Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    o zapalenie spojówek nie zazdroszczę ...
    ja wyjechałam na wieś na weekend bo ja w weekendy zawsze sama bo mąz w szkole wiec pojechałm do mamy. Rozleniwiłam się straszliwie że nawet zupę ze 2 h gotowałam wczoraj
    ale wypoczełam dziewczyny wyszalały się z dziadkami i nawet w niedzielę pospałam do 9 dopiero jak Olga zjadała 2 łapki mnie obudzili

    następny taki wypad na święta

    powiedzcie mi gdzie można pojechać z dzieciakami w jakieś fajne miejsce w warszawie; oczywiście tam gdzie nie ma tłumów


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      ziółka na uspokojenie to by sie mojemu synowi przydały i to mocne bo przechodzi czasem samego siebie..

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
        ziółka na uspokojenie to by sie mojemu synowi przydały i to mocne bo przechodzi czasem samego siebie..
        Mojemu, to pewnie nawet ziółka by nie pomogły, takie z niego ziółko.

        Majajula, to ty nie wesz, że tam gdzie najfajniej, to najwieksze tłumy? Ale chodzi ci o jakieś miejsce do szaleństw, np. sala czy plac zabaw, czy raczej o coś do spacerowania w plenerze?
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Najlepiej to coś do szaleństw ale na otwartej przestrzeni

          wczoraj znalazłam "Małpi Gaj"
          http://www.malpigaj.com.pl/
          był ktoś może???


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            fajne miejsce ale nie dla nas , za wcześnie dla mojego synka na takie małpownie.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              hej mamuśki

              ja po weekendzie w szkole i zmianie czasu nie doszłam jeszcze do siebie
              wczoraj to czułam sie jak wypluta,dopiero dziś czuję że jestem wyspana!!!!!
              zupka się już gotuje,na drugie obiecałam moim dzieciakom ,że zrobie pizze wiec bede miała co robic

              co do roweru to upatrzyłam sobie dość fajny na allegro (widziałam go na żywo też) tu macie linka
              http://allegro.pl/rayon-26-osprzet-s...509511536.html

              mnie sie podobaja te takie "ala ukrainy" ale kurcze prawie każda z nich nie ma przerzutek wiec odpada
              ale jeszcze szukam,szukam,musze miec kilka opcji do wyboru hihihihih


              ola czekam na ciebie daj znać co i jak


              normlanie mam tyle nauki i pisania ,że jak sie nie zabiore za to w tym tyg( a najlepiej dziś) to bede w czarnej dupie

              najwazniejsze że mam napisaną prace na brudno z penitencjarystyki wiec tylko musze to przepisać,ale reszta aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,nieraz mam dość juz tych studiów

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Ja tu myślę bardziej o Julce 11 kwietnia kończy 9 lat i chcieliśmy ją gdzieś zabrać żęby wreszcie spożyłą tą swoją energię a i Majka lubi takie łazikowania bardzo -no ale dla niej to też zbyt niebezpieczne na razie


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Podobny park linowy był latem nad Wisłą na wysokosci zoo, obok plaży. Bardzo fajnie tam było, choć my na plażę chodziiliśmy, bo Łukasz był na to za mały.
                  A w niedzielę przejazdem widziałam park linowy w sąsiedztwie trasy wylotowej na Gdańsk, na Bielanach, w okolicy lasu Bielańskiego, ale nikogo tam nie było, wiec nie wiem, czy juz zaczęli sezon.
                  Dla młodszych dzieciaków to ja moge polecić 3 place zabaw:w parku na Pl. Wilsona (najblizsza brama wejsciowa od ul. Mierosłwaskiego); w tej samej okolicy czyli na Żoliborzu jest duzy podwójny plac zabaw na ul. Gwiaździstej na Kepie potockiej; fajny plac jest tez na Grochowie przy Grochowskiej, w parku obok byłych budynków SGGW, tam bylismy raz ale bardzo ładnie było.
                  My najczęściej bywamy na Pl. Wilsona bo maja matę na całej powierzchni placu i jest sucho, bez błota, ale ten na Gwiaździstej ma tę zaletę, że w parku mozna sie rozłożyć na kocu i normalny piknik zorganizować. A latem są tam czesto duze imperzy, ostatnio byliśmy na koncercie Majki Jeżowskiej. Jest tez jakaś knajpa, ale nie bylismy tam.
                  No ale w weekendy bywa tam sporo ludzi, my przeważnie jeździmy jak najwczesniej czyli około 10-11.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Majajula, myślę, że Julka poradziłaby sobie z parkiem linowym, bo naprawdę małe dzieci tam chodziły i nad Wisłą mieli łatwiejszą trasę dla dzieciaków. A pomysł bardzo dobry, tylko nie wiem, czy w kwietniu juz beda działać, bo to jednak miejsca sezonowe.

                    Olcia, fajny ten rower. Też lubie takie z obniżoną, damską ramą.
                    Ja musze wreszcie kupiś fotelik dla Łukasza na rower i razem będziemy śmigać, bo jeszcze obawiam się jechaś z nim na 2 rowerach, ja na swoim, a on na swoim. Za głupiutki jest by go nie pilnować.
                    Last edited by MonikaPB21; 29-03-2011, 10:15.
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      majajula, ja też mysle że julka da rade
                      mój kamil od dwóch lat jak tylko może to na park linowy ciągnie

                      ide robic kaffffke z expresiku ciśnieniowego, chce któraś????

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ja poproszę, z 1/2 łyżeczki cukru i duuuuzo mleka.
                        No to ja ide do automatu po nibykawę i dotrzymam ci towarzystwa.
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Monika dzięi za namiary

                          co do roweru to ja też wolę takie z niską ramą
                          Monika jaboję się o Julkę jak sama jeździ a co dopiero o Łukasza
                          a moja ostatnio wymyśliła ż edo szkoły będzie jeździć rowerem ale mam stracha bo ona niby odpowiedzialna uważana ale jednak


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            ja chce kawke, zapodawaj
                            u nas w forcie jest wielki plac zabaw, najwiekszy ponoć w europie ale też dużo ludzi jest codziennie..

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Mój mąż teraz robił (na jesieni) jakiś wielki plac zabaw na Wilanowie widziałam tylko projekty ale na zywo może pojedziemy w ten weekend
                              jest właśnie dużó takich pajęczych sieci itp

                              u nas w Piasecznie też jest duży plac zabaw ale piszczysty więć na razie nie ciekawie po zimie to wygląda


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                tamten tez ma ten feler ze wszędzie jest piach , wkurzające to jest..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X