wczesnojesienne kawkowanie bo wracam dopiero pod koniec sierpnia a to już prawie jesień

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Łeee no trudno.... to pewnie koło września się dopiero spotkamy... no ale życzę Wam ładnej pogody i udanego wypoczynku

      Agata - wyjeżdża w poniedziałek i wróci za 4 miesiące czyli na Boże Narodzenie... ale póki co jakoś to do mnie nie dociera. Będziemy później kombinować, może się uda jednak być razem. Może da się abyśmy z Justynką tam dojechały, byłoby fajnie. No ale raczej te 4 miesiące trzeba przecierpieć... ech życie... już się trochę przyzwyczaiłam... nie pierwszy raz... i obawiam się że nie ostatni. No chyba że zaczepimy się tam, szczerze mówiąc mamy taką nadzieję, że tam się wynajmie mieszkanie, bo podobno robota jest na długo. No ale wszystko się okaże... bo zawsze zachwalają, a wszystko okazuje się tam na miejscu.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej dziewczynki

        my niedawno wróciliśmy z nad morza.. pogoda niezbyt dopisała, ale przynajmniej troszkę odpoczęłam od problemów i Adaś miał frajdę..

        no mogę się Wam pochwalić, że 31.10 mam pierwszą rozprawę rozwodową..
        Atusia miałaś rację, że nie ma sensu etc.. ogólnie jestem tym wszystkim skonsternowana, ale nie poddaję się. Muszę jakoś pozbierać myśli i wyjść z tego..

        Dzisiaj jadę do znajomych na domek nad jeziorko, także wciąż w rozjazdach jestem, nawet to dobrze, bo przynajmniej nie myślę o problemach.. i troszkę rozerwę się

        może w końcu uda się nam ustalić jakiś termin spotkania?
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hej ja dziś do Poznania wracam to moze w końcu uda nam się spotkać
          Morelka-napewno z czasem wszystko się tobie ułoży
          musze sie pochwalic jesteśmy juz bez pieluch
          szybko poszlo







          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            hejka dziewuszki

            witam się z rana
            dzisiaj w nocy wróciliśmy z mazur, ehhhhh pogoda przefantastyczna, całe 4 dni upał, aż żal było wracać do domku
            jkeszcze wczoraj zachaczyliśmy o znajomych w mikołajkach, kolezanka tam mieszka co w nysie mieszkałą w klatce obok mnie, wiec posiedzieliśmy wczoraj do późna i na noc jechaliśmy do domku

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Witam, Dziewczyny.
              Az mi wstyd, że tak długo sie nie odzywałam. Prawie meisiac juz będzie.
              Ale rozumiecie - sezon urlopowy w pracy trwa na całego. Każdy dostaje cos z działki urlopowiczów i czasu zupełnie nie ma na podczytywanie nawet forum. Ostatnie dwa tygodnie to były najuczciwiej ciężko przepracowane przeze mnie od powrotu do pracy.
              Dziś mam nieco luźniej, bo oddałam to co nadprogramowo robiłam i nadrabiam zaległości forumowe.

              Ola, trzymam kciuki, żeby praca męża okazała sie tak dobra, jak sie zapowiada. I żeby do Ciebie z tych klubików wydzwaniali i zapraszali do współpracy.

              Olcia, fajnie, że udał Wam się długi weekend na Mazurach. Mysmy tez planowali wypad w okolice Mrągowa, ale pod namiot i niepewne prognozy pogody nas ostatecznie zniechęciły. Jak widać trzeba było zaryzykować i jechać, a nie asekurowac się i wierzyc w prognozy.
              Ale ze my od poczatku lata chyba tylko jeden weekend spędzilismy w Warszawie, reszta w rozjazdach, to tym razem postanowilismy trochę "pomieszkać" w domu. I rowery poszły w ruch, kilkoro dawno niewidzianych znajomych spotkaliśmy. No i się wysypialiśmy, bo nawet Łukasz jakoś tak do 8-mej pospał.

              Dorotka, oby jak najszybciej te okropne krostki sie pogoiły. Bo co prawda gronkowiec żyje sobie na skórze zdecydowanej wiekszości ludzi, to czasem potrafi byc groźny. Czytałm o nim rok temu duzo, bo Łukasz miał problem z czyrakiem, który tez jest najczęściej wywołany przez zakażenie gronkowcem. Niestety nie obyło sie bez interwencji chirurga i za kilka tygodni mieliśmy nawrót, ale mądrzejsza o doświadczenia zwalczyłam go maścia z antybiotykiem. I na razie mamy spokój, choć od tamtego czasu każda krostka jest pod obserwacją.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Laski, jakbyście znały kogoś chętnego do Klubiku na Zaciszu, to bardzo polecam. Super Klubik. Tylko niestety jest za mało dzieci, żebym tam mogła pracować... więc moja sprawa się oddala w czasie. Jak macie kogoś to z czystym sercem mogę polecić.

                http://czasmalucha.pl.tl/Strona-startowa.htm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hej dziewczynki
                  co z Wami,takich pustek tu jeszcze nie bylo!!!!
                  chcialam sie tylko pochwalic ze bede mama))))







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Iza już potwierdzone jednak???????????

                    30. z Atusią wstępnie umawiamy się na Pampersa na Cytadeli? która jeszcze reflektuje??
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      dzień dobry

                      a co tu taki mały ruch????
                      ja normlanie po tych rozjazdach od lipca się ogarnąć nie moge..... mam tyle do zrobienia w domu i wogóle a zapał zerowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja chyba odpadne,gdyby upalu nie bylo to moze tak ale inaczej cos mecze sie ostatnio bardzo
                        no i nie wiem jak w domu sytuacja
                        spiszemy sie jak cos







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ja chyba odpadne,gdyby upalu nie bylo to moze tak ale inaczej cos mecze sie ostatnio bardzo
                          no i nie wiem jak w domu sytuacja
                          spiszemy sie jak cos







                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            itka-serce mi urosło z zaskoczenia

                            SERDECZNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Lublin i okolice

                              hej wszystkim jestem Aga, mam 11-miesieczne bliżniaki Inge i Jakuba, mieszkam nie daleko chełma....

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Cześć dziewczyny!!
                                Wróciłam do domku Jesteśmy tu tydzień i już rozpakowani, więc można organizować spotkanie
                                To może w czwartek o 10 u mnie?? Chyba że wolicie po południu? Ja od września idę do pracy więc ciężko potem będzie z czasem.

                                Nadrobiłąm całe czytanie, a nie było mnie tu długo i O MATKO, ale mnie ominęło. Atusia i Morelka - przykro mi Ale, na pewno dobrze sobie radzicie same
                                Antoś 24.01.2008r


                                Julianka 06.01.2010r


                                Moje dwa łobuzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X