Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    cześć dziewczyny!

    my od rana mamy bardzo intensywny dzień, urządziliśmy pokoik dla Amelki, jak łóżeczko przenosiliśmy to zaczęła płakać ale jak już widziała że wraz z nim i wszystkie zabawki to już było dobrze, na razie jest jeszcze tam sporo rzeczy teściów ale w niedługim czasie uprzątniemy i to, więc dziś inauguracja, Amelia w osobnym pokoju zobaczymy kto to więcej przeżyje - ja czy Amelka

    później pojechaliśmy na jedno osiedle do klubu malucha, okazało się że można się zapisać na 1,5 godzinki w tygodniu na taka adaptację, przygotowanie do przedszkola, będzie to kosztowało 30 zł (w tym przekąski: paluszki, chrupki, soki i owoce) więc wydaje mi się że w porządku cena, więc będę z Amelką chodziła co piątek na 11, już nie mogę się doczekać, pogadałam sobie z tą panią i strasznie mi się wszystko spodobało

    po południu jedziemy do znajomych, więc dalszy ciąg rozjazdów..


    DZIEWCZYNY!!!
    mam ogromną prośbę (choć Amelka ma małe szanse) czy możecie zagłosować na nią w sondzie dziecko miesiąca??? PLEASE!!!!!
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Hej, hej!! Weekend się już skończył Meldować się na posterunku Co słychać?? Jak tam organizacjo - dezorganizacja po zmianie czasu?? My zakręceni na maxa Wszystko się pokręciło... ale liczę że będzie coraz lepiej

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Czacza a gdzie ten klub malucha?? może do Was się dołączymy :-)
        ja chodziłam do żłobkach, ale z miejsce tak trudno, że prędzej wygrałabym w totka :/
        więc musimy czekać na przedszkole.. miejsce już wybrałam, na ul.Dojazd jest fajne przedszkole już pora, żeby zanieść papiery, bo to już za rok we wrześniu mały by musiał iść a wiadomo jak to z miejscem jest...
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Dziewczyny rozruszajmy trochę ten wątek nasz..
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            cześć dziewczyny. Niestety nie za bardzo mam czas ani warunki, żeby pisać, ale raz po raz tu zaglądam. W tym tyg ostatnie 2 dni do pracy- później powinnam być bardziej "udzielająca się"

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              ja dzisiaj mialam calkiem przyjemny dzień nie ma to jak od czasu do czasu odwiedić stare kąty

              po południu przyjechala moja siostra i poszliśmy kupić Julce buciki i czapeczkę a Alicji kupilam dziś skakankę no i caly dzień karzdego męczyla żeby ją nauczył skakać

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                dziewczyny mogę liczyć na Wasze głosy??? choć pewnie Amelia ma marne szanse ale każdy głos cieszy

                dziś pierwsza noc Amelki w swoim pokoju, ciekawa jestem ile razy do niej wstanę
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  glosik na Amelkę oddany

                  czacza bedzie dobrze jeszcze sie zdziwisz jaka obudzisz się wyspana

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    dzięki micia mam nadzieję, że damy rade dzięki tez za głosik...
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Miiciia, ja rodziłam w Klinice Świętej Rodziny. A Ty?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        a przepraszam zapomniałam przywitać nową mamusię witaj Martina i napisz coś więcej o sobie, jak masz na imię? mogę prosić i Ciebie o głos w sondzie na dziecko miesiąca? link w moim opisie

                        nocka minęła super, wstawałam do Amelki 3 razy więc standard obudziła się uśmiechnięta i wolała mnie żebym zrobiła mleko cieszę się że ma swój pokój, teraz m śpi sobie po nocce a my się bawimy w Małej pokoju

                        miłego dnia
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Alez tu pusto było przez niemal tydzień!!!
                          Opuściłysmy się , drogie koleżanki.
                          U nas po zmianie czasu ok, bez wiekszych zawirowań. W niedzielę Łukasz spał do prawie 7. Czyli jak przewidziałam. Ale dziś już standardowo do 6:30. Chyba przestawił sie juz niestety.
                          Poza tym posiedział kilka dni w domu, bo w środe zaczął kaszleć i w czwartek byliśmy u pediatry. Nie chciałam ryzykować kolejnego zapalenia oskrzeli a kaszel był bardzo podobny. Na szczęście dwa dni posiedziała z nim babcia, a dzis juz poszedł do przedszkola. Szybko udało się zapanowac nad sytuacją.

                          Weekend minął miło, zwłaszcza w niedzielę, bo w Młocinach zrobilismy sobie ognisko ze znajomą rodzinką. Dzieciaki szukały suchych patyczków i zajadały sie pieczonym chlebem.

                          Ola, jeszcze daw, trzy dni i wasz rozkład dnia wróci do normy, jak się wszystko przesunie o godzinę: karmienie, spacery, spanie i kąpiel.

                          Ciekawe czy Olcia kupiła juz swój wyszukany rower? Może da nam znać.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            O rany, właśnie zauwazyłam, że u Was, Ola, za chwilę uroczystość rodzinna, czyli pierwsze urodzinki Justysi! Jak plany i przygotowania?
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Dzień dobry
                              my już po pseudowakacjach u dziadków, poleżakowałam sobie troche uwolniona od garów i ciagłej opieki nad fifulem, teraz mi przyatakowało oczy , dostałam zapalenia spojówek , fiful zreszta tez ale juz mu prawie przeszło , za to ja wygladam jakby mi mąż dołozył

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Cześć Grabusia, fajnie, że mialaś okazję odpocząć.
                                Z tymi oczami to ty sie już nie tłumacz, że to zapalenie spojówek, tylko mężowi ziółka na uspokojenie zapodaj.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X