Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    czacza - bardzo możliwe. Katar alergiczny jest u dzieci bardzo częsty. Nasz Jaś miał katar rok temu przez cały maj - ale trudno było jakiemukolwiek lekarzowi stwierdzić co było przyczyną, gdyż testy alergiczne można wykonać dopiero po 4 roku życia.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Kasia-ja odpadam maly ma dzis imieniny babcia przyjezdza i sama rozumiesz.a we wtorek wyjezdzam wiec nie wiem kiedy uda nam sie spotakac w koncu....
      milego dzionka







      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        a ja dopiero odczytałam propozycje spotkania

        a w sobotę jadę z Adasiem i moimi rodzicami nad morze, tzn jest taki plan, ale ciekawa jestem jak z pogodą..
        mamy zarezerwowany na tydzień domek.. wracamy, to M. zaczyna swój urlop i na cały ten czas jedziemy do moich dziadków i troszkę chcemy pozwiedzać m.in. Toruń, Biskupin etc..
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          itka-morelka- u Was wakacyjnie fajnie. też zamarzyłam o wodzie w ten upał. koło mnie smołują dach, więc nie jestem w stanie nawet otworzyć okien. A tu tak gorącooooo!!!!!!!!!

          czacza
          - co do uczulenia, to całkiem możliwe, biorąc pod uwagę objawy. Ale testy w tym wieku odpadają, więc pozostaje obserwacja, ewentualnie wykluczanie poszczególnych czynników

          Dziewczyny- Poproszę dziś też o głosy

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            A co tu takie puchy??????

            Podbijam wątek

            Odzywajcie się

            Skomentuj


              marta

              jak poradzia

              Skomentuj


                Odp: powitanie

                witam serdecznie wszystkie przyszłe i już będace mamami mamy!
                Jestem mamunią rocznej patrycji pozdrawiam serdecznie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hejka
                  na imprezce bylo fanie,emocje duze ale jak dla mnie trwalo to o troche za krótko,
                  dobre jedzonko zrekompensowalo to troche
                  wrócilam zmeczona i z bólem glowy,wiekszość towarzystwa palila,jednak zadowolona z wyjscia,ilez mozna w domu siedzieć
                  Czacza-a Wy jak wrazenia?







                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Puchy bo komp mi siada na amen , a laski pewnie wczasują , zreszta Oleńko tez sie obijasz i nie piszesz jak Ci idzie w nowej pracy

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Cześć dziewczynki, pamiętacie mnie jeszcze?
                      Już baaardzo dawno mnie tu nie było, ale na swoje usprawiedliwienie mogę jedynie powiedzieć, że to przez ciągły deficyt czasu. Praca, Wiki, codzienne sprawy, no i próbuję coś rzeźbić w swoim mgr...
                      Ale widzę, że nie tylko ja jestem taka zabiegana,bo i Wy teraz coś rzadziej zaglądacie na forum. A chyba będzie jeszcze gorzej, jeżeli Ola i Grabusia wybierają się do pracy
                      I tak się nie zarzekajcie z drugim bobo, bo ja też się zarzekałam, później mówiłam, że najwcześniej za 10 lat jak mi minie trauma po porodzie, a teraz tak sobie myślę, że za rok, może 2 jak wszystko w pracy się poukłada...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Hej dziewczyny.

                        Widziałam w tv fragmenty imprezy na stadionie- nie sądziłam, że aż tak to będzie przygotowane na pewno warto było tam zagościć!

                        My trochę pobędziemy u rodziców- oby tylko pogoda dopisała.

                        przypominam o cennych głosach- plac zabaw powoli pnie się w górę

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hej Dorotko
                          ja nadal czekam na parapetówke i lepiej żebys zdazyła przed moim powrotem do pracy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Niunia, ja pamiętam, ale szczerze mówiąc to moja babcia jeszcze nie była w tym mieszkaniu a Wiki przez rok widziała raz na Boże Narodzenie bo nie ma kiedy się z nią spotkać... A teraz z kolei moje dziecię złapało syfka w żłobku także do końca tego tygodnia siedzimy w domu z dala od innych dzieci


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Cześć Dorotko,

                              Fajnie że wpadłaś do nas, chociaż ja też coraz mniej już tu zaglądam, oj muszę się poprawić
                              Teraz na weeknd byłam u babci koło Kazimierza na szczęście trafiliśmy na super pogode Jak tam Wikusia, chodzi?Często Ci choruje w żłobku?Moja Hanusia już skończyła 10, 5 miesiąca raczkuje i wspina się na wszystko a Karola niedługo skończy 4 latka wow ale ten czas leci

                              Oluś super fryzurka Justynki


                              Skomentuj


                                Odp: powitanie

                                Hej ja też jestem tu nowa mam 22 prawie 23 lata i jestem mama 22miesiecznego Maksymiliana
                                MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X